Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2008-08-01 16:36:08

aaaaaaaaaaa

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

nerwowi sąsiedzi
to fakt, okien nie ma, ale wstawiają okna w tych wąskich dziurach - oknach (aż boję się cokolwiek pisać ; ) ), one też wcześniej były zakończone blachą (tak jak te na balkonach), więc może pójdą za ciosem ? nigdy nie wiadomo....
tym bardziej, że z tego co widziałam (tak mi się tylko wydaje oczywiście - nie trzeba od razu jechać i sprawdzać ; ) ) te "balkony" nie mają żadnego odpływu, a woda podczas deszczu wleci tam bez problemu, jeśli nie będzie okien. Jeśli się mylę, to proszę poprawcie mnie; )
pozdarwiam weekendowo...

 

#17 2008-08-01 17:11:45

majk1

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

tak jak napisalem na wstepie tego watku. dla mnie te pseudobalkony to jakis kompletny bzdet. Kierownik mowil, ze sciany wewnetrzne trzymaja antresole. ciezko mi uwierzyc. Uzytek z tego balkonu bedzie dla mnie zerowy chyba. gdyby go nie bylo to mieszkanie byloby piekne po prostu.

p.s.

przepraszam za brak polskich liter, ale jestem za granica i nie mam dostepu do polskich znakow.

 

#18 2008-08-06 21:36:35

Aga i Adek 101

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

Nic nie pisałem bo z żalem i uśmiechem na twarzy czytałem wasze wypowiedzi...  Faktycznie żle się wyraziłem i chodziło mi o okna które już tam dawno były a ja ich po prostu nie zauważyłem.  Przepraszam za zamieszanie i przykro mi z tego powodu. Myślałem też że będą tam mieszkali ludzie z jajem i pojadą mnie w sposób żartobliwy ale widać żarty trzeba odstawić na bok bo nawet były groźby, szok. Pozdrawiam was i jeszcze raz przepraszam za pomyłkę.

 

#19 2008-08-06 21:42:20

Aga i Adek 101

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

Aha i pozdrawiam pana Roberta który jako jeden z nie licznych podszedł do sprawy z dystansem i spokojem. Oczywiście zapraszam na kawkę Oczywiście  jak oddadzą nam te mieszkanka...

 

#20 2008-08-06 23:11:43

Robert

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

Dziękuję za pozdrowienia, a z zaproszenia chętnie skorzystam!Jestem kawoszem

 

#21 2008-08-07 10:00:17

ktoś 2

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

Witam
Tak naprawdę to ja po troszę rozumiem irytację...., wielu z nas ma już nerwy w strzępach a to, że Spółdzielnia jest nieprzewidywalna też nie ułatwia sprawy, więc żarty to trochę jak robienie sobie jaj z pogrzebu. Bo naprawdę dla wielu po mału ta inwestycja robi się gwoździem do trumny. Dlatego nie ma sensu zaogniać sytuacji jeszcze na linii sąsiedzkiej. W zasadzie w zaistniałej sytuacji tylko spokój nas uratuje
Pozdrawiam i miłego dnia

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://jablonec-nad-nisou.ibetonovejimky.cz dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr