Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2009-03-03 19:48:51

absurdy

Gość

absurdy :)

Ufffff
A już myślałam, że nasza korespondencja będzie marznąć w skrzynkach....
a tu proszę bardzo.... ocieplenie ze styropianiu:)

No i ta karteczka z prośbą o wycieranie obuwia z błota przed wejściem... przy skrzynkach

Pozdrawiam,
Aga

#2 2009-03-04 14:39:12

majk1

Gość

Re: absurdy :)

styropian w tym przypadku nie służy do ocieplenia. Kłądziesz gładź, malujesz i po sprawie. A karteczka o wycieraniu obuwia jest jak najbardziej na miejscu, ponieważ dotyczy klatek schodowych, a nie wejścia na "posesję". Jak łatwo zauważyć gnoje skracają sobie drogę autami przed naszym wjazdem i syf się zrobił potworny. Jak się jedzie Wańkowicza to po drodze leży troche klocków granitowych. Myślę żeby zapytać okolicznych mieszkańców czy są im potrzebna. Jeśli nie to poustawiam te kocki na tym rozjeżdżonym terenie. Może to spowoduje, ze chołota nie będzie niszczyć tego kawałka ziemi skracając sobie drogę. Jak na to patrzę to dostaję szału po prostu. Poza tym przeraża mnie brud obok na niezabudowanym terenie. Jak można być takim debilem i tak naśmiecić. Wściekły na to jestem i dlatego się uzewnętrzniłem.

#3 2009-03-05 09:09:09

A.

Gość

Re: absurdy :)

Przyznam, że również śmiech budzi we mnie "prośba sprzątającego" na bramie, aby nie wchodzić z błotem... Myślę, że dobrym pomysłem byłaby zmiana obuwia na kapcie przed bramą... Tylko, że wtedy co robiłby sprzątający??!! ))))

#4 2009-03-27 22:37:43

majk1

Gość

Re: absurdy :)

mam pytanie do właścicieli mieszkań dwupoziomowych wyposażonych w loggie. Czy u Was gołębie też zrobiły sobie miejsce schadzek? Dzisiaj jak zobaczyłem co się dzieje u mnie to po prostu padłem. Takiego syfu dawno nie widziałem. Żeby to wyczyścić potrzebny jest karcher.

#5 2009-03-30 12:29:07

GMJ

Gość

Re: absurdy :)

Rzeczywiście od paru dni zaczęły przylatywać.. ale jak na razie jest czysto... ciekawe tylko jak długo ;(

#6 2009-04-08 20:24:43

majk1

Gość

Re: absurdy :)

aby rozładować napięcie na forum informuję Was, że toczę nieskończone boje z gołębiami. To co one robią z moją loggą to sie po prostu nie da opisać. Jak taki mały kurdupel może tak nasyfić! Żeby nie było za dobrze to u mnie zagnieździła się parka kurdupli. Jak chcecie zerknąć to zapraszam

#7 2009-04-19 10:47:31

A.

Gość

Re: absurdy :)

Widzę, że cisza na forum zaległa ze względu na to, iż nie mamy internetu... No cóż, codzienne dzwonienie i pytanie kiedy będzie internet i telewizja już straciło sens...Nie rozumiem po co kłamią... Rozumiem, że nie jest to winą dostawcy internetu, ale zastanawia mnie kto jest winien tego, że w nowym budynku pali się instalacja elektryczna... Denerwuje mnie również fakt, że administracja nie wysiliła się nawet powiadomić nas o czymkolwiek (o pożarze i przerwach w dostawie internetu i tv dowiedzieliśmy się od Telsatu, który miał czas i ochotę powiadomić swoich klientów o tych "trudnościach", więc czemu nie mogła tak postąpić nasza szanowna administracja???!!!) Po prostu brak słów... Nowy budynek ma już wylane fundamenty, a w naszym budynku półtora tygodnia trwa wymiana kabli... No szlag mnie trafi... Nikogo przecież nie obchodzi, że moja praca polega głównie na pracy z komputerem i internetem!!! (cóż za ironia-internet w XXI wieku towarem deficytowym) Już nie wspominając o telewizji, kiedy nasz kochany prezes poczyni jakieś kroki, aby jego kochani lokatorzy mogli oglądać jakąs normalną telewizję??? Wcześniej miałam dzięki antenie zbiorczej 7 kanałow, teraz dzięki pożarowi mam 3 kanały (w tym 2 śnieżą), zastanawiam się czy kiedykolwiek się zdarzy, że będę mogła mieć ponad 100??? Pozdrawiam wszystkich w podobnej sytuacji:)

#8 2009-04-19 18:39:42

Sasiad

Gość

Re: absurdy :)

"... ale zastanawia mnie kto jest winien tego, że w nowym budynku pali się instalacja elektryczna..."
- Jak to kto ? Wykonawca !!!(chyba ze instalacje elektryczna przegryzł szczur, co sie zdarza rzadko) .
Moze ktos z sasiadow posiada inforamcje co bylo przyczyna pozaru ? Zapewne kochajaca swoich członkow-lokatorow spoldzielnia nie udzieli nam takowej informacji!!!
Powolutku widze ze wychodza niedociagniecia przy budowie naszego bloku.
Prezes zarzeka sie ze mieszkania sa wygluszone wedlug polskich norm - BZDURA !!! (Niech tylko dostanie pismo od lokatorow w tej sprawie i zobaczymy jak sie odniesie do faktu jak kazdy z osobna zrobi ekspertyze za 3000 PLN za ktora bedzie musiala zaplacic spoldzielnia - to dopiero jemu, Panu Zawadzkiemu i inspektorowi nadzoru poopadaja szczeki z wrazenia ).
Z mojego punktu widzenia My jako mieszkancy powinnismy sie wziasc wszyscy razem i zajac takimi  sprawami i to jak najszybciej.
Niewiem czy wszyscy byli i widzieli spalone garaze?
A co by bylo gdyby w czasie pozaru  staly tam nasze samochody? (Kamień Pomorski) ?
Dodam na koniec ze nasze mieszkania, ktore wiekszosc z nas bedzie splacac cale zycie nadal nie sa ubezpieczone bo nie mamy aktow notarialnych ....
Na to pytanie niech kazdy z nas odpowie sobie sam ...............

Pozdrowienia dla wszystkich z wesolego bloku prz torach

#9 2009-04-20 17:56:43

GMJ

Gość

Re: absurdy :)

A kto słyszał w sobotę jak nasz dzielny ochroniarz przepędzał .. "nasze" (tzn. blokowe) dzieci ??
Usłyszeliśmy głos "Wielkiego Brata" krzyczący : "To nie jest miejsce do zabaw/grania!!!!!!!!!" (nie pamiętam dokładnie )
Wyszliśmy na balkon i zobaczyliśmy uciekających dwóch chłopców... ehh niedługo będzie krzyczał na wózki ;P

Pozdrawiamy sąsiadów

#10 2009-04-20 18:36:34

Robert

Gość

Re: absurdy :)

Bo brakuje mu (Wielkiemu Bratu) odwagi, żeby wyganiać za ogrodzenie psy (załatwiające się przed blokiem), razem z ich właścicielami, a musi gdzieś rozładować swoje frustracje.

#11 2009-05-06 17:47:47

Dzinek

Gość

Re: absurdy :)

W dniu dzisiejszym dostalem telefon od firmy (chyba WITEX) z zapytaniem na kiedy mozna sie ze na umowic na wymiane drzwi wejsciowych z antywlamaniowych na antywlamaniowe-przeciwpozarowe.
Podobno takich osob do wymiany drzwi wejsciowych jest okolo 35 w naszym bloku.
Czy ktos z  sasiadow moglby mi powiedziec z jakiej przyczyny sa wymieniane owe drzwi?
Czy wszyscy maja drzwi normalne spelniajace normy bezpieczenstwa, a owe 35 osob trafilo na nastepne oszukanstwo ? Dodam ze dzis w naszym bloku krecilo sie okolo 8 (chyba jakis inspektorow).
Czy chca wymienic te drzwi przed jakas wizyta inspektora np. po pozarze naszych garazyczy czy to juz po wizycie inspektroa sie wydalo ze to sa trefne drzwi?
Posiada moze ktos informacje jakie drzwi mamy w umowie ( jaki model,typ, oznaczenie) ?
Na koniec dodam ze zupelnie niewiem skad szanowny Pan, ktoren do mnie dzwonil posiadal numer mojego prywatnego telefonu
Pozdrawiam wszystkich

#12 2009-05-06 18:08:04

Robert

Gość

Re: absurdy :)

U mnie sprawdzali dzisiaj i mam antywłamaniowe-przeciwpożarowe.

Robert

#13 2009-05-06 19:16:04

Dzinek

Gość

Re: absurdy :)

Do Robert lub sasiedzi:
Czy posiada ktos dikumentacje jaka kolwiek odnosnie drzwi?
Jakie powinnismy miec?
Jakies papieruchy , dokumenty , umowe?

#14 2009-05-06 19:21:25

Dzinek

Gość

Re: absurdy :)

Czy orientuje sie ktos z sasiadow na 100% czy "My" jako czlonkowie spoldzielni  mamy wglad w dokumentacje techniczna i jakakolwiek naszego budynku ( w spoldzielni) ?

#15 2009-05-14 18:34:16

grand

Gość

Re: absurdy :)

Drodzy mieszkańcy, bodajże dwa dni temu "Wielki brat" przemówił ponownie. Tym razem odstraszał, jak domniemam jakiegoś człowieka załatwiającego swoje potrzeby fizjologiczne w pobliżu ogrodzenia. Słowa, którymi przemówił "Wb" były niecenzuralne, ale podejrzewam, że skuteczne. Cytuję "Panie!!! Jak panu strzelę w tego ch***, to pan kaleką zostaniesz....No!!!....   i wtedy zapadła błoga cisza, połączona z ze zdziwieniem przebywających na zewnątrz mieszkańców, którzy wpatrywali się z politowaniem w megafony.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Majoitus Melbourne Сянозеты masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław