Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2010-02-05 09:15:50

kupie_wozek

Gość

Kupię wózek dziecięcy

Dzień dobry!

Kupię wózek dziecięcy składający się z gondoli, spacerówki i nosidełka/fotelika samochodowego. Najlepiej firmy Tako Jumper-X lub X-Lander.

Mój numer telefonu: 601 890 110

#2 2010-02-12 23:40:10

GMJT

Gość

Re: Kupię wózek dziecięcy

ehh.. właśnie sprzedaliśmy Bebe Confort..

#3 2010-02-15 11:52:39

GMJT

Gość

Re: Kupię wózek dziecięcy

kupie_wozek napisał:

Dzień dobry!

Kupię wózek dziecięcy składający się z gondoli, spacerówki i nosidełka/fotelika samochodowego. Najlepiej firmy Tako Jumper-X lub X-Lander.
Mój numer telefonu: 601 890 110

Witam.
Tak się zastanawiam, dlaczego właśnie X-Lander?

Poza wieloma jego zaletami, ma 3 podstawowe wady (wg mnie). Są to mianowicie:
1. Szeroko rozstawione koła (chyba przednie) uniemożliwiają często przejazd wózkiem przez kasę sklepową.
2. Wyżej wymienione trzeba demontować w wielu modelach aut (podczas transportu w bagażniku). Radzę przed zakupem sprawdzić czy się zmieści (żeby uniknąć późniejszych nerwów).
3. Spacerówkę można zamontować jedynie przodem do kierunku jazdy (co często w pierwszych miesiącach używania przeszkadza maluszkom, które chcą widzieć mamusię).
Nie mówię, że wózek jest zły. Wiele mam jest bardzo zadowolonych z tego modelu. Jednak wiele z moich koleżanek teraz dokonałoby innego wyboru.
Alternatywą może być choćby Chicco (od 1200-1900 za nowszą wersję), a te choćby 3 problemy znikają (gondola wyposażona w unoszą część, zamiast wkładania poduszki u starszego dzieciaczka). Na allegro można znaleźć używane z terenu Wrocławia choćby ten model http://allegro.pl/item910033003_wozek_t … _auto.html tańszy o około 500 zł (w zależności od sklepu).

Pozdrawiam i miłych spacerów

#4 2010-07-13 14:28:27

wozki dla dzieci

Gość

Re: Kupię wózek dziecięcy

mam do odsprzednai dwa wózki, w załaczonych link opisy i zdjęcia

tel kontaktowy 784284664

http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzedam-w … Z217119847

http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzedam-w … Z217115996

#5 2011-08-23 09:57:09

Karolina

Gość

Re: Kupię wózek dziecięcy

SPRZEDAM WÓZEK  WIELOFUNKCYJNY  KADEX  PIKO  W  BARDZO  DOBRYM  STANIE  ZA 220 zł (woj śląskie Czeladź-piaski). Wózek głęboki i spacerowy.
KUPIŁAM GO ZA 640 zł W w maju 2010r. Wózek był mało używany (ok 7 mieś)  dlatego sądzę że cena 220zł to świetna okazja!
Wózek jest 100% sprawny, czysty, zadbany, bardzo dobrze się prowadzi, jest lekki. Kadex jest dobrą marką jeśli chodzi o wózki więc nie będziecie musieli się obawiać o uszkodzenie wózka- jest "pancerny "
Sprzedaję go pon przeprowadziłam się do bloku bez windy, a na 4 piętro nie daję rady wnieść wózka z dużym dzieckiem na dość małej klatce schodowej- od tego czasu nie używam go bo kupiłam inny.
UŻYWANIE WÓZKA : ok  7 mieś (widać na zdjęciach że nie był prawie używany) przez ok 8 mieś po przeprowadzce stał nieużywany.
MATERIAŁ/ OBICIE WÓZKA: NIE  MA PLAM  ANI  PRZETARĆ:  wszystkie części pokryte materiałem wyglądają idealnie- jak nowe. Jedynie na stelażu i na kołach widać niewielkie ślady użytkowania. Wysoka jakość materiału- dziecko nie poci się jak w większości wózków.
RĄCZKA:
-przekładana z możliwością regulacji wysokości (wygodne ze względu na to że nie trzeba wypinać części wózka na której siedzi/ leży dziecko żeby zmienić kierunek jazdy dziecka np jak słońce za mocno świeci lub wiele wiatr...)
-długa rączka- nawet bardzo wysokie osoby nie będą musiały się garbić prowadząc wózek - do 190 cm wzrostu będzie pasowała każdemu
- zdejmowana rączka do trzymania dla dziecka- jeśli jest zbędna można ją zdjąć
KOŁA:
- duże pompowane koła ze szprychami : bieżnik bardzo dobrze widoczny- koła nie są zużyte,
- hamulec na 2 kołach
- amortyzatory na 4 kołach
DODATKOWE FUNKCJE/ CECHY:
- wszyta wkładka - idealna dla małego dziecka- do podtrzymywania głowy, jak i dla starszego np jadąc w spacerówce głowa nie będzie opadała na boki jak dziecko uśnie,
- regulowany podnóżek,
- 3-stopniowa regulacja oparcia: pozycja leżąca, półsiedząca i siedząca,
- regulowane pasy bezpieczeństwa,
- folia przeciwdeszczowa 2szt,
- bardzo duży kosz na zakupy,
- wywietrznik w budzie okienko w budzie pokryte fiolą (obydwie części widoczne po podniesieniu osłonek)
- kieszeń na budzie- zmieści się spokojnie portfel, telefon i butelka z mlekiem
- zawiera elementy odblaskowe "paseczki" o szer ok 5 mm - zapewniają dobrą widoczność wieczorami i w nocy- bardzo sobie to chwaliłam
- stelaż aluminiowy- dzięki czemu wózek jest lekki, waga całego wózka
- cała tapicerka zdejmowana- można prać w pralce wszystkie części pokryte materiałem- wygoda w utrzymaniu czystości wózka,
- super kolor tapicerki idealny dla chłopca i dziewczynki: jasny szary jasny niebieski.
Po kontakcie mailowym mogę dosłać więcej szczegółowych zdjęć.
W każdej chwili można wózek obejrzeć u mnie w domu- zapraszam po tel uzgodnieniu terminu. Dorzucę do wózka klika zabawek po moim dziecku.

http://sosnowiec.olx.pl/wozek-wielofunk … -241190950


kac.karolina@gmail.com
GG 9073476
tel 880 244 125
LOKALIZACJA- Czeladź- piaski.
Pobliskie miejscowości: Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Będzin, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MALUJĘ ARTYSTYCZNIE POKOJE  DZIECIĘCE, pokoje gościnne, restauracje  itp - w całej Polsce i za granicą
ZDOBIĘ RĘCZNIE wazony okolicznościowe, zegary, kieliszki oraz wszelkiego rodzaju szkło i drewno na chrzciny, wesela, komunie, rocznice .....

#6 2011-08-24 20:47:28

xxx

Gość

Re: Kupię wózek dziecięcy

trochę daleko z Wańkowicza

#7 2011-09-14 22:38:40

wielofunkcyjny wózek

Gość

Re: Kupię wózek dziecięcy

Sprzedam wielofunkcyjny wózek MAX LANSER o perfekcyjnym wykonaniu i dostosowaniu do potrzeb dziecka. Wysoki komfort użytkowania przez rodziców. Wózek posiada:
-dwie praktyczne osłony na nogi
-zawieszenie na wahaczach o regulowanej sztywności, przez co skutecznie amortyzuje wstrząsy
-regulację oparcia siedziska wraz z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa
-regulację podnóżka
-regulowaną wysokość rączki
-wyjmowaną gondolkę z budką
-łatwe prowadzenie dzięki pompowanym kołom (przód i tył z funkcją blokady)
-okno wentylacyjne w tylnej części budy
-torbę do wózka
-folię przeciwdeszczową
-kosz na zakupy.
Do wózka dołożę rożek usztywniony, wanienkę, przewijak miękki, kosz zabawek, nosidełko na ramiona.

Sprzedam również używany 10-częściowy komplet do łóżeczka firmy mamo-tato. W skład wchodzi: poszewka na kołderkę i poduszkę, kołderka i poduszka, rożek, ochraniacz,przybornik, baldachim, stelaż pod baldachim, falbana maskująca.

Zainteresowanym wyślę zdjęcia na maila..Zachęcam do kupna-naprawdę warto. Rozważę każdą zaproponowaną cenę.

#8 2011-09-14 22:41:59

wielofunkcyjny wózek

Gość

Re: Kupię wózek dziecięcy

Sprzedam wielofunkcyjny wózek MAX LANSER o perfekcyjnym wykonaniu i dostosowaniu do potrzeb dziecka. Wysoki komfort użytkowania przez rodziców. Wózek posiada:
-dwie praktyczne osłony na nogi
-zawieszenie na wahaczach o regulowanej sztywności, przez co skutecznie amortyzuje wstrząsy
-regulację oparcia siedziska wraz z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa
-regulację podnóżka
-regulowaną wysokość rączki
-wyjmowaną gondolkę z budką
-łatwe prowadzenie dzięki pompowanym kołom (przód i tył z funkcją blokady)
-okno wentylacyjne w tylnej części budy
-torbę do wózka
-folię przeciwdeszczową
-kosz na zakupy.
Do wózka dołożę rożek usztywniony, wanienkę, przewijak miękki, kosz zabawek, nosidełko na ramiona.

Sprzedam również używany 10-częściowy komplet do łóżeczka firmy mamo-tato. W skład wchodzi: poszewka na kołderkę i poduszkę, kołderka i poduszka, rożek, ochraniacz,przybornik, baldachim, stelaż pod baldachim, falbana maskująca.

Zainteresowanym wyślę zdjęcia na maila..Zachęcam do kupna-naprawdę warto. Rozważę każdą zaproponowaną cenę. Mój numet 607263037

#9 2011-11-05 15:16:04

sprzedam wozek bebe confo

Gość

Re: Kupię wózek dziecięcy

Mam do sprzedania bebe confort 3w1:) zapraszam tel 796603392

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
antyki Haus "Kap Arkona" F 644 WG02 mit Kamin und... dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr