Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#31 2010-11-16 20:58:39

MONALIZA

New member

Zarejestrowany: 2010-11-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Fryzjer

Ja chodze do METAMORFOZY od kiedy sie tu wprowadzilam chodzilam do p.Alicji (dobrala  fryzure kolor i poradzila jak pielegnowac wlosy) ale ona niestety pracuje teraz w 2 salonie na Skrzydlatej niestety nie jestem mobilna wiec musialam skorzystac u kogos innego ale tez w Metamorfozie ja bylam u Pani takiej niskiej w ciemnych wlosach a maz u blondynki w krotkich i bylismy bardzo zadowoleni ceny normalne takie jak wszedzie. Tak wiec polecam

Offline

#32 2011-01-24 22:47:21

dizajner włosa ;-D

Gość

Re: Fryzjer

Witam wszystkich zwolenników i przeciwników naszego "salonu". Korzystałem dwa razy z jego usług i ... żenada... tyle w wielkim skrócie oszczędzając wszystkim. Moja fryzura nie wymaga umiejetności. Sam jestem w stanie się ostrzyc przy pomocy maszynki i dwóch luster. Pierwszy raz skorzystałem z usług tego zakładu gdy pracowała tam czarnowłosa -z karnacji turczynka albo rumunka. Robiła wszystko po swojemu i nawet tak proste strzyżenie jak boki i tył na 3mm, góra na 12mm i wycieniowanie) skopała tak, że w domu pop rawiałem sam swoją strzyżarką. Obiecałem sobie nigdy już tam się nie strzyc. Jednakże postanowiłem dać im drugą szansę gdy pojawiła się nowa fryzjerka. PRAWIE  jej się udało, ale gdy ścięła mi pekaesy na zero bez wcześniejszego zapytania co z nimi... nie pomogą im nawet mega rabaty co drugie strzyżenie. Osobiście korzystam z usług zakładu przy GUBIŃKIEJ  u Malika, gdzie z satysfakcją (przy cenie 17 zł za strzyżenie męskie) zawsze placę fryzjerowi/fryzjerce który/a mnie obsłuży- 30 zł. Tylko dlatego, że mają fryzjerów z najwyższej półki i dlatego, że byle salonik w galerii tyle kasuje, a poza umyciem głowy, umiejętnosci mają żenujące !!! Dzięki, pa !

#33 2011-05-31 09:19:38

Ankara

Member

Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 25
Punktów :   

Re: Fryzjer

No i żegnamy się z fryzjerem.

Offline

#34 2011-05-31 13:01:12

xyz

Gość

Re: Fryzjer

Ciekawe, co teraz tam będzie.

#35 2011-05-31 13:19:19

Olaf

Member

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: Fryzjer

Gabinet masażu

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr