Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2010-05-16 19:51:02

mika

Gość

Naklejka na samochod

witam.Próbuję się dodzwonić do naszej spółdzielni w związku z otrzymaniem naklejki na samochód.Czy ktoś może podać mi bliższe informacje ,które ułatwią mi jej posiadanie.  z góry dziękuje za pomoc

#2 2010-05-16 22:53:04

Robert

Gość

Re: Naklejka na samochod

Jeżeli masz miejsce parkingowe lub garaż to możesz to załatwić w ochronie.
Mają tam numer do speców od tego.
Zresztą kręcą się tu prawie co dnia.

Pozdrawiam

#3 2010-09-07 12:31:15

Olaf

Member

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: Naklejka na samochod

Czy ktoś kto ma naklejoną na stałe kartę na szybę (nie wkładaną) próbował już załatwić jej duplikat w chwili:

- sprzedaży auta
- wybicia szyby
- jeżdżenia autem zastępczym przez dłuższy czas po kolizji
- kradzieży auta


Pytam się, ponieważ mam autko w serwisie przynajmniej do grudnia, dzwoniłem do człowieka, który znakował mi auto i powiedział, że z jego strony nie ma problemu, tylko musi uzyskać zgodę prezesa, bo on robi w takich sytuacjach problem.

Offline

#4 2010-09-14 23:22:16

ronin.jubei

Member

Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 24
Punktów :   

Re: Naklejka na samochod

Dzwonimy do prezesa, że chcemy:

1) unieważnić terminowo naklejkę na aucie w naprawie,
2) na czas naprawy wykupimy u speca nową naklejkę na nowe auto.
3) deklarujemy, że jak tylko naprawa się kończy, unieważnimy nową naklejkę, a reaktywujemy starą na starym wozie - proste.

Tak to trzeba przedstawić prezesowi, resztę zrobi dla nas spec za jakąś drobną opłatą.

Offline

#5 2010-09-15 10:35:28

Olaf

Member

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: Naklejka na samochod

Widzisz, przerabiałem temat z panem Piotrem i uwierz mi- chciałem oficjalnie i legalnie. Jednak zrobiłem błąd; szkoda na to zachodu- okazuje sie, że nasi sąsiedzi zaczęli masowo gubić swoje karty, na które to wjeżdżają inne auta. Są jeszcze przypadki odsprzedawania sobie kart. \\

Rozumiem całkowicie, dlaczego procedura stała się tak zakręcona, ale nie potrafię pojąć, dlaczego moja karta jest przypisana do jednego auta i towarzyszącemu mu  numerowi rejestracyjnemu. W końcu kupiłem miejsce parkingowe i parkuję na nim jedno auto. Wiem, że są cwaniacy uzywający jednej karty na wiele aut, ale ludzie- chyba po to jest system komputerowy, aby eliminować takich zawodników. Wiadomo kto ile razy i czym wjeżdża podczas dnia i na podstawie takich informacji karta powinna być anulowana. Auto ma wjechać i aby brama mogła się otworzyć ponownie od zewnątrz to samochód musi wyjechać z osiedla, to chyba logiczne.  Trudno jest taki system uruchomić?

A skoro system rejestruje 2 wjazdy na osiedle, a nie rejestruje wyjazdów to chyba proste i logiczne, że na jedną kartę wjeżdża więcej niż 1 szt auta.

Swój problem załatwiłem w inny sposób- chciałem na legalu, ale zbyt dużo problemów napotkałem ze strony prezesa jak i obsługi- dlatego nie warto się wysilać.

Ostatnio edytowany przez Olaf (2010-09-15 10:37:27)

Offline

#6 2012-10-03 10:17:00

asiek

Gość

Re: Naklejka na samochod

Witam,
Jesteśmy właśnie na etapie zmiany auta, a w starym naklejka przyklejona jest do szyby. Od Pana z obsługi monitoringu dowiedziałam się, że żeby załatwić nową należy mieć zgodę prezesa, zapłacić za nową jak już się zgodzi i ogółem jest sporo z tym zachodu, więc lepiej odkleić nalepkę ze starszego auta.
I tutaj moje pytanie, czy ktoś już tego dokonał nie uszkadzając naklejki i nie rysując szyby? Jeżeli tak to mógłby się podzielić sposobami? Przylega ona dość solidnie do szyby i ani moje paznokcie ani coś ostrego z tym sobie nie radzą. Namaczania jeszcze nie próbowałam, bo mam obawy, że ta naklejka się nie zniszczy lub rozpadnie.

#7 2012-10-03 11:14:51

xyz

Gość

Re: Naklejka na samochod

Spróbuj podgrzać suszarką do włosów i delikatnie oraz powoli odklejaj zaczynając od rogu.

#8 2012-10-08 14:34:01

cisoboy

Member

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 59
Punktów :   

Re: Naklejka na samochod

asiek napisał:

[...] należy mieć zgodę prezesa,[..]

Od kiedy to zarządca decyduje czy właściciel mieszkania może parkować na swoim miejscu i nie posidać duplikatu własnej karty? Od tego jest wspólnota, a czy wam się to podoba czy nie jesteście w świetle prawa wspólnotą! Tylko rady nie macie i się prosicie jak te różowe zwierzątka...

Jedź do speców od szyb, kilkakrotnie potrafią naklejkę rejestracyjną przekleić, np na ul. Szybowcowej.

Ostatnio edytowany przez cisoboy (2012-10-08 14:37:07)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Ayr masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław