Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-07-03 21:47:54

Ankara

Member

Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 25
Punktów :   

Tr±bienie pod bram±

Było już w innych w±tkach... ludzie dajcie żyć tym, którzy maj± okna od strony bramy Nie wiem sk±d się wzięło to buractwo... naprawdę, tak trudno oznakować samochód. Kilka razy dziennie, a co najgorsze w nocy... bardzo przeszkadza. Widzę winę ochrony, która praktycznie zawsze jak odĽwierni otwiera bramę...

Offline

#2 2010-07-03 22:25:41

Olaf

Member

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: Tr±bienie pod bram±

Mieli¶my ostatnio popis buraka z czerwonej Toyoty Yaris, który na codzień parkuje na chodniku na skrzyżowaniu  klatki 50 i 52. Tym razem przyjechał Ibiz± na Wałbrzyskich blachach (DB) i miał wielkie "ale" do ochroniarza, że go nie chciał wpu¶cić. Porzucał słowami ogólnie uznawanymi za obraĽliwe, ale ogólnie wjechał, bo kto¶ inny stał. Żal mi takich ludzi, podobnie jak żal mi człowieka z granatowej Octavii, który ma wszystko w głębokim poważaniu i usilnie parkuje na zakazie przy fryzjerze, mimo że po drugiej stronie ani jednego auta. DW 707FS lub 717FS. Nic tylko klepać. Po drugiej stronie to samo- dwa firmowe czerwone Focusy kombi na krakowskiej leasingowych blachach. Jaki¶ zakaz zatrzymywania się i postoju- raczej nie dla nich. Takim wolno

Ostatnio edytowany przez Olaf (2010-07-04 08:22:19)

Offline

#3 2010-07-04 20:50:54

Wańkowicza 48

Go¶ć

Re: Tr±bienie pod bram±

Ankara napisał:

Było już w innych w±tkach... ludzie dajcie żyć tym, którzy maj± okna od strony bramy Nie wiem sk±d się wzięło to buractwo... naprawdę, tak trudno oznakować samochód. Kilka razy dziennie, a co najgorsze w nocy... bardzo przeszkadza. Widzę winę ochrony, która praktycznie zawsze jak odĽwierni otwiera bramę...

Przył±czam się do powyższego głosu. Jeszcze w budynku nie mieszkam, ale te kilka godzin, które tam spędziłam nieco mnie zmartwiły. Prócz tego, że ruch dojazdowy do budynku obok jest spory a brama nie za cicha to na dodatek bardzo często słychać klaksony. Czy nie ma lepszego systemu otwierania bramy ? może jaki¶ dzwonek do ochrony zamiast tr±bienia do oporu?

#4 2010-07-05 11:28:47

Ankara

Member

Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 25
Punktów :   

Re: Tr±bienie pod bram±

Ale tu chodzi o to, że trzeba oznakować auto, nie ma najmniejszej potrzeby tr±bienia, dzwonienia... brama się otworzy sama pod warunkiem posiadania naklejki. No, ale trzeba mieć miejsce parkingowe... a jak kto¶ ma dwa samochody to mu duma nie pozwala jednego auta za bram± postawić.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Salthill Stay Szamba betonowe Pajęczno Проживание Серри Noclegi Palomino Lodging Pfunds dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr