Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-07-15 21:22:25

;)

Gość

Miejsca parkingowe pod płotem

Czy ktoś z Was  wiem na jakiej zasadzie powstają miejsca parkingowe pod płotem , najpierw było ich 5 teraz jest 10 licząc po około 3 tys/ za każde miejsce to chyba zarząd zbiera na nowe ogrodzenia wokół naszego bloku???!!!! jeśli coś komuś wiadomo proszę o info gdyż z miłą chęcia dokupię takież o ile nie są zarezerwowane dla wybranych

#2 2010-11-28 17:12:04

Pink

Gość

Re: Miejsca parkingowe pod płotem

Ja mam zapytanie... czy sznureczek aut który się tworzy wzdłuż płotu przy bloku Wańkowicza 48 naprzeciwko fryzjera, wynika  z tego ze dorobili dodatkowe miesjca?Jeśli nie to jakim cudem dostaja sie dzień w dzień do srodka? Ostatnio byłam swiadkiem jak ochrona zareagowała komunikatem przez megafon jak dostawca zaparkował przy bramie... ale sznureczka aut sie nie tyczy..... no ale mniejsza z tym i tak nie zazdroszcze codziennego kombinowania ...wyjade czy nie... zainteresowała mnie sprawa powstałego ostatnio ogrodzenia wokół duzego parkingu obok bloku.... mała bramka robi się w tym momencie bezuzyteczna.....

#3 2010-11-28 20:51:51

GMJ

Gość

Re: Miejsca parkingowe pod płotem

A jak
Ostatnio bardzo się spieszyłam i musiałam przenieść wózek od bramki do końca ogrodzenia. Dodatkowym problemem okazało się błoto, w którym grzęzłam coraz bardziej z następnym krokiem (musiało to wyglądać komicznie, bo panowie pracujący przy płocie  nieźle się uśmiali  ;P ).  Oczywiście dla wielkiego i silnego mężczyzny to nic trudnego - mi jednak sprawiło to ogromny trud..
Rzeczywiście - teraz unikam bramki jak ognia..
Ale jeśli komuś nie zależy na czyściutkich butach i bardzo się spieszy.. to wg mnie jest ok

#4 2010-12-01 10:59:49

Noras

Gość

Re: Miejsca parkingowe pod płotem

Teraz jak ktos do mnie przyjedzie i zaparkuje na tamtym ogrodzonym parkingu to zamin okrąży cały blok miną wieki

#5 2010-12-01 20:48:03

xyz

Gość

Re: Miejsca parkingowe pod płotem

Tak, minie całe 5 minut - no chyba, że goście się będą czołgać wokół bloku. Nie przesadzajmy ludzie z tym wygodnictwem.

#6 2010-12-01 22:05:52

Gośćć

Gość

Re: Miejsca parkingowe pod płotem

Noras napisał:

Teraz jak ktos do mnie przyjedzie i zaparkuje na tamtym ogrodzonym parkingu to zamin okrąży cały blok miną wieki

Założyli blokadę na wjeździe. Lepiej tam nie wjeżdżać. Można nie wyjechać.

#7 2010-12-03 17:13:40

MARTIN

Gość

Re: Miejsca parkingowe pod płotem

Założyli blokadę na wjeździe. Lepiej tam nie wjeżdżać. Można nie wyjechać

Ciekawe czy legalnia ogrodzili parking ? Na ogrodzenie terenu trzeba mieć projekt

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky Prostějov studio przegrywania kaset vhs,minidv,hi8 przegrywanie kaset vhs,minidv,hi8,filmów 8mm https://lukaszsurma.pl/ vhs masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław