Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2010-11-09 10:11:35

Gośćć

Gość

Szyba w drzwiach wejściowych do klatki 56.

Witam.
Zaproponujcie jakiemu organowi zgłosić potencjalne zagrożenie spowodowane uszkodzoną szybą.
Ta szyba ledwie się trzyma, a dzieci nie uważają i trzaskają drzwiami co się może skończyć jej wypadnięciem i zrobieniem komuś krzywdy.
Interwencje u naszego "zarządcy" nie przynoszą skutku. Może w ten sposób da się ich zmusić do wymiany tej szyby.
Nie wiem tylko, który organ byłby odpowiedni. Policja to raczej po fakcie. Może ubezpieczyciel?
W końcu utrzymujemy ich z naszych pieniędzy więc niech się wywiązują z obowiązków.

#2 2010-11-09 11:43:08

Renia

Gość

Re: Szyba w drzwiach wejściowych do klatki 56.

Witam,dzwoniłam od sierpnia  do spółdzielni ,Pani Prezes powiedziała ,ze jest sprawca i lada moment szyba będzie wprawiona.Wczoraj rozmawiałam natomiast z Panem Prezesem,który oznajmił mi, że sprawca nie przyznał się i na tym koniec.Proponuję w więcej lokatorów napisać pismo, dzwonić,albo wybić do końca to spółdzienia będzie zmuszona ją wymienić.Wkońcu nasze pieniądze na fundusz remontowy wpływają do spółdzielni,a od sprawcy niech sobie Prezes dochodzi na drodze sądowej.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky Prostějov przegrywanie kaset vhs zasięg odbioru kaset vhs w-wa archiwizacja pamiątek rodzinnych https://archkasprzak.pl/ dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr