Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-12-23 22:40:05

arteg

Member

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 36
Punktów :   

Dekoracje

Czy ktoś wie może czy te paskudne obrazy zostały powieszone we wszystkich klatkach obok windy i kto za to zapłacił?

Offline

#2 2010-12-24 00:06:09

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Dekoracje

Witamy.
Jeśli chodzi o klatkę 60 to rzeczywiście wisi cos na scianie naprzeciwko windy przy wejsciu. Sami jestemy ciekawi, czy to zmasowana akcja spoldzielni, czy dobra wola jakiegos sasiada.
Co do jakosci artystycznej tego obrazu, to tylko odbiór subiektywny, ale naszym zdaniem nie przeszkadza i od biedy mozna uznac to za przyjemne dla oka.
Jaki by ten obrazek nie byl, to jednak robi sie przytulniej w klatce.
Pozdrawiamy i zyczymy wszystkim spokojnych, pogodnych i rodzinnych Swiat.
K&J

Offline

#3 2010-12-29 13:35:53

mmm

Gość

Re: Dekoracje

a mi sie podoba

#4 2010-12-29 14:35:25

xyz

Gość

Re: Dekoracje

Mi też się podoba - jest przytulniej i uważam, że to dobrze, że ktoś dba o takie szczegóły. Co to komu przeszkadza, to nie wiem, ale wiem, że jest taki typ ludzi krokodyli - do pomocy, to rączki malutkie, ale z pretensjami to taaaaaka paszcza. Jak się komuś obrazek nie podoba na klatce, drażni go i burzy jego poczucie estetyki, to proszę zawiesić inny w to miejsce. W czym problem?

#5 2010-12-30 22:17:37

Majk1

Gość

Re: Dekoracje

Na sztuce malowanej nie znam się kompletnie, ale podoba mi się, że wpadł ktoś na pomysł i powiesił na klatce trochę kultury

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Цфат Hotels Orbetello masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław