Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2011-10-18 12:57:11

seksiu

New member

Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 1
Punktów :   

Opinie o mieszkaniu na osiedlu Wańkowicza

Witam Was serdecznie. Dziś byłem oglądać mieszkanie na osiedlu, to wolne na samej górze (dwupoziomowe) w klatce 60. Chciałbym Was zapytać o opinie na temat mieszkania na tym osiedlu, o prezesa i załatwianie spraw administracyjnych, parkowanie, problemy z gołębiami, etc.

Offline

#2 2011-10-18 18:17:15

Mieszkaniec

Gość

Re: Opinie o mieszkaniu na osiedlu Wańkowicza

Osiedle - fajne, spokojne,
Prezes - bardzo ciężki do porozumienia,
Spółdzielnia - konserwa PRL,
Problemy z parkowaniem - jak masz wykupione miejsce to problemu nie masz,
Problemy z gołębiami - nie słyszałem.

#3 2011-10-19 12:24:41

Olaf

Member

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: Opinie o mieszkaniu na osiedlu Wańkowicza

Jak nie masz okna z widokiem na bramę i awanturujących się tam mistrzów to spoko. Po drugiej stronie jest cisza i spokój, chyba, że na studentów za ścianą trafisz.

Ogólnie bardzo dobrze się tu mieszka (już 2 lata), nie cwaniakuj do ochroniarzy to czasami przymkną oko na odwiedzającą Cię rodzinę.

Offline

#4 2011-10-26 18:46:11

mała

Gość

Re: Opinie o mieszkaniu na osiedlu Wańkowicza

a ja nie polecam, słychać pociąg, blok tak ogrodzony ze wszędzie daleko zeby się wydostać, sciany cieńkie jak, ze słychać głośniejsze pierdnięcie sąsiada, w moim przypadku fanatycy sąsiedzi wtrącający się nawet w godziny bzykania z męzem, wizyty znajomych itd. o parkowaniu już nie wspominam bo jak do ciebie goście przyjadą to niech parkują w faktory, ja ogólnie marze żeby się z wańkowicza wyrwać, myśle o zaciszu krzmienieckim...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz berlin-hotel.pl masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław