Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2007-04-25 10:31:26

nowa

New member

Zarejestrowany: 2007-04-23
Posty: 1
Punktów :   

Właśnie odkupiłam mieszkanie czy moge jeszcze coś w nim zmienić?

Witajcie właśnie odkupiłam mieszkanie czy moge jeszcze coś w nim zmienić?
Z kim powinnam się skontaktować ?
posdrowienia dla sąsiadow nowa

Offline

 

#2 2007-04-25 11:19:21

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Właśnie odkupiłam mieszkanie czy moge jeszcze coś w nim zmienić?

{Twój posta został przeniesiony przez admin do indexu, aby był lepiej widoczny}

Witaj NOWA:)

Procedura wprowadzania zmian zostala zakończona i wlasnie projektatnt nanosi zmiany na rzuty kondygnacji. Proponuje skontaktowac sie z P. Aneta (obsluga budowy - 504 462 721) lub bezpośrednio z projektatntem - P. Kaczmarzykiem (71 344 70 65 - sekretariat). Nie wiem na jakim pietrze kupilas mieszkanie (a tak z ciekawosci, jesli to nie jest tajemnica, to za ile teraz za metr udalo Cie sie kupic mieszkanie?) bo byc moze zmiany wyzszych pieter nie zostaly jeszcze naniesione. Kontakt z projektatnetm moze byc utrudniony, ale to chyba najlepsze zrodlo informacji o stanie projektow.
Pozdrawiamy K&J

Offline

 

#3 2007-04-28 00:07:03

Nowy sąsiad

Gość

Re: Właśnie odkupiłam mieszkanie czy moge jeszcze coś w nim zmienić?

witam przyszłych sąsiadów, ja też odkupiłem mieszkanie akurat w dniu dzisiejszym. I zastanawiam się tak samo jak nowa czy moge jeszcze coś zmienić. Informuję wszystkich, że bardzo lubię słuchać głośno muzyki i codziennie będę Wam uprzykrzał życie głośną i energetyczną muzyką, hahahahah. Żartowałem. Będę cicho, że nawet mnie nie zauwazycie.  Majk

 

#4 2007-04-28 09:56:00

Marta

Member

Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 60
Punktów :   

Re: Właśnie odkupiłam mieszkanie czy moge jeszcze coś w nim zmienić?

Cześć Nowy! W jakiej bramie będziesz mieszkał? A co do zmian to K&J napisali wszystko co można zrobić... Pozdrawiam.

Offline

 

#5 2007-04-29 20:15:07

takie tam

Gość

Re: Właśnie odkupiłam mieszkanie czy moge jeszcze coś w nim zmienić?

Ja będę mieszkałw klatce nr 5 na samej górze. Odkupiłem dwupoziomowe mieszkanie. Czytałem, że słono trzeba płacić za zmiany. Chyba to oleje i na własną rękę porobie jakieś kosmetyczne zmiany. Nie mam rodziny i będę mieszkał sam, więc nie potrzebuję wprowadzać jakiś zdecydowanych modyfikacji.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław