Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2007-02-21 16:11:35

mariusz

Gość

Przeróbka garderoby na kuchnię

Witam przyszłych sąsiadów!

jak zauważyłem , conajmniej 2 osoby maja podobny pomysł jak ja - czyli przeniesienie kuchni z pokoju do garderoby. Ja kupuję mieszkanie ca. 45 m2 i zdecydowanie wolałbym mieć 2 pokoje i kuchnię (choćby ślepą i ciasną - 4m2), aniżeli 1 pokój i kuchnio-jadalnię. Jeśli więcej osób będzie zainteresowanych, to może jednostkowy koszt przeprojektowania i przeróbek bedzie mniejszy. Czekam na komentarze i pomysły - pozdrawiam

Mariusz  marika-c@wp.pl

 

#2 2007-02-21 23:09:59

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Przeróbka garderoby na kuchnię

Witaj. Przypominamy tylko ze wszelkie zmiany w projektach wykonwczych maja byc dostarczone na budowe do 25 / 02 / 2007, a dla mieszkan z antresolami do 05 / 03 / 2007. Potem to juz bedzie trzeba kombinowac na wlasna rękę po odebraniu mieszkania od Spoldzielni. Pozdrawiamy K&J.

Offline

 

#3 2007-02-22 17:04:52

Marta

Member

Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 60
Punktów :   

Re: Przeróbka garderoby na kuchnię

Cześć Mariusz! Coś mi się wydaje, że będziemy mieć takie same mieszkania. Też myślałam o zrobieniu kuchni w miejsu garderoby, ale z tego co się dowiadywałam to niemożliwe jest zmienianie przeznaczenia pomieszczeń...

Offline

 

#4 2007-03-06 01:02:33

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Przeróbka garderoby na kuchnię

Będąc dzis na budowie dowiedzilem sie, ze do 15 / 03 / 2007 poprawki proponwane przez nas - klinetow maja byc zatwierdzone/odrzucone u glownego architekta.

Offline

 

#5 2007-03-19 21:29:34

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Przeróbka garderoby na kuchnię

Witamy serdecznie!
Dzwoniliśmy dziś do pani Anety (Ani?) i projektanta nie ma i do środy nie będzie. Sami chcemy  zamienić kuchnię z łazienką i zastanawiamy się ile będzie to nas kosztować i czy wogóle wyrażą na to zgodę. A odpowiedź miała być w lutym...
Pozdrawiamy O&P

Offline

 

#6 2007-03-19 23:29:33

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Przeróbka garderoby na kuchnię

Wiatajcie Olu i Pawle. Dzieki za info o projektach. Wlasnie mielismy do Pani Ani (Anety? - juz sami nie wiemy) dzwonic, choc obiecywala, ze sama do nas bedzie dzwonila, ale widzimy, ze poki co nie ma sensu skoro nie ma architekta. Kurcze wkurza nas ten brak dotrzymywania podstawowych terminow. My co prawda nie zmienialismy funkcji pomieszczen, ale za to chcielismy wiecej kaloryferow i jeszcze pare drobnych zmian. Dajcie znac, prosimy, jak bedzie wiadomo cos wiecej. My zrobimy to samo. Pozdrowka Kasia i Janek.

Offline

 

#7 2007-05-02 10:18:25

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Przeróbka garderoby na kuchnię

Witamy w środku długiego weekendu!
Czy ktos z Was odebrał juz może "uaktualnione" projekty i faktury? Zdaje się, że na budowie też trwa dłuugi weekend. A pogoda idealna do ciężkiej pracy fizycznej

Offline

 

#8 2007-05-09 13:55:49

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Przeróbka garderoby na kuchnię

A my z uporem godnym lepszej sprawy odswieżamy ten wątek.
Własnie dzwoniliśmy na budowę - projektów dalej nie ma. Miały być przed długim weekendem, ale dotrzymywanie terminów to nie jest najmocniejsza strona biura projektowego z którego jesteśmy zmuszeni korzystać. Mają byc do końca tego tygodnia.
Przy okazji spytałam jak idzie budowa - ponoć sa dwa tygodnie opóźnienia. Pani Aneta nie potrafila powiedzieć kiedy ma stać budynek (mam na myśli same mury), ale zapewnia że termin odbioru mieszkań nie jest zagrozony. Czego sobie i Wam życzymy

Offline

 

#9 2007-05-23 13:54:05

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Przeróbka garderoby na kuchnię

Jak dzwonilismy w poniedzielek na budowe (21 / 05 / 2007) to jeszcze nie bylo projektow poprawionych przez architekta. Pani Aneta powiedzial ze maja byc do konca tygodnia i ze bedzie kazdego informowala telefonicznie. Jednak nie byla zbyt przekonujaca i jakos nie wierze, ze projekty beda do konca tygodnia (przynajmniej te dotyczace ostatnich pieter). A moze jest ktos kto ma juz poprawiony projekt???

Offline

 

#10 2007-05-23 15:01:22

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Przeróbka garderoby na kuchnię

Witamy!
My juz mamy poprawiony projekt. Sorki, że nie dalismy wczesniej znaku, ale mielismy mnóstwo spraw na głowie. Z tym, że my mamy mieszkanie na parterze i w zeszłym tygodniu był tylko parter. No i tylko zmiany budowlane - tzn. bez projektów elektrycznego i wod.-kan. Faktycznie, pani Aneta dzwoniła do nas. Chciala, żebyśmy zatwierdzili ten projekt, że to rzeczywiście jest to co chcielismy. Ponoć dopiero wtedy zabiorą się za projekty w pozostałych branżach. My nie zatwierdziliśmy, bo nie zgadzała nam się szerokość kuchni. Zadzwoniliśmy do p. Kaczmarzyka żeby to wyjaśnić i okazało się, że faktycznie się machnął i wstawił ścianki działowe 12 zamiast 8 cm. Ma to poprawić.  Tak więc wupebe pracuje bez pośpiechu i generalnie wcale im się nie śpieszy z wykonaniem zadania.
Podobno za zmiany zapłacili właściciele 49 mieszkań. Licząc srednią cenę 1000 zł ... Kurcze, to dopiero jest fucha!!

Czy ktoś z Was orientuje się z czego mają być ściany działowe?

Pzdr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław