Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#76 2010-03-16 03:22:06

mieszkaniec 54

Gość

Re: Czy Wy też słyszycie, co się dzieje u Sąsiadów?

Z tą meliną to jakas masakra jest. Kiedyś przyjechali do nas znajomi, wyszliśmy na chwilę na balkon, a tam z okna klatki obok soczysty dialog Romea i Julii. Znajomi byli z lekka w szoku. Ja się tylko pytam skąd takie meliniarstwo ma kasę na takie mieszkanie (nieważne czy kupno, czy wynajem). Niby w Polsce ciężko jest, a tu się okazuje, że marginesowi całkiem nieźle się powodzi... Ja jako wynajmujący mieszkanie mam niewielkie pole manewru (mam tutaj na myśli np. zgłoszenie sprawy do spóldzielni), chociaż wiele chciałbym zdziałać i pomóc. Ale mam nadzieję, że właściele mieszkań zareagują i sprawa się wyjaśni, za co jestem z góry wdzięczny.

Pozdrawiam

#77 2010-03-16 07:39:45

Ola

Gość

Re: Czy Wy też słyszycie, co się dzieje u Sąsiadów?

MartaTomek napisał:

Mieszkamy w klatce 56

Jestem bardzo za tym, aby zorganizować jakąs akcję, złożyć się na akustyka aby dokonał oceny akustycznej naszych mieszkań. Jesli okaże się, że ktoś zarobił na zbyt cieńkich ścianach, i niestety nie spełniają one norm, wtedy będzie mozna złożyć powództwo do sądu o stosowne odszkodowanie albo zobowiązanie do pokrycia kosztów wygłuaszania mieszkań.  Na pewno warto, bo to nie jest przypadek, że tak wielu z nas nie może normalnie funkcjonować w swoich mieszkaniach.

Przypominam, że parę miesięcy temu powstała taka inicjatywa. Nasi sąsiedzi znaleźli ofertę odpowiednich służb, które zajmują się tego typu usługami, pisali o tym na forum, przeszli się po prawie wszystkich mieszkaniach zbierając podpisy chętnych do zrzucenia się na taką ekspertyzę. Odzew był mizerny. Sprawa upadła.

Pozdrawiam

#78 2010-03-16 14:58:46

MartaTomek

Member

Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 48
Punktów :   

Re: Czy Wy też słyszycie, co się dzieje u Sąsiadów?

wiem i pamietam o tamtej akcji
byliśmy wtedy z gronie nielicznych, którzy chcieli coś w tej sprawie zmienić

Offline

#79 2010-03-17 00:05:54

sąsiadka?

Gość

Re: Czy Wy też słyszycie, co się dzieje u Sąsiadów?

Pierwsze słyszę,żeby ktoś zbierał na ekspertyzę?! To napewno ominął klatke 60-pytałam sasiadów???
A są chętni. Kto zbierał te podpisy?

#80 2010-04-10 22:58:48

Ankara

Gość

Re: Czy Wy też słyszycie, co się dzieje u Sąsiadów?

Też jestem ciekawa co dalej z tą sprawą... Bardzo chcielibyśmy tu dłużej mieszkać, ale przyznaję, że hałas od sąsiadów jest dużym utrudnieniem i wątpię, że przedłużymy umowę najmu o kolejny rok... Pociąg to istny pikuś.

#81 2011-09-08 21:30:19

andrzejstefanowicz

New member

Zarejestrowany: 2011-09-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Czy Wy też słyszycie, co się dzieje u Sąsiadów?

Kochani co mam zrobić.bo mam pewien problem?Tuż za moim plotem sąsiad zrobił sobie wykopalisko,zacząl wydobywac piach który to sprzedał,wskutek czego powstały glinianki,teraz zwozi ziemię zasypując to.To trwa juz kilka lat.Co dzien jeżdzi kilkanascie gondoli/samochodów/ ktore tak kurzą,że nie mogę otworzyc okien,pyl wdziera sie nawet do mieszknia,nie mogę na dworze powiesic prania lub wywiesic pościeli,nie ma mowy,żeby sobie usiąść na dworze przy stoliku i wypić kawę.Dach jest tak pokryty pylem,że po deszczu w rynnach osadza sie błoto i zatyka rynny.Okna muszę myc co kilka dni,a aby utrzyma je przez kilka dni czyste zmuszony jestem miec cały czas zaslonięte rolety,a wtedy to mieszkanie moje nie widzi swiatla dziennego.Chcialem zrobic elewacje budynku,ale ale nie moge tego zrobic,bo by po kilu tygodniach musiałbym na nowo malować/tynk szlachetny tzw.kornik/Jest to nowy domek  i jest mi przykro jak dorobek mojego calego życia niszczeje.Prosze o pomoc.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa www.hotels-world.pl Laboe Midlum dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr