Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#16 2007-09-16 21:03:45

Marta

Member

Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 60
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.

Cześć Wszystkim! Byłam dzisiaj na Wańkowicza, zaczęli wstawiac okna na I piętrze - z czego bardzo się cieszę:) i jest tez kilka cegieł kolejnej kondygnacji. Zawsze krok do przodu:)Pozdrawiam.

Offline

 

#17 2007-09-17 10:31:26

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Wiesci z budowy c.d.

Witamy.
My bylismy w sobote (15.09.2007) kolo godz. 11 i widac postepy, ktore opisuje Marta. Ponadto bylo paru "zawodnikow" w kaskach, ktorzy ochoczo i dzielnie budowali nasz blok (co prawda bylo ich mniej niz w ciagu tygodnia, ale zawsze to cos.)

Pozdrawiamy
K&J

Offline

 

#18 2007-09-19 10:29:46

ktoś

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.

Gościłem wczoraj na budowie - coprawda wieczorem i aż miło było popatrzeć jak im szybko idzie ostatnie piętro. Tylko tym razem, inaczej niż zwykle, szybciej im idzie od strony klatki pierwszej anie jak dotąd od ósmej. Ale i tak ponoć opóźnienie jest dwa miesiące a elektryk mi powiedział, jak go zapytałem na kiedy potrzebuje dokumentacje że na wiosne :-(! Ale potem zmienił zdanie i dał mi miesiąc :-). A ja naiwny wciaż wierzę, że dostaniemy klucze na początku roku co by zacząć wykańczać - bo i tak najwcześniej to się sprowdzimy chyba w marcu (patrząc optymistycznie)
Pozdrawiam Wszystkich.

 

#19 2007-09-19 17:10:04

Majk

Member

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 34
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.

w budowie chyba nie jest ostatnie piętro. Jakby to było ostatnie to nie miałbym drugiego poziomu.

Offline

 

#20 2007-09-19 20:29:21

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Wiesci z budowy c.d.

Dzieki Majk za spostrzegawczosc.
My wiemy, ze wiekszosc chcialby zeby byla to ostatnia kondygnacja, ale wtedy my mielibysmy tylko polowe mieszkania:)))))
Jeszcza ta i dopiero uteskniona ostatania.
Pozdrawiamy K&J

Offline

 

#21 2007-09-20 08:24:37

ktoś

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.

Przepraszam za nieprecyzyjność - miałem na myśłi ostatnie piętro bo następne będzie już antresolą! Ale to nic nie zmieni. Z najnowszych informacji to zaczeli już tynkować mieszkania na parterze tak więc mieszkańcy tego pozimu w klatce 8 potrzebująjuż tylko drzwi :-). A co to ostatnich pięter to w klatkach 1 i 8 wygląda to całkiem przyjemnie. Ale teraz będą musieli czekać na całość bo dach musi iść równocześnie we wszystkich klatkach. Z dobrych wiadomości to dach będzie pokryty prawdziwą dachówką, nie żadną jakąś blachodachówka. Co ma duże znaczenie jeżeli chodzi o uderzenia ewentualnego deszczu o dach. Blachodachówka trochę hałasuje.
Pozdrawiam i przepraszam za nieporozumienie.

 

#22 2007-09-20 10:52:20

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Wiesci z budowy c.d.

Jak my lubimy czytac takie same dobre wiadomosci z rana:)
Dzieki Ktosiu.
Jesli zaczynaja tynkowac, to chyba nalezy wnioskowac, ze w tych mieszkaniach jest juz pelna instalacja, zarowno elektryczna jak i sanitarna. To naprawde dobra wiadomosc.
Pozdrawiamy
K&J

Offline

 

#23 2007-09-20 10:58:04

Monika i Łukasz

Member

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.

Faktycznie bardzo miłe wiadomości, więc dodam jeszcze, ze bylismy na budowie w sobotę przed 20:00 i było jeszcze parę pracujących ludków:)
Mieszkania zaczynają tynkować i dowiedzieliśmy się, ze robią to b.porządnie - standard wyższy niz na Obrońców Poczty. A rolety zewnętrze są w kolorze beżowym.
Pozdrowienia!

Offline

 

#24 2007-09-22 20:25:04

Julia & Paweł

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.

Byliśmy dziś na budowie. W mieszkaniach od strony Trawowej widać już tynki na ścianach. A dookoła budynku porozstawiane są gruszki  z tynkiem.  Niestety w przeciągu dwóch tygodni nasz wspólny dom niewiele urósł. W większości okien pierwszego piętra są już okna.

 

#25 2007-09-28 14:06:58

ktoś

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.

Witam wszystkich.
Widzę że trochę tu jesienna stagnacja zapanowała więc moze coś napiszę . Z dobrych informacji niestety nic nie mam, chciałem się tylko wrażeniami podzielić. Mimo niesprzyjającej aury za oknami postępy na wankowicza są widoczne. Zbudowali już przedostatnie piętra na skrzydłach bloku - co prawda z jakimiś dziurami ale to chyba celowe działanie - dla ustawiania dachu albo dla lepszej wentylacji w mieszkaniach . A tak na powaznie to miejmy nadzieje, ze tegoroczna zima zaskoczy drogowców jak najpóźniej.
MIejmy nadzieje że Pani Zosia powiedziała oststnio prawdę o terminie oddania kluczy - koniec roku 2007. Niech sobie reszte wykańczają ale przynajmniej właścicieli mieszkań dwupoziomowych będą mogli się pastwić nad zabudową antresol A nawet jak będą jeszcze praqcownicy na budownie to jest szansa na jakąś profesjonalną pomoc .

Pozdrawiam zniecierpliwionych

 

#26 2007-09-28 16:38:22

Marta

Member

Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 60
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.

Rzeczwście cisza w wieściach z budowy. Bo chyba czekamy już tylko na finał...

Offline

 

#27 2007-09-29 11:43:07

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Wiesci z budowy c.d.

Witamy i zapraszamy na www.wankowicza.cba.pl po świeżutkie foty z budowy, ktore potwierdzaja postepy opisane przez Ktosia.
PS. Zdjecia sa z soboty, choc slabo widac na nich robotnikow to uwiezcie - pracowali dziarsko:), co prawda o godzienie 10 byla ich tylko garstka.
Pozdrawiamy
K&J

PS. A tak osobiscie to mamy ogromne powody do radosci, bo teraz jest juz zbudowany kawalek naszego mieszkania (mamy podloge i jedna sciane:))).

Offline

 

#28 2007-09-29 19:05:08

Dominika

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.

O 13:30  śladu po pracownikach już nie było......

 

#29 2007-10-01 08:14:02

ktoś

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.

Coby wlać odrobine optymizmu to właśnie zaczął się czwarty kwartał 2007 roku - tak wiec do oddania mieszkań już tylko ciut ciut . Obym się nie mylił czego wam i sobie życzę.
Pozdrawiam zniecierpliwionych.

 

#30 2007-10-01 12:20:28

Robert

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.

No ja też już się nie mogę doczekać.Dosyć już mam dojeżdżania codziennie 20 km do Wrocławia.
Do właścicieli mieszkań dwupoziomowych - macie namiary na porządnych wykonawców schodów?
Ja się rozglądam już jakiś czas i nie tak łatwo coś fajnego znaleźć.

Pozdrawiam
Robert

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr