Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#31 2010-02-12 21:30:41

aaa

Gość

Re: parkowanie na chodniku

... i myślę, że każdy z nas kupując tu mieszkanie w pewnym sensie czuje się jakby kupił "jajko niespodziankę". Ponadto straszne jest to skakanie sobie do gardeł, i przyklaskiwanie temu kto bardziej dokopie przedmówcy. Niestety taka jest reguła na tym forum...

#32 2010-02-13 01:13:47

majk1

Gość

Re: parkowanie na chodniku

Do Addie:

Mogę Ci wynająć miejsce parkingowe nr 29. Odezwij się na cetra1@o2.pl

#33 2010-02-13 16:47:51

Addie

Gość

Re: parkowanie na chodniku

Do majk1:

Wiadomość na podany adres wysłana. Pozdrawiam

#34 2010-02-14 04:41:07

majk1

Gość

Re: parkowanie na chodniku

prawdopodobnie wysłałeś mejla na adres cetra el tzn. litera el. nie otrzymałem mejla. to nie jest litera el. Chodzi o cyfre jeden. Nieważne. Zadzwoń na nr 664 97 91 95.

Tak będzie łatwiej.

majk

#35 2010-02-14 11:00:42

majk1

Gość

Re: parkowanie na chodniku

majk1 napisał:

prawdopodobnie wysłałeś mejla na adres cetra el tzn. litera el. nie otrzymałem mejla. to nie jest litera el. Chodzi o cyfre jeden. Nieważne. Zadzwoń na nr 664 97 91 95.

Tak będzie łatwiej.

majk

Jak przeczytałem to co napisałem o czwartej rano to się przeżegnałem prawą nogą niezły bełkot Nie ma to jak czytać forum po sobotnim powrocie z rynku. A jeszcze lepiej coś na tym forum pisać. Przepraszam Wszystkich za wątpliwe doznania estetyczne.

#36 2010-02-15 19:49:50

palacz

Gość

Re: parkowanie na chodniku

Robert napisał:

aaa napisał:

Generalnie kwestia infrastruktury na terenie naszego bloku spędza sen z powiek wielu z nas, nie ma parkingu dla gości, nie ma miejsca dla karetki, nie ma miejsca nawet dla taksówki, nie mówiąc już o tym jeśli ktoś ma dwa auta i nie udało mu się (a nie, że nie było go stać!!!) wykupić drugiego miejsca i parkuje wzdłuż chodnika - za to możemy winić tylko tego kto zaprojektował tą całą pożal się boże inwestycję, która gdzie się nie spojrzy to ma jakiś minus

No to obalamy tezy:

-brak parkingu dla gości
                                   
Czy ktokolwiek widział parkingi dla gości? Jak ja jadę do kogoś to szukam miejsca parkingowego najbliżej gdzie się da i tam staję. U nas najbliżej jest za siatką czyli 20m od bloku. To tak daleko? A nawet gdyby był, to pozastawiany byłby samochodami lokatorów, którzy nie mają wystarczającej ilości miejsc postojowych (jak Wy), a co za tym idzie w dalszym ciągu nie byłoby parkingu dla gości.

- nie ma miejsca dla karetki
                                 
?????? jakiego miejsca dla karetki??? Pracownik ochrony otworzy bramę ( o ile kiedykolwiek będzie) wezwanej karetce, a że ta nie może odjechać pod wyjście z klatki, bo tam parkuje bezprawnie swój samochód jakiś niepoważny lokator to inna historia.

-parkowanie wzdłuż chodnika

RANY, RUPERCIK ALE Z CIEBIE KMIOT. CZEPIASZ SIE JAK RZEP NORMALNYCH LUDZI. MASZ KOMPLEKSY ??? ZADZWOŃ DO JOLI ... 0 700 57 83 00
                                 
Przy wjeździe na teren bloku są znaki B-36 czyli zakaz zatrzymywania się i postoju. Niestety nie są przestrzegane i ja muszę uważać, żeby wyjeżdżając z garażu nie zarysować któregoś z tych bezprawnie tam zaparkowanych samochodów. Ograniczają widoczność, utrudniają ludziom parkowanie i wyjazd z parkingu. Kolejnym delikatnie mówiąc niekulturalnym zachowaniem jest parkowanie przy śmietnikach i utrudnianie manewrowanie na parkingu. Na szczęście już niedługo będzie można wezwać straż miejską lub policję, która ma sposoby na takich klientów.

- pożal się boże inwestycja

Kupując (wynajmując) mieszkanie przystaliście na tutejsze warunki.Widzieliście ile jest miejsc parkingowych, ile macie samochodów itp itd.
Jak się coś nie podobało to mogliścue kupić mieszkanie gdzie indziej.

Ja kupiłem to mieszkanie właśnie dla komfortu związanego z tym, że mam swoje miejsca parkingowe, ogrodzony teren i nie mam zamiaru wykłócać się o to co mi się należy.

Mam nadzieję, że niedługo zamkną bramę i skończy się ta wolna amerykanka.

Pozdrawiam

#37 2010-02-17 11:09:09

Madzia

Gość

Re: parkowanie na chodniku

Kiedy zobaczyłam co się tu dzieje, złapałam się za głowę. Nie sądziłam, że stojące na osiedlu,  poza miejscami parkingowymi auta wywołają tu taki oddźwięk. Obawiam się jednak Drodzy Sąsiedzi, że nic w tej sprawie nie wskóramy, nawet po zamknięciu bramy. Znam multum osiedli tego typu w samym Wrocławiu i powiem Wam, że mimo przydzielonych miejsc parkingowych oraz zamykanej bramy, stoją tam porozrzucane gdzie się da samochody. Wnioskuję, że daremny Wasz trud i nerwy, ponieważ i tak pozostanie ta sytuacja w takim stanie jak ma to miejsce obecnie. Wszystkim wytrwałym życzę dużo siły, pozdrawiam.

#38 2010-03-03 16:10:10

Arczibald

Gość

Re: parkowanie na chodniku

Brawo Pani Madziu. Nareszcie ktoś z światłym umysłem na forum się pojawił. Ja parkuję pod płotem od strony wyjazdów z garaży i powiem, że nie zamierzam tego zmieniać tylko dlatego, że jakimś kilku osobom mającym tu guzik do gadania, coś nie pasuje. Jeśli ktoś ma problem z wyjazdem z garażu, przez stojące auta pod płotem, proszę o kontakt ze mną. Chętnie znajdę kilka numerów do centrum doszkalania ustawicznego dla niedzielnych kierowców. Po kilku godzinach jazd, będziecie wyjeżdżać na dwóch kołach, a nawet w poprzek osi waszego auta. Pozdrawiam melepety za kółkiem.

#39 2010-03-03 16:24:02

Suzi77

Gość

Re: parkowanie na chodniku

Oczywista rzecz, mogą tu sobie powołać komisję i nic nam nie zrobią. Prezes wkrótce rozpatrzy pismo, w którym prosimy o zrobienie pod płotem kilku miejsc parkingowych. Leży już ono pewnie na jego biurku. Koszt takiego miejsca nie przekroczy kwoty która figurowała wcześniej, za miejsce parkingowe pod chmurką. Także drodzy maruderzy, na co Wam to było ??? Teraz będziemy tam parkować legalnie! A CO DO POJAZDÓW PARKUJACYCH W MIEJSCACH PRZEJŚĆ DO KLATEK, jest na to prosty sposób, a debatujecie nad tym problemem jak nasi politycy nad durnymi ustawami. Trzeba tylko w tych miejscach zamontować po dwa słupki i nikt tam nie zaparkuje, a kazdy przejdzie. Wszędzie sa takie rozwiązania, tylko tu grupa udająca mądrych ma z tym nielada dylemat. Pozdro

#40 2010-03-03 20:43:26

GMJT

Gość

Re: parkowanie na chodniku

Suzi77 napisał:

Także drodzy maruderzy, na co Wam to było ??? Teraz będziemy tam parkować legalnie!

Drodzy sąsiedzi, czy u NAS wszystko musi być: "Skoro Wam nie pasuje, to JA zrobię na złość!!!"...

#41 2010-03-03 23:22:49

sąsiadka

Gość

Re: parkowanie na chodniku

DO Suzi77
Szanowna Suzi po co jakiekolwiek pismo piszecie do spółdzielni? O ile prezes to zaakceptuje(nowa gotówka mile widziana)to zaraz te miejsca zostaną wykupione i szanowny pan Arczi... zacznie parkowac na zakręcie-bo tak mu się podoba-. Choć czytając wypowiedz na temat manewrowania to podejrzewam,że na jednym kole wjedzie bez żadnego problemu przez tą małą furtke na plac zabaw. Chyba,że będzie parkowac pod drzwiami??? Resztę wypowiedzi :Dzostawię bez komentarza.

#42 2010-03-06 19:05:53

goodman

Gość

Re: parkowanie na chodniku

GMJT napisał:

Suzi77 napisał:

Także drodzy maruderzy, na co Wam to było ??? Teraz będziemy tam parkować legalnie!

Drodzy sąsiedzi, czy u NAS wszystko musi być: "Skoro Wam nie pasuje, to JA zrobię na złość!!!"...

Otóż nie musi moi drodzy. Ja jestem na to najlepszym przykładem. Posiadam tylko jedno miejsce parkingowe, z którego korzysta moja żona, natomiast moje auto zostawiam poza obrębem naszego osiedla. Przyznam, że dopiero gdy zauważyłem na forum jak bardzo przeszkadzają auta stojące wzdłuż płotu, postanowiłem nie sprawiać problemu. Nie mam większego kłopotu z tym czy moje auto stoi po tej czy tamtej stronie ogrodzenia. Wszystkich którym kiedykolwiek przeszkadzało stojące pod płotem granatowe audi a4, przepraszam, więcej nie będę. Nie było też moim zamiarem robienie na złość sąsiadom. Pozdrawiam i życzę nam aby pozostali przeszkadzacze, poszli moim śladem, w co jednak szczerze wątpię widząc co się tu wyprawia. Raz jeszcze przepraszam sąsiedzi kierowcy i pozdrawiam.

#43 2010-03-07 00:46:46

Robert

Gość

Re: parkowanie na chodniku

Goodman dobrze wiedzieć, że mieszkają tu też LUDZIE.
Chętnie się z Tobą napiję herbaty

Pozdrawiam
Robert

#44 2010-03-11 18:48:37

mieszkaniec

Gość

Re: parkowanie na chodniku

witam wszystkich
od niedawna wiem o tym forum i to co tu ludzie wypisują to jest jakas żenada, sam mam dwa miejsca parkingowe (jedno przed blokiem drugie pod budynkiem) i chociaż też mi przeszkadzaj w wyjechaniu z parkingu samochody zaparkowane przy smietniku to nie robie z tego WIELKIEGO HALO po prostu wyjeżdżam na  dwa i po sprawie, o samochodach zaparkowanych z tyłu bloku przy wyjezdzie z parkingu podziemnego nawet nie wspominam bo ludziom ktorym one przeszkadzaja proponuje udac sie na powtórny kurs nauki jazdy.jedyny problem stanowily samochody parkujace z tylu bloku zaraz przy bramie wjazdowej, faktycznie jest tam malo miejsca do manewrowania ale widze ze juz ten problem sie rozwiazał ,ludzie wiecej tolerancji w tej sprawie ,chociaz wydaje mi sie ze wszystkie te problemy wynikaja z wrednych charakterow rodakow

pozdrawiam wszystkich

#45 2010-05-31 15:18:16

daga

Gość

Re: parkowanie na chodniku

witam serdecznie,
mam pytanie...to jak tam są takie problemy z parkowaniem aut to gdzie beda parkowac nowi sasiedzi...np my;/...właśnie kupujemy mieszkanie i zastanawia nas gdzie bedziemy stawiac auto? skoro wszystkie miejsca sa zarezerwowane..

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław