Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#76 2010-10-29 13:27:10

Olaf

Member

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: A mnie wkurza...

Ten biały mercedes blokował wyjazd BMW z miejsca parkingowego nr 1. Widziałem całą akcję jak goście go stamtąd usuwali. Przyjechało inne BMW 7, podczepili go na linkę i jeden powiedział "Poczekaj, może wejdę do środka i spuszczę ręczny", na to drugi:  "Daj spokój- ja mam 300 koni...". Może z 10 sekund to trwało, wyjechał na biegu, hamulcu ręcznym i z kołami ustawionymi na wprost

Ostatnio edytowany przez Olaf (2010-10-29 13:31:48)

Offline

#77 2010-10-29 14:43:05

Ankara

Member

Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 25
Punktów :   

Re: A mnie wkurza...

Dajcie spokój z tym mercem. Czekaliśmy w sobotę, potem w niedzielę, bo i tak nigdzie nie jechaliśmy, w poniedziałek rano mąż stracił cierpliwość. Była straż miejska - rozłożyli ręce, policja też, a auto stało zastawione trzeci dzień!!! Żałuję, że się nie dało wypie... go jeszcze dalej!!!

Podziękowania w sprawie tego, że auto nadal stoi proszę składać do prezesa spółdzielni, który to zarządza terenem = mógłby odholować samochód. I ochronie - która widziała, że auto nas zastawia i nie zrobiła nic, aby uniemożliwić ten manewr. A merc jak stał, tak stoi. Pewnie obrośnie mchem, bo nie sądzę, aby administracji zachciało się zrobić porządek.

Na drugi raz proponuję postawić na osiedlu czołg! Też nic nie zrobią. Bo nie mogą.

Ostatnio edytowany przez Ankara (2010-10-29 14:49:02)

Offline

#79 2010-11-17 09:46:02

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: A mnie wkurza...

Ktos ma wyobraznie:). Normalnie usmialem sie od samego rana.
Ciekaw jestem, czy ten kierowca zaparkowal nie na swoim miejscu, czym wkurzyl wlascicela, czy w inny sposob.
Pozdrowka
K&J

Offline

#80 2010-11-17 10:36:41

Mieszkaniec

Gość

Re: A mnie wkurza...

K&J napisał:

Ktos ma wyobraznie:). Normalnie usmialem sie od samego rana.
Ciekaw jestem, czy ten kierowca zaparkowal nie na swoim miejscu, czym wkurzyl wlascicela, czy w inny sposob.
Pozdrowka
K&J

to akurat nie z naszego podwórka, ale koncepcja jest przeciekawa . Efekt uśmiania z rana osiągnięty, zgodnie z założeniami

#81 2010-11-17 11:56:38

Olaf

Member

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: A mnie wkurza...

Widzę, że kierowca białego Audi A4 z logiem Swift upodobał sobie miejsce parkingowe, które nie należy do niego (wymalowane na chodniku przy bramie 52). Codziennie ma kartkę za szybą, jednak na bohatera takie pisemne upomnienia nie działają. Jak nie ma audi, to jego panienka tam stawia czarnego Hyunday`a Getz DW 575KK. Czasami znajdzie się ciemny Focus z logami Swift International.

I co, nie ma mocnych na niego?

Offline

#82 2010-11-17 18:21:22

gosc

Gość

Re: A mnie wkurza...

spuscic mu ze dwa razy powietrze z opon i powinno poskutkować ,nic za to nie grozi mala szkodliwosc spoleczna

pozdro

#83 2010-11-18 13:17:45

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: A mnie wkurza...

Tylko, ze taka operacje trzeba by wykonac na kilku autach parkujacych pernamentnie pod plotem kolo klatki 50 i utrudniajacych wjazd.

Offline

#84 2010-11-26 19:42:49

Noras

Gość

Re: A mnie wkurza...

To fajnie będzie jak te samochody zaparkują na ulicy przed bramą i będzie utrudniony wyjazd z bloku?Jak wymyślili tak beznadziejnie usytułowany blok  to ludzie parkuja gdzie im się podoba ,nie można zmuszać ludzi do wykupienia miejsca przed blokiem a parkować gdzieś trzeba. Ja bym chętnie parkował na chodniku ale takiego nie ma :)Nie wykupie 3 miejsc na samochody firmowe Można mieć pretensje do tego kto to wymyślił Pewnie i tak miejsca pod plotem niedługo oznaczą i sprzedadzą:)

#85 2010-11-26 21:14:53

Tomy

Gość

Re: A mnie wkurza...

No tak samochody służbowe. Tylko spróbuj na to spojrzeć z drugiej strony. Jak by każdy parkował 3 samochody na naszym terenie to ciężko by się było poruszać nawet na piechotę. Poza tym, wytłumacz po co w ogóle kupować miejsca parkingowe skoro można parkować przed klatką? Ale jednak są ludzie, myślący inaczej niż Ty, którzy cenią sobie porządek. Przeanalizuj jeszcze raz swój tok myślowy, ale z pozycji innych a nie ze swojej.
Pozdrawiam

#86 2010-11-29 07:43:03

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: A mnie wkurza...

Noras napisał:

Ja bym chętnie parkował na chodniku ale takiego nie ma
Pewnie i tak miejsca pod plotem niedługo oznaczą i sprzedadzą:)

Chodnik jak sama nazwa wskazuje służy do chodzenia, a nie parkowania aut. Do parkowania służy PARKING. Jakbyś musiał wózkiem dziecięcym lawirować między samochodami albo iść ulicą, bo na chodniku stoją zaparkowane samochody, to mówiłbyś inaczej

A sprzedaż miejsc pod płotem jest akurat pewna jak w banku. Choć może przepisy przeciwpożarowe na to nie pozwalają.
A'propos widzieliście jak zniszczony jest krawężnik na zakręcie pod klatką nr 64? Stawiam na śmieciarkę, która się nie mieści na ulicy przez parkujące samochody.

Offline

#87 2010-12-01 10:53:15

Noras

Gość

Re: A mnie wkurza...

Ja nie jestem za tym aby parkować na chodniku ani pod bramą wkurza mnie też zastawianie sobie wzajemnie miejsc spójrzcie na to inaczej spóldzielnia zarabia na wszystkim  zrobili miejsca przy 64 na zakręcie w zeszłym roku było tam tak ślisko ze samochody stawały w poprzek co będzie teraz jak ktoś wjedzie w zaparkowany tam samochód :)Ja uważam że ktoś wymyślił ogrodzony blok ale nie wiedzial jak to rozwiązać aby było wygodnie dla mieszkańców i ich gości Tam na os. Morelowym mają wjazd i maja miejsca dla gości i nikt nikomu nic nie zastawia i mogą się szybko wydostac nie napotykając na płot bloku obok:)
Uważacie że tu jest bezpicznie ? Samochód z serwisu czeka przed bramą bo odstać swoje musi a potem i tak wjeżdża i nikt go nie sprawdza gdzie do kogo a monitoring psują bramkę zamki plot i co nic ....

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr