Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-05-14 06:58:25

Ankara

Gość

Fryzjer

Hej
Co myślicie o lokalizacji tego fryzjera? Przyjmie się? Dla mnie to dość egzotyczny pomysł (m.in. chodzi o konieczność dostania się na teren osiedla).

#2 2010-05-14 09:47:03

abcd

Gość

Re: Fryzjer

Dla mieszkańców bloku, to pewnie bardzo dobra lokalizacja. Reszta osiedla i tak samochodem nie będzie podjeżdżać, więc z wejściem nie powinno być problemu. Myślę, że to czy się utrzymają, będzie w dużej mierze zależeć od jakości usług.

#3 2010-05-14 14:36:32

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Fryzjer

Witamy.
A zna ktoś może cennik strzyżenia męskiego lub damskiego?
A może ktoś już korzystał i podzieli się opinia?
Pozdrawiamy
K&J

Offline

#4 2010-05-15 11:03:25

Mika

Gość

Re: Fryzjer

Hejka Dołączam się do tematu... jesli ktos skorzysta z usług fryzjersko-kosmetycznych proszę o szczerą recenzję

#5 2010-05-17 00:13:15

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Fryzjer

Witam.
Zdobylem sie na odwage i poszedlem tam osobiscie:).
Tak w skrocie:
- Obsluga mila, aczkolwiek troche nierozgarnieta (mialem czasami wrazenie, jak byl bym pierwszym klientem w zyciu tej fryzjerki). Pewnie wynika to z tego, ze to nowy zaklad bez wczesniejszej historii czy doswiadczenia. Kazdy kiedys musi jakos zaczac....
- Pani fryzjerka kontaktowa - wypytala dokladnie jaka fryzure chce.
- Co do samego ciecia, to jestem zadowolony, choc nie jest tak samo jak u mojej stałej fryzjerki, no ale kazdy ma inna reke.
- Cena strzyzenia meskiego to 15 - 25 PLN w zaleznosci od dlugosci wlosow. Ja zaplacilem 15 PLN.
- Troche przeszkadzala mi wlascicielka, ktora cala moja wizyte scierala na mokro na kolanch podloge. Moim zdaniem takie zabiegi robi sie przed otwarciem, lub po zamknieciu.
Pozdsumowujac: Nie jest zle. Mysle, ze czas pokaze, czy zaklad nabierze oglady i przetrwa na osiedlu.
Pozdrawiam
J.

Offline

#6 2010-05-31 21:05:42

Ankara

Member

Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 25
Punktów :   

Re: Fryzjer

Dzięki za relację Ja się dowiedziałam o cenę strzyżenia i farby, no i trochę mnie poraziło... chociaż zapewne to zależy też na co kogo stać. Strzyżenie raczej krótkich włosów (tj, chciałam podciąć trochę boki i grzywkę, więc niewiele) - 40zł, farba ponad 100zł, czyli razem ok 140zł... jak na nowy salon, bez wyrobionej marki i poza centrum Wrocławia, uważam, że to dużo.
Widziałam też promocję, że 8 strzyżenie męskie gratis. Hm. Jak tak patrzę - przeciętnie mężczyzna niech się strzyże max 1 raz na miesiąc, to za 8 miesięcy ostrzyże się gratis - o ile fryzjer jeszcze będzie funkcjonował

Offline

#7 2010-06-01 11:48:43

Siwa

Gość

Re: Fryzjer

Ja byłam w tym salonie na strzyżeniu. Z fryzury jestem bardzo zadowolona, z jakości usług również. Pani, która obcinała mi włosy, przykładała się do pracy i po kilka razy sprawdzała, czy dobrze wszystko się układa, czy jest równo itp. Jeśli chodzi o cennik, to pod tym względem salon raczej nie chce się wykazać, gdyż jest drożej niż na osiedlu. Ja za strzyżenie dałam 40PLN. Marketing to jednak sprawa salonu, chociaż ja uważam, że lepiej jest mieć kilku klientów za mniejszą kwotę niż jednego za większą. Z drugiej strony przez brak tłoku nie trzeba się umawiać na dwa tygodnie do przodu. Mam nadzieję, że salon się utrzyma, bo dla mnie to bardzo wygodna lokalizacja.

#8 2010-06-24 08:56:37

emelaine

New member

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Fryzjer

Moi drodzy
Jestem załaman i rozczarowana wręcz oburzona fryzjerem na Wańkowicza. Poszłam po prostą fryzurkę, a wyszłam z płaczem. Obcięła zupełnie na odwrót, tego w sumie nei można nazwać obcięciem, wszystko krzywe, jakby mnei obcinał "człowiek z ulicy" ponadto przezyłam koszmar mycia głowy gorącą wodą, ciągnięcie włosów az z bólu syczałam, prostackie teksty i ciągłą krytykę innych fryzjerów. Gorąco odradzam, chyba, że chcecie mieć na głowie asymetrię i płacić za poprawkę u innego fryzjera ( u mnei tak własnie było). Pierwszy raz przezyłam coś takiego, a byłam w ok 20 róznych salonach.
UCIEKAJCIE JEŚLI WAM WŁOSY MIŁE

Offline

#9 2010-06-29 15:02:38

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Fryzjer

Ja bylem jakis czas temu drugi raz i jestem zadowolony z ciecia.
Co do tej promocji "co 8 strzyzenie gratis" to wszystko sie zgadza, ale kruczek jest taki, ze zakład podniosł minimalna cene za meskie strzyzenie z 15 do 18 PLN, wiec suma sumarum po 8 wizytach srednio strzyzenie wychodzi o jakies 75 groszy drozej niz przed promocja. To sie nazywa zmysl do interesu:)
Pozdrawiam serdecznie
Janusz

Offline

#10 2010-06-29 15:28:40

julpaw

Member

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 47
Punktów :   

Re: Fryzjer

To ciekawe ba ja ostatnio za męskie strzyżenie zapłaciłem 20 zł.

Offline

#11 2010-06-29 16:02:18

Ankara

Member

Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 25
Punktów :   

Re: Fryzjer

Cennik zapewne jest "od do".

Offline

#12 2010-06-29 16:13:06

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Fryzjer

Racja.
Meskie strzyzenie jest od 18 do 25 PLN. Moze miales jakas wymyslna fryzure hehehe.
Pozdrowka
Janusz
PS a swoja droga, to nie rozumiem dlaczego ta cena ma taka rozpietosc.

Ostatnio edytowany przez K&J (2010-06-29 16:13:27)

Offline

#13 2010-06-30 07:55:37

MartaTomek

Member

Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 48
Punktów :   

Re: Fryzjer

! ! !    O D R A D Z A M    ! ! !
Osoby które strzygą w tym salonie trudno nazwać fryzjerkami, wygląda jakby dopiero co podjęły naukę zawodu i praktykowały w urządzonym w tym celu saloniku. Fatalnie podcięły włosy dziecku, obcięły je tak, że "prawie równo" wyglądało to tylko u nich w salonie, a po zejściu z fotela dziecka przy pierwszych ruchach obnażone zostało "fachowe" podcięcie włosów i wystające kosmyki włosów na 2 cm od reszty "fryzury". Samo strzyżenie wyglądało tragicznie, pani nie potrafi tego robić, co chwilę pytała, czy już równo, a widząc miny i chyba nie dające się ukryć moje niezadowolenie i przerażenie- cięła dalej. Chciałem stamtąd uciekać, niestety było już za późno. Jakość tragiczna- no chyba że dla osób totalnie nieprzywiązujących wagi do jakości strzyżenia. Żeby było jasne, ja nie piszę o fajnej fryzurze, ale zwykłym podcięciu włosów długości do łopatek do długości do ramion. D R A M A T , bardzo O D R A D Z A M  i uprzedzam przed oddaniem włosów w ręce tych "fryzjerek".

Offline

#14 2010-06-30 12:13:44

julpaw

Member

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 47
Punktów :   

Re: Fryzjer

Mam tradycyjną fryzurę. Zwykle płace najniższą stawkę za strzyżenie.
A co do rezultatów strzyżenia to średnio byłem zadowolony. Jak nie będę zmuszony to raczej będę omijał tą fryzjerkę.
Z tego co czytam to nie tylko moje odczucie więc nie wróżę jej sukcesów.

Offline

#15 2010-07-03 13:40:46

;)

Gość

Re: Fryzjer

Ja z kolei skusiłam się na utwardzanie płytki żelem, masakra, po dwóch dniach żel zaczął odpadać a po trzech dniach byłam zmuszona spiłować wszystko co nałożyła mi sympatyczna Pani na paznokcie. Szkoda kasy, czasu i szczerze odradzam, bo po tym zabiegu skończyłam u innej stylistki, gdzie musiałam ponownie zapłacić więc mam teraz najdroższe w całym Wrocławiu żelowe paznokcie. Dla równie zdesperowanych polecam szczerze stylistkę z ul. Strzegomskiej, www.stylizacjapaznokci.tk także ODRADZAM, mąż z kolei skusił się na strzyżenie i także to był jego pierwszy i ostatni raz ... także życzę szczęścia tym którzy odważą się na korzystanie z usług salonu "STYL"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr