Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#31 2010-10-01 18:16:41

nowy

Gość

Re: Brama wjazdowa

witam jestem nowym mieszkancem tego strasznie nieszczesliwego bloku i jak tak czytam te posty to nachodzi mnie jeda mysl jak wy ludzie musiecie byc zawistni albo bardzo nieszczesliwi w zyciu .
macie pretensje do ludzi parkujacych samochody na chodnikach  czy przy plocie  [ rozumiem i zgadzam sie ze nie powinno sie parkowac przy przejsciach do klatek ] ale z jakiej racji ja mam parkowac swoje samochody za bramo ,a  mam trzy i tyle jest mojej rodzinie potrzebnych a kiedy chcialem wykupic miejsca parkingowe to odpowiedziano mi ze nie ma i nie bedzie a jak zostawialem samochody za brama to jedno mialem porysowane  a w drogim zlamano mi antene od radia wiec wiecie co pocalujcie mnie gleboko w d.... bede parkowal gdzie bede chcial

#32 2010-10-02 09:21:31

pink

Gość

Re: Brama wjazdowa

nie no co Ty....serio ? ...  dobrze że chociaż Pan/Pani jest życiowym optymistą ...

#33 2010-10-02 10:51:12

jakaka

Gość

Re: Brama wjazdowa

do N O W Y
NOWY nie bądź taki do przodu bo za bramą może Cię spotkać to samo co przed nią....
my za miejsca płacicliśmy nie małe pieniądze a TY nie, więc spadaj za bramę i przejdź się kilka kroków.
Pewnie się to ukróci jak dojdzie do jakiegoś wypadku, bo auta parkujące w niewłaściwych miejscach znacznie ograniczają widoczność i stwarzają zagrożenie - zwłaszcza że sporo osób jeżdżąc po naszym parkingu zachowuje się tak jakby conajmniej była to droga szybkiego ruchu!

#34 2010-10-02 15:29:51

nowy

Gość

Re: Brama wjazdowa

do jakaka  wlasnie polska mentalnosc bo ja zaplacilem a on nie to zgnoic i zniszczyc , chetnie odkupie twoje miejsce  i sam sobie wtedy parkuj gdzie chcesz a straszyc to mozesz swoje dzieci w halloween

#35 2010-10-02 16:57:24

majk1

Gość

Re: Brama wjazdowa

Wynajmij Nowy ode mnie miejsce parkingowe. Co Ty na to? Za cenę za jaką się u nas wynajmuje miejsca parkingowe.

#36 2010-10-02 17:42:36

nowy

Gość

Re: Brama wjazdowa

sprzedaj mi je za cene zakupu w spoldzielni!

#37 2010-10-02 18:26:55

pink

Gość

Re: Brama wjazdowa

... na szczęście juz długo nie potrwa to parkowanie "na jana" mam zamiar osobiście wzywać odpowiednie służby jeśli zagrodzi mi taki wejście do bramy , zastawi płot, czy śmietnik... mam nadzieje że skończy sie wtedy swawola i cwaniakowanie panów takich jak Nowy...

#38 2010-10-03 01:00:59

majk1

Gość

Re: Brama wjazdowa

Nowy, Ty naprawdę jesteś zabawny Lepiej użerać się z parkowaniem na krzywy ryj niż zachować się jak prawdziwy facet i wynająć sobie miejsce parkingowe? I jeszcze mi mówisz, że mam Ci sprzedać miejsce parkingowe w cenie po jakim kupiłem od spółdzielni?
Od dłuższego czasu chcę komuś wynająć swoje miejsce parkingowe. I co? I nic. Ludzie tacy jak Ty wolą sępić jak jakiś gówniarz. Mówisz, że Ci co mają miejsca są zgredami i narzekaczami, a sam na moją propozycję wygody, komfortu i po prostu klasy reagujesz, że mam Ci sprzedać po cenie po jakiej nabyłem od spółdzielni. Pamiętaj, że żyjemy w kapitaliźmie i możesz być pewny, że jakbym Ci sprzedał miejsce to naprawdę odpowiednio bym na Tym interesie zarobił.
Z drugiej strony w pewnym stopniu rozumiem ludzi, którzy tak jak Ty chcą za wszelką cenę parkować za szlabanem, ale Ty musisz zrozumieć, że ja płacąc za bramę wjazdową zapłaciłem za taki komfort poruszania się po terenie budynku jaki gwarantowała mi spółdzielnia instalując wspomnianą wcześniej bramę.
Zanim coś głupiego napiszesz to przyjmij z pokorą fakt, że jeszcze nikt z nas nie zadzwonił po straż miejską czy policję, która zgodnie z nowym prawem może Ci przypieprzyć konkretny mandacik. Jeśli musisz parkować to po prostu parkuj i nie odzywaj się obrażając innych.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Industria Villa https://www.worldhotels-in.com/ przegrywanie kaset vhs warszawa https://www.worldhotels-in.com/ Appartement les petits Baobabs 2 dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr