Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#16 2011-06-27 07:51:13

Ola

Gość

Re: Czynsz

Witam,
Ostatnia podwyżka była naprawdę spora bo ponad 20%. Sama opłata eksploatacyjna, bo na pozostałe koszty Spółdzielnia nie ma wpływu. Pomyślałam, że może się wiązać z likwidacją salonu fryzjerskiego, ale chyba aż tak dużego czynszu nie płacili. Widocznie zarząd uznał, że życie jest drogie i muszą sobie podnieść uposażenie.
Pozdrawiam

#17 2011-11-19 15:05:58

Wańkowicza48

Gość

Re: Czynsz

Witam,

Też dokonujemy przeliczeń i faktycznie jest drogo, szczególnie że miejsca postojowe w garażu i magiczna opłata eksploatacyjna jest nieprzyzwoicie wysoka. Co nam daje spółdzielnia? Z wstępnych przeliczeń to można obniżyć czynsz przez własnego zarządcę, a występując ze spółdzielni opłacić wkładem czynsz za pół roku.
A i wspólnotą i tak jesteście z koro kupiliście mieszkania. Nie macie zarządu wspólnoty i działacie w rozproszeniu co tylko pomaga spółdzielni dyktować warunki.

#18 2011-11-19 15:13:45

przekręt

Gość

Re: Czynsz

Rada nadzorcza powinna kontrolować zarząd spółdzielni, widać że w innych firmach też ich kontrolują:)
http://www.money.pl/rejestr-firm/nip/89 … wy/50-518/

#20 2011-12-12 17:39:39

arteg

Member

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 36
Punktów :   

Re: Czynsz

Czy ktoś się orientuje ile płacimy w czynszu za koszty zarządzania wspólnotą przez spółdzielnię Agromet. W moim czynszu nie ma takiej informacji tylko ogólne zwroty typu "opłata eksploatacyjna" i  "inne opłaty".  Może ktoś wie czy któraś z tych opłat zawiera koszty zarządu albo co oznaczają dokładnie te wymienione opłaty? Czy to jest obliczane na podstawie powierzchni mieszkania czy według % udziału w nieruchomości? Mam zamiar porównać te koszty z tym co oferują profesjonalne firmy zajmujace się zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi, bo wiem, że możemy wszyscy na tym zaoszczędzić. Konkurencja jest duża i można się targować, a w obecnej sytuacji u nas nie ma dyskusji.
Osobiście obiema dłońmi podpisuję się pod zmianą ągrometu na profesjonalną firmę, która mniej od nas weźmie za te same usługi, a będa one wykonane na znacznie wyższym poziomie niż w przypadku Agrometu. Nie mowiąc już o arogancji i bezczelności władz oraz pracowników tej spóldzielni.

Ostatnio edytowany przez arteg (2011-12-12 17:42:36)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
widziałem fajne zaproszenia ślubne https://www.hotelstayfinder.com/ Haus "Kap Arkona" F 644 WG02 mit Kamin und... Nordic Wooden House 3 Lodging Morocco masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław