Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#46 2008-05-31 17:43:29

julpaw

Member

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 47
Punktów :   

Re: termin odbioru mieszkań

Według stróża mają oddawać pierwsze mieszkania z klatki 1,2 w czerwcu a wszystkie oddać w ciągu 3-ech miesięcy. Widocznie są duże rozbieżności zaawansowania prac różnych mieszkań czy klatek.

Offline

 

#47 2008-05-31 20:02:29

Aga i Adek

Member

Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 14
Punktów :   

Re: termin odbioru mieszkań

Lepiej obstawmy koniec Sierpnia. Byłem wczoraj znowu na budowie, w klatce nr.3 nic się nie zmieniło od 2 tygodni ale oczywiście wiadomo że te środkowe klatki mają oddać najpóżniej. Tak czy tak roboty w koło mają jeszcze dużo nie wspomnę o wylewkach, kaflach, windzie a nawet wywiezieniu gruzu który jeszcze się tam gdzie nie gdzie pojawia. Ale chałupka fajna i słyszałem że sami zajebiści ludzie tam będą mieszkać:)

Offline

 

#48 2008-05-31 21:08:36

majk1

Gość

Re: termin odbioru mieszkań

pewnie, że zajebiście. Ja jestem zajebisty. Będę mieszkał sam, więc można u mnie imprezować do woli. Klatka nr 5 na samej górze Ponieważ mieszkanie będę odbierał dopiero na jesieni to aktualnie planuję dobre wakacje.

 

#49 2008-06-01 13:13:56

Aga i Adek

Member

Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 14
Punktów :   

Re: termin odbioru mieszkań

No to na dzień dobry wpraszamy się do majka:)

Offline

 

#50 2008-06-01 17:39:02

Mariola

Gość

Re: termin odbioru mieszkań

ja wam dam imprezy,cisza i spokoj a nie hołotę jakąś będziecie sprowadzać,szybko was wyeksmitują stamtąd. Pani Zosieńka ze spółdzielni będzie mieszkać w tym bloku to zobaczycie jak was pogoni i bydło się pałętać nie będzie

 

#51 2008-06-02 08:30:49

majk1

Gość

Re: termin odbioru mieszkań

Nasza ukochana pani zosieńka będzie mieszkać z nami? O jak fajnie!

 

#52 2008-06-02 08:58:56

julpaw

Member

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 47
Punktów :   

Re: termin odbioru mieszkań

Jeszcze nie waidomo czy wogóle wybierzemy spółdzelnie na zarządce naszego budynku. Jak do tej pory to działania spółdzielni były delikatnie mówiąc niezadawalające.

Offline

 

#53 2008-06-02 09:09:59

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: termin odbioru mieszkań

I to jest właśnie zastanawiające. Oni zachowują się tak, jakbyśmy byli na nich skazani. Tymczasem nie mają żadnych możliwości nas przy sobie utrzymać, jeśli nie będziemy tego chcieli. Powinno im w obecnej sytuacji prawnej zależeć na tym, byśmy uważali ich za poważnego partnera, z którym warto kontynuować współpracę. Tymczasem trudno uważać za poważnego partnera kogoś, kto nas notorycznie okłamuje w najważniejszych dla nas sprawach i generalnie uważa za petenta a nie klienta. Budują ten budynek za nasze i tylko nasze pieniądze. Żadnej łaski ani przysługi nam nie robią. Z biznesowego punktu widzenia działania spółdzielni są  co najmniej dziwne.
Mamy nadzieję, że wszyscy przyszli mieszkańcy będą pamiętać o zachowaniu spółdzielni, gdy będziemy zastanawiać się nad wyborem Zarządcy naszego wspólnego domu.

Offline

 

#54 2008-06-02 09:41:09

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: termin odbioru mieszkań

Jakby Pani Zosia z nami mieszkała to nie miałaby łatwego życia:))))))))
Pozdrawiamy
K&J

PS Bedąc ostatnio na Wankowicza kolo godziny 20 zobaczylismy naszego prezesa. Jestesmy ciekawi czy przyjechal, bo tez bedzie z nami mieszkal:), czy jako dobry pan prezes przyjechal z czystego sluzbowego obowiazku dogladnac budowe.

Offline

 

#55 2008-06-02 15:43:08

Turek74

Gość

Re: termin odbioru mieszkań

Witam,
Byłem dzisiaj w spółdzielni i dowiedziałem od pana prezesa że odbiory przesunęły się o 2 tygodnie i że od 10.06.08 mają oddawać, po wizycie na budowie to nie widać żeby oddali nawet za 4 tygodnie. Kierownik budowy optymistycznie określił termin na połowe lipca bo nie mają pracowników . Dołóżmy jeszcze kolejny miesiąc i mamy sierpień. Na tyle rzeczywiście wygląda odbiór.
Co do zarządcy to raczej wszyscy zmienią bo nikt nie lubi być okłamywany.
Powiem wam więcej, Pan prezes sprawdza budowe bo jego syn będzie tam mieszkał. No to będziemy mieli niezłe sąsiedztwo!!!!

 

#56 2008-06-02 21:53:20

majk1

Gość

Re: termin odbioru mieszkań

pani zosieńka będzie z nami mieszkać i syn prezesa wszelkich prezesów też??? O jak fajnie! Boże jak ja się cieszę! Po prostu FANTASTYCZNA wiadomośc!!!!

 

#57 2008-06-03 23:00:10

mariusz

Gość

Re: termin odbioru mieszkań

co do p.Zosi i młodego "sygneta" - powiem tak:  jesli to prawda, że będą tam mieszkać, to tylko się cieszyć, swoich by na minę nie wpuścili

(no chyba, że oboje podpadli Prezesowi

pozdrowienia

 

#58 2008-06-04 10:48:51

deserta

Member

Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 100
Punktów :   

Re: termin odbioru mieszkań

Witajcie serdecznie,

Majkowi1 gratulacje za poczucie humoru, uśmiałam się przeokrutnie:)!
No, skoro taki nas zaszczyt spotyka, to chyba już wiadomo, po co omawiane gdzie indziej kamery,monitoring itp:). Do tego pan Prezes bedzie sobie mógł do woli odsłuchiwac nasze "łubu dubu", które, jak sądzę- w pijackim widzie- wykonamy gremialnie po odbiorach:).

Pozdrowienia,
Ania&Tomek

Offline

 

#59 2008-06-04 14:54:39

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: termin odbioru mieszkań

Witajcie Aniu&Tomku.

Fajnie Was znowu widziec na forum. Juz sie martwilismy, ze zrezygnowaliscie z mieszkania na Wankowicza:)
"Łubu-dubu" uznamy chyba naszym hymnem parapetowkowym.

PS1 Mamy nadzieje, ze wladze spoldzielny sledza bacznie nasze forum i utorzsamiaja sie w takim razie z naszymi zmartwieniami.
Pozdrawiamy
PS2 Mlody "sygnet" naprwde brzmi zacnie:) - tak bardzo mafijnie.
K&J

Offline

 

#60 2008-06-04 23:34:06

JiM

Member

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: termin odbioru mieszkań

Witam serdecznie.Mnie już kompletnie nie obchodzi kto "z władz" będzie z nami mieszkał,byleby w końcu uciąć telefony i wizyty  w spółdzielni.Nie mam już siły staczać regularnej bitwy z Panią Sekretarką o możliwość audiencji u Szanownej Pani Zosi,lub Szanownego Pana Prezesa w sprawie kupna piwnicy,o możliwości otrzymania przekroju mieszkania już nie wspomnę.Uroczyście oświadczam,że ja peanów na cześć Prezesa śpiewać nie będę!
Pozdrowienia dla Wańkowiczowców!
JiM.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Foreshore Place Luxury Apartment masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław