Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2011-09-19 11:36:36

winda

Gość

klatka 52 - zepsuta winda i gnijące fundamenty

Drodzy Sąsiedzi,

czy ktoś z Was posiada może informacje na temat ciągle zepsutej windy i gnijących fundamentów w klatce 52. Winda nie działa praktycznie co tydzień, co dla nas jest ogromnym problemem, gdyż musimy znosić wówczas wózek dziecięcy, a to wymaga obecności dwóch osób. Zresztą nie po to placimy opłatę za winde w czynszu, żeby nie móc z niej korzystać.  Niepokoi nas tez stan fundamentów przy wejściu do parkingu podziemnego, które sa ciągle wilgotne. Ściany naprawiane były juz kilka razy, ale samo zbicie tynków nic nie pomaga. Widoczny jest grzyb, co jest niedopuszczalne w nowym budynku. Zamierzamy wystosowac w tej sprawie pismo do spółdzielni, ale lepiej byłoby zebrac podpisy wszystkich osób z klatki. Proszę o informacje, czy ktoś chciałaby sie przyłączyć, bo nie zapowiada się, żeby spółdzielnia umiała samodzielnie rozwiązać problem.

Pozdrawiamy

M&A

#2 2011-09-19 13:33:10

caroolll

Gość

Re: klatka 52 - zepsuta winda i gnijące fundamenty

Drugą sprawą jest grzyb na półpiętrze klatki schodowej, o ile dobrze pamiętam pomiędzy 2 i 3 piętrem.
Oczywiście zgłaszałem to jak również "windę z fontanną i grzybem"do spółdzielni osobiście pokazywałem to "fachowcom" którzy niedawno pracowali nad usterkami w bloku, jednak jak dotąd bez efektu.
Jestem za i chętnie się pod tym podpiszę pod takim zbiorowym zgłoszeniem 52/18.

#3 2011-09-20 10:25:48

caroolll

Gość

Re: klatka 52 - zepsuta winda i gnijące fundamenty

Chyba Spółdzielnia czyta nasze forum bo od wczoraj zaczęli prace nad usunięciem "źródełka" w Naszej windzie

#4 2011-10-13 12:43:29

kierowca

Gość

Re: klatka 52 - zepsuta winda i gnijące fundamenty

Czy u was sprzątają miejsca postojowe w garażu podziemnym? Ile kosztuje miesięcznie miejsce (w czynszu)?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ jĂ­mky BřidličnĂĄ septiky vĂ˝roba berlin-hotel.pl worldhotels-in.com Bad Zwischenahn dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr