Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-12-15 11:46:38

Rafmat

New member

Zarejestrowany: 2009-05-03
Posty: 4
Punktów :   

ZASIĘG SIECI GSM W MIESZKANIACH!

Jestem na etapie podpisywania nowej umowy z operatorem sieci komórkowej, obecnie jestem w sieci ERA GSM i często zdarza się zanik zasięgu lub przerywanie w trakcie rozmowy w tej sieci wewnątrz budynku. Czy ktoś z mieszkańców orientuje sie może która sieć poza ERA GSM ma lepszy zasięg? Zdaje się obok ronda stoi jakiś BTS ale nie wiem której sieci ORANGE czy PLUS...

Offline

#2 2009-12-15 11:53:57

Krale

Member

Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 36
Punktów :   

Re: ZASIĘG SIECI GSM W MIESZKANIACH!

Mam plusa. Nie ma problemu tutaj z zasięgiem.

Offline

#3 2009-12-15 11:54:48

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: ZASIĘG SIECI GSM W MIESZKANIACH!

Witamy.
Ostatnia kondygnacja w klatce 60. Okna od strony torow. Sieci plusa i orange chodza bardzo dobrze.
Pozdrawiamy.
K&J

Offline

#4 2009-12-15 13:27:38

Robert

Gość

Re: ZASIĘG SIECI GSM W MIESZKANIACH!

Mam Plusa i Heyah w jednym telefonie i obie sieci z pełnym zasięgiem.

Pozdrawiam
Robert

#5 2009-12-15 18:43:56

Majk1

Gość

Re: ZASIĘG SIECI GSM W MIESZKANIACH!

Też mam czasami kłopoty z Erą.

#6 2009-12-15 21:02:35

A.

Gość

Re: ZASIĘG SIECI GSM W MIESZKANIACH!

A z Plusem wszystko git:)

#7 2009-12-15 22:49:00

Rafmat

New member

Zarejestrowany: 2009-05-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: ZASIĘG SIECI GSM W MIESZKANIACH!

Czy użytkownicy sieci PLUS i Orange mogliby podzielić się wiadomością o zasięgu w/w sieci (ile z reguły kresek na wyświetlaczu) podczas przebywania w mieszkaniu, najlepiej 3 kondygnacja od strony podwórka, chodzi o to by wybrać która sieć ma lepszy zasięg... Ere mam obecnie i są czasami kłopoty z dogadaniem się przez telefon. Najlepsza byłaby sieć z maksymalnym zasięgiem - czy Plus na Wańkowicza ma full wskaźnik zasięgu w telefonie?

Offline

#8 2009-12-16 18:58:47

TAK

Gość

Re: ZASIĘG SIECI GSM W MIESZKANIACH!

Tak

#9 2009-12-20 20:05:09

era na wańkowicza

Gość

Re: ZASIĘG SIECI GSM W MIESZKANIACH!

wszystko działa oki w Erze. Prawie wszystko. Domyślnie w telefonie musisz przestawić sobie na odbiór w GSM. Z reguły telefony mają w automacie ustawione że kontaktują się z siecią era za pomocą najszybszej prędkości, na przykład do transmisji wideo to sie przydaje. I teraz technologia 3G i Umts często siada i dlatego jesli rozmawiasz za pomocą tego kanału to sie dzieją takie cyrki. Poprzedni telefon po takich cyrkach przestawiłem ręcznie na zwykły odbiór. Jak zmieniłem telefon to znowu miałem przerywanie jak piszesz nawet przy 3-4 kreskach. Przypomniałem sobie ten numer ze zmiana zakresu i jak zmieniłem to już jest oki... A przedtem było gorzej - przerywanie a nawet czasem sieć zajęta i przerwanie całkowite połączenia. Jak chcesz aby była transmisja wideo to wtedy ewentualnie na ten raz możesz sobie zamienić zagres na umts.

sprawdz i zobaczysz a nawet usłyszysz że ci się polepszy.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.pizzeriasaxofon.pl Hotels Orbetello masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław