Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2010-07-03 12:39:36

JJJ

New member

Zarejestrowany: 2010-03-17
Posty: 6
Punktów :   

Skradziony Rower, Klatka 54

Witam Szanownych Sąsiadów z klatki 54 oraz z innych klatek.

Wczoraj wszelkie iluzje bezpiecznego, chronionego bloku mnie opuściły. Skradziono mi rower w biały dzień, samo południe. Rower był w klatce przypięty do barierki, na parterze.
Złodzieja udało się znaleźć na monitoringu, z którego widać, że wszedł na osiedle przez bramkę od ulicy trawowej , która ponoć cały czas jest otwarta więc wchodzi kto chce. Do klatki włamał się używając jakiegoś wytrychu, po prostu podważył czymś zamek i otworzył. Zajęło mu to tyle czasu co mi otwarcie drzwi kluczem.

Teraz tak, z monitoringu jest jasno widać, że koleś szedł prosto do klatki 54 i wiedział po co idzie bo po 5 minutach wyszedł z moim rowerem. Ja nie chcę nikogo oskarżać ale jak to możliwe, że ktoś obcy wchodzi do klatki i wie, że stoi tam rower. Jest tu całkiem duże prawdopodobieństwo, że ten osobnik w klatce bywał już wcześniej bądź ktoś mu dał cynk.

Koleś przechodził obok klatki 58 około godziny 12:12. Na monitoringu widać, że pod tą klatką pracował akurat jakis Pan. Jeśli Pan to czyta i rozpozna Pan kolesia na zdjęciu (proszę sprawdzić poniższy link) i odezwać się do mnie.

W poniższym linku znajdą Państwo zdjęcia delikwenta. Jeśli ktoś go zna lub posiada informacje prowadzące do znalezienia osobnika oferuję nagrodę w wysokości 500 złotych!

http://www.uploader.pl/pl/file/240797/ROWER-1--doc.html

Drugi link zawiera film z włamania. Może ktoś z Państwa delikwenta pozna.
http://www.uploader.pl/pl/file/240798/C … --zip.html

Dziękuję i radzę chować rowery do mieszkań.

JJJ

Ostatnio edytowany przez JJJ (2010-07-03 12:40:48)

Offline

#2 2010-07-03 21:32:56

ronin.jubei

Gość

Re: Skradziony Rower, Klatka 54

Kiedyś miałem taką sytuację i rower trafił do handlarzy na Dworcu Świebodzkim. Warto więc jutro przejść się na Świebodzki i sprawdzić czy Pana rower się tam nie znajduje. Najwięcej rowerów jest w pobliżu giełdy komputerowej i akwarystycznej.
Warto też sprawdzać aukcje Allegro.
Czy zgłosił Pan to już na policję?

#3 2010-07-03 21:38:33

Ankara

Member

Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 25
Punktów :   

Re: Skradziony Rower, Klatka 54

Z tą bramką są problemy tj z mieszkańcami, ja nią wychodzę często z wózkiem i zawsze ją zamykam na klucz, bo praktycznie za każdym razem jest niestety otwarta. Może wydrukuj zdjęcie i rozwieś po klatkach, może ktoś rozpozna, bo niestety wszystko wskazuje, że to "swój"

Offline

#4 2010-07-04 15:20:10

mieszkaniec

Gość

Re: Skradziony Rower, Klatka 54

Strasznie Ci współczuję straty roweru.... ale najgorsze jest to że jest ewidentnie wszystko nagrane, dobry film, dobre zdjęcie .... i nic  z tym nie można zrobić. Może wydrukuj na kartce A4 i porozwieszaj w bramach..>?
A a'propos bramki od ul Trawowej - szkoda słów - były wielkie lamenty, że obiecali bramkę i jej nie ma. Bramkę zrobili ale "kulturalni" ludzie nie wiedzą jak się powinno ją obsługiwać... notorycznie jest otwarta na oścież, na klucz prawie nikt jej nie zamyka. Oczywiście zamykanie - nie uchroni nas od kradzieży, wandalizmu itp ale może choć trochę utrudni.
Kiedyś grzecznie spytałam Pana, który wszedł i zostawił otwartą na oścież - dlaczego nie zamknie brami - oburzył się i jego odpowiedź była następująca: NIKT prawie jej nie zamyka więc po co, nie ma sensu jej zamykać bo od frontu jak ktoś będzie chciał wejść to też wejdzie...
ręce opadają.... tak trudno przekręcić klucz i ją zamknąć czy otworzyć -to trwa 2 sekundy! Ludzie wszyscy tutaj mieszkamy i jak sami o to nie zadbamy to nie zadba nikt, nawet SUPER ochrona...
pozdrawiam, i życzę aby rower się znalazł!

#5 2011-02-17 18:13:55

Robert

Gość

Re: Skradziony Rower, Klatka 54

Policja znalazła u pasera we Wrocławiu 28 rowerów, prosi
o kontakt osoby, którym zawinięto rower latem-jesienią ub. roku.
Podaję link do informacji i telefon do osoby zajmującej się sprawą w
wydz. dochodzeniowo-śledczym Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu
http://tnij.org/policja_znalazala_rowery
tel. do p. Tomasza Bieleckiego zajmującego się sprawą - (71) 340 43 78

Może będzie
Pozdrawiam

#6 2011-02-24 22:20:13

JJJ

New member

Zarejestrowany: 2010-03-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Skradziony Rower, Klatka 54

Wielkie dzięki za informację. Przedzwonię do nich jutro. Aż dziwne, że sami się nie kontaktują z ludźmi, którzy zgłosili kradzież w tym okresie. Przecież mają do w aktach spraw, które sami umorzyli

JJJ

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com/ masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław