Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2010-12-13 12:44:28

enta

Gość

ogrodzony parking przy nbloku tyrmanda 42\44

GRATULUJE WAM DEBILIZMU! inaczej tego nie można nazwać!!! parkowaliście na parkingu przy sasiednim bloku od którego sami byliście ogrodzeni! i nie wystaczało parkowanie w ostatnich alejkach! nie... trzeba było im stawiać auta pod klatką! dzięki temu teraz się ogrodzili! i nawet trochę im się nie dziwie! rozmawiałam z babką z tamtego bloku i pwiedziała jasno, że miejsc nie brakowało i nic przewko nie mieli ale szytem było to że oni musieli stawać z tyłu bo pierwsze alejki zajmowane było przez WAS!
dzięki temu teraz nie wiem gdzie będzie można parkować bo oni zamierzają swojej blokady pilnie zamykać!
do tego doprowadził wasze chamstwo i myślenie że wszytsko się wam należy! sama zaparkowałam tam kilka razy i zawsze parkowali tam znajomi, którzy nas odwiedzali ale do głowyy by mi nie przyszlo żeby stawiać na nie swoim parkingu auto tuż przed klatką!!!!!

#2 2010-12-13 15:34:04

sąsiad

Gość

Re: ogrodzony parking przy nbloku tyrmanda 42\44

tacy sami debile, jak ci, którzy parkują na miejscach należących do kogoś pod naszym blokiem...  jest tylko jedna różnica...
my się od nich niestety nie odgrodzimy dopóki brama nie będzie działać tak, jak powinna (wpuszcza kogo popadnie...)

a swoja drogą kiedy naprawią u nas bramkę?? na morelowym działa, więc tłumaczenie, że to z powodu zimna nawet dla idioty byłoby niepoprawne..

pozdrawiam sąsiadów z alternatyw

#3 2010-12-13 16:19:06

enta

Gość

Re: ogrodzony parking przy nbloku tyrmanda 42\44

cholera wściekła jestem na tą bezmyślność ludzi!!!!! i szlak mnie trafia bo moglibyśmy spokojnie parkować do usranej  smierci jakby niekilku debili co musiało stawać przed klatką sąsiadów! masakra
o parkowaniu u nas nawet się nie wypowiadam bo się boje ze mi nerwy puszczą a za młoda jestem na zawał:)

#4 2010-12-13 19:41:48

gosc

Gość

Re: ogrodzony parking przy nbloku tyrmanda 42\44

sranie w banie nie wciskajcie man kitu ze sie ogrodzili bo ktos im parkowal z naszego bloku pod klatkami

jak by parkowali pod ich klatkami to by mieli ze 30m dalej do naszej furtki a jak widac pod naszym blokiem wiekszosc by najlepiej wiechala samochodami do klatek wiec srata tata

#5 2010-12-14 12:53:09

enta

Gość

Re: ogrodzony parking przy nbloku tyrmanda 42\44

ja wam mówie tylko to co usłyszałam od babki z tamtego bloku! i nie sądze żeby miała po co kłamać, mówiąc że ich wqiało że przyjezdzają po 19 czy 20 a tam miejsce tylko w ostatnich alejkach bo obce auta pozajmowały najlepsze miejsca! tym bardziej, ze ich blok jest mały i oni wiedzą kogo są które auta! a z tyłu nikt nie chciał parkować bo się bali gówniarzy wracających z ogródków!
mnie jeszcze trzepie jak pomysle gdzie teraz będą parkować moi goście czy ja jak mąz jest w domu!

#6 2010-12-15 12:45:58

mika

Gość

Re: ogrodzony parking przy nbloku tyrmanda 42\44

czy chodziło o pierwsze rzędy to nie wiem, ale faktycznie kiedyś idąc otworzyć małą furtkę przyjaciółce która zaparkowała na w.w. parkingu.... zastałam gotowe już ku mojemu zdziwieniu ogrodzenie i pana... który uprzejmie mi wytłumaczył że to jest parking należący do tych bloczków (ich zarządcy) i że się denerwowali tym że my tam parkujemy.... z drugiej strony przecież miejsca są bardzo czesto puste... takie mają prawo jak my z naszym ogrodzeniem i miejscami przy bloku.... bardzo żałuję gdyz jest to dość spory problem dla osób nas odwiedzajacych.

#7 2010-12-15 14:29:46

:D

Gość

Re: ogrodzony parking przy nbloku tyrmanda 42\44

Rzeczywiście, w blokach naokoło wywieszono kartki. Zarząd informuje mieszkańców o możliwości dorobienia sobie klucza do tamtego parkingu.

My mamy ogrodzony blok, a oni też to zrobili..
Gdyby nam sąsiedzi z "boku" parkowali pod naszymi klatkami na forum byłyby posty z treścią :"nie mamy gdzie parkować.. nech parkuja u siebie!!"


Spokoju życzymy na święta i więcej wyrozumiałości

#8 2010-12-16 20:47:50

gosc

Gość

Re: ogrodzony parking przy nbloku tyrmanda 42\44

ok ale oni maja gdzie parkowac, zostawialem tam swoj samochod i czy przyjezdzalem o 18-tej czy o 24-tej nigdy miejsca nie brakowalo

#9 2010-12-18 17:09:29

kamila

Gość

Re: ogrodzony parking przy nbloku tyrmanda 42\44

a ja wam powiem że sama mieszkam w tym "bloku" jak ktoś to ujął i bogu dziękuje, że takie ćwoki jak z wankowicza już nie będą u nas parkowały:) kupiło się mieszkanie strzeżone i wielce ogrodzone to sobie tam parkujcie, psy wyprowadzajcie i śmiećcie a nie filozofia mieszkam na ogrodzonym a sram na to nie ogrodzone! oby więcej takich decyzji spółdzielni:)

#10 2010-12-18 17:16:31

:D

Gość

Re: ogrodzony parking przy nbloku tyrmanda 42\44

nie ma co się denerwować..
ćwoki jak Pani zauważyła też tu mieszkają... ale są i inni jeśli Pani nie raczyła doczytać... pozostali nie SRAJĄ na nieogrodzony blok...

Pozdrowienia, wyrozumiałości i WESOŁYCH Świąt .. Nie-Ćwokom z nieogrodzonego, NIE-Ćwokom z ogrodzonego i pozostałym prawdziwym ĆWOKOM

#11 2011-01-24 23:26:05

VIP

Gość

Re: ogrodzony parking przy nbloku tyrmanda 42\44

I dobrze TYRMADNDCZYCY zrobili, a nie pół Wańkowicza na krzywy ryj szuka miejsca do parkowania na całym osiedlu muchobór wielki!!! Za tą sytuację też podziękujcie prezesuniowi, bowiem w pierwotnym projekcie gdy kupowane były tu jeszcze dziury w ziemi, parking dodatkowy, także dla gosci miał być w miejscu gdzie stoi nasza kanciapa - mały bloczek. Ale po co nam tyle parkingów? Lepiej postawić kolejny blok, a mieszkańcy niech parkują na torach!!! Tu tak niewiele pociagów kursuje i z taką prędkością, że każdy na pewno zdąży odstawić auto na czas przejeżdżającego składu...

#12 2011-05-05 18:13:15

maksym

Gość

Re: ogrodzony parking przy nbloku tyrmanda 42\44

co to się dzieje? biedaki ogrodzenie liwidują??? teraz jeszcze wyburzyć gnidę obok nas i my-wańki mamy parkingu do woli:)

#13 2011-05-06 16:51:48

Olaf

Member

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: ogrodzony parking przy nbloku tyrmanda 42\44

Nic się nie dzieje. Stawiają płot z powrotem

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
silnik elektryczny berlin-hotel.pl Afina home https://www.ehotelsreviews.com/ dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr