Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2007-10-04 14:24:33

kimi

New member

Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 2
Punktów :   

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Wańkowicza

Hej, zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Wańkowicza na 3 tiętrze, prawie 44 metry (z balkonikiem). czy ktos moze z was ma takie mieszkanie? czy jest ok? da sie je jakos urządzić?, bo na planie wygląda to dziwnie: wchodzi sie i od razu z lewej strony jest kuchnia, bez zadnego korytarza. No i mam pytanie podstawowe ile płacicie za czynsz??? drogo jest?

Offline

 

#2 2007-10-04 14:29:37

Majk

Member

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 34
Punktów :   

Re: Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Wańkowicza

chyba jeszcze nikt nie płaci za czynsz. Ja przynajmniej nie płace Chyba Ci się nasza budowa pomyliła z blokiem, który jest użytkowany już.

Offline

 

#3 2007-10-04 14:34:13

ktoś

Gość

Re: Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Wańkowicza

Witaj kimi,
no cóż, trochę trudno odpowiedziec na twoje pytanie odnośnie czynszu i czy się dobrze mieszka. Spowodowane jet to tym ze nasz blok jest ciągle w budowie :-). Ale mogę cię zapewnić że okolica jest przyjemna i spokojna - przynajmniej narazie. A co do planów to jeśli chcesz kupić mieszkanie od kogoś to raczej będzi ono wyglądało jak na planie bo trzecie pietro jest już wybudowane w całej okazałości - no może brakuje dzrzwi i okien ale ściany już są.
W każdym badź razie my wszyscy wierzymy że będzie się dobrze mieszkać :-).
Pozdrawiam

 

#4 2007-10-05 13:25:20

kimi

New member

Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Wańkowicza

nie, nie pomyłam bloków. Myślałam tylko że coś o czynszu mo że już wiecie tzn. ajkie są przypuszczenia. a jeszcze jedno czy nie ma problemów z tym, że jest to mieszkanie w spółdzielni a nie we wspólnocie mieszkaniowej

Offline

 

#5 2007-10-30 00:11:43

hihi

Gość

Re: Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Wańkowicza

W porównywalnym budynku tej samej spółdzielni tzw. "czynsz" (bez mediów) wynosi 1,24 pln/m2 (info prosto z centrali) - więc raczej nieźle, biorąc pod uwagę monitoring, windę i całą resztę

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
konkurenčnĂ­ ceny LoučnĂĄ pod KlĂ­novcem przegrywanie kaset vhs mokotów palarnia kawy https://archkasprzak.pl/ masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław