Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#61 2009-07-28 09:33:29

Aga i Marcin

Member

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: Internet & TV

Witam,

my zrezygnowaliśmy z telsatu, bo w multimedii mamy dwa razy szybsze łącze za te same pieniądze

Pozdrawiamy,

Aga i Marcin

Offline

#62 2009-09-09 00:23:50

kajetanbalcer

New member

Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Internet & TV

Zapraszam po Internet bezprzewodowy z Play Do Arkad Wrocławskich

Offline

#63 2009-10-24 16:57:39

Multimedia

Gość

Re: Internet & TV

Witam.
Mam pod opieką państwa blok, więc zapraszam osoby które chcą podłączyć : internet , Tv kablową wraz z kanałami HD, telefon stacjonarny, do kontaktu ze mną.

oczekiwanie na podłączenie po złożeniu zamówienia to ok kilka dni.
wszystkie usługi oferujemy z gniazdka które macie w ścianach.
o stronie poinformował mnie klient bardzo miły zresztą który rzecz jasna skorzystał z usług. 
co do jakości to chyba sami między sobą możecie powiedzieć.
ja nie będą tu zabierał zdania.
czekam więc na kontakt.

więcej szczegółów telefonicznie
505-190-718
rafał

#64 2009-11-23 21:48:50

deserta

Member

Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 100
Punktów :   

Re: Internet & TV

My niestety nie mozemy powiedziec w zasadzie ani jednego dobrego slowa o firmie Multimedia.
Z gorszym dostawca internetu nie mialem do czynienia nigdy przedtem.
Parametry zgodnie z umowa: 6Mbps
Realia: 1-1,5 Mbps, ping czesto na poziomie >100
Aby sie upewnic, ze nie mam w swoim sprzecie zadnych "zamulaczy", przeinstalowalem system, odlaczylem router bezprzewodowy, polaczylem sie z modemem bezposrednio kablem i... to samo.

Najgorzej jest ze sciaganiem plikow. Na przyklad przez pol dnia nie bylem w stanie - uwaga - sciagnac wazacej 1,9 MB (!) instalki Flash Playera ze strony Adobe. Malo ktora firma software'owa ma bardziej wydajne od Adobe serwery. Predkosc downloadu 5-15 KB/s !!! Tymczasem konsultant na infolinii podaje mi do sciagniecia plik testowy (oczywiscie z serwera Multimedia :-)), ktory - jak sie mozna spodziewac - idzie z pelna predkoscia. Diagnoza konsultanta? "Wszystko jest ok! Nie wiemy, na czym polega problem." Tymczasem tego typu manipulacje na nieswiadomych klientach praktykowala juz 10 lat temu TPSA. Tyle, ze my nie mamy zamiaru dac sie okradac i zamierzamy zrezygnowac z uslug tego wspanialego providera. I nie obchodzi nas tu wiazaca nas przez rok umowa- nie bedziemy placic zlodziejom.
Powiem tylko, ze Dialog w swojej ofercie 2Mbps daje o wiele lepszą, bardziej stabilna usluge (wiem, bo sami z niej wczesniej zrezygnowalismy a teraz czujemy sie po prostu oszukani).

Testujemy teraz Connecte (daja darmowy miesiac na probe) i mimo ze wieczorami predkosc troche spada, to ogolna jakosc uslugi jest znacznie lepsza.
Jestem ciekawy, jakie sa Wasze doswiadczenia z tym i innymi dostawcami dostepnymi w naszym budynku?

Ostatnio edytowany przez deserta (2009-11-23 21:50:34)

Offline

#65 2009-11-23 22:17:08

Robert

Gość

Re: Internet & TV

My mamy Telsat.
Bez zastrzeżeń.
Mamy 4Mbit/s i w testach na stronie http://www.speedtest.pl/ serwer Dusseldorf ( przez router)wychodzi ping 24.41 ms, download 3,5Mbit/s, upload 450kbit/s
Teraz zmieniamy na 8Mbit za tę samą cenę (78zł).


Pozdrawiam
Robert

#66 2009-11-24 14:06:36

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Internet & TV

Witamy.
My mamy podstawowy pakiet Telsatu. Jesteśmy zadowoleni. Podczas półrocznego użytkowania (pomijając pożar) raz zdarzyła się awaria, ale serwis usunął ja w ciągu jednego dnia.
Generalnie możemy polecić
Pozdrawiamy
K&J.

Offline

#67 2009-11-24 17:58:28

Gość888

Gość

Re: Internet & TV

Robert napisał:

My mamy Telsat.
Bez zastrzeżeń.
Mamy 4Mbit/s i w testach na stronie http://www.speedtest.pl/ serwer Dusseldorf ( przez router)wychodzi ping 24.41 ms, download 3,5Mbit/s, upload 450kbit/s
Teraz zmieniamy na 8Mbit za tę samą cenę (78zł).


Pozdrawiam
Robert

My mamy to samo - ten sam pakiet i te same parametry. Jesteśmy zadowoleni.

Czy w naszym bloku możliwe jest osiągnięcie 16Mbit/s? Telsat ma coś takiego w ofercie.

#68 2009-11-24 21:22:25

Robert

Gość

Re: Internet & TV

Byłem dzisiaj podpisać aneks na 8Mbit/s za tę samą cenę.
Jest promocja (wiszą ulotki na klatkach).
U nas w bloku jest max 8Mbit. W ciągu roku mają zwiększyć do 32.

Pozdrawiam
Robert

#69 2009-12-15 12:01:55

Krale

Member

Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 36
Punktów :   

Re: Internet & TV

Mieliśmy Telsat. 4Mb. Byłem zadowolony o ich usługach, natomiast zbyt często miałem kłopoty z prędkością.
Dlatego teraz przez rok spróbuję Multimedia. 6Mb.. Też już miałem kłopoty z tym, ale w tej chwili jest ok.
Zobaczę.. Może wracam do Telsat za rok.  Doskonały usługodawca nie ma chyba, ale nie będę narzekał.

Offline

#70 2012-02-20 16:55:46

maros

Gość

Re: Internet & TV

Czy na naszych budynkach dostępne są usługi jakiejś telewizji kablowej oprócz Multimedii z którą nie mam zamiaru mieć już nic do czynienia?
Na forum Muchoboru wygrzebałem, że w okolicach jest jeszcze inny operator "ETB-System" www.etbsystem.pl
Jako, że ich oferta wydaje mi się całkiem fajna, zadzwoniłem i otrzymałem informację, że ich usługi nie są dostępne ale złożyli do Agrometu pismo w tej sprawie i nie otrzymali żadnej odpowiedzi Czy Multimedia ma u nas monopol?!
Są jakieś alternatywy oprócz anteny satelitarnej której nie mam jak zamontować?

#71 2012-02-20 20:56:47

przez

Gość

Re: Internet & TV

Witam w klubie. Z multimedii już zrezygnowałem i bardzo cieszę się z tej decyzji. Teraz zakupiłem tuner STB i czekam na systematyczne poszerzanie oferty programowej w systemie DVBT. Na pozycję monopolisty w Zarządzie AGROMETU trzeba sobie "zapracować" i widocznie pozostali oferenci mają gorsze budżety "marketingowe", bo na dzisiaj multimedia jest jedyną możliwą telewizją poza TVSAT i TV naziemną.

#72 2012-05-07 16:21:34

asiek

Gość

Re: Internet & TV

można mieć jeszcze telewizje z Dialogu, fakt ze gniazdka są podłączone na przedpokoju, ale da się to obejść;) i z gniazdka antenowego które mamy w pokojach "wyciągnąć" Dialog.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr