Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#16 2009-04-06 08:27:19

julpaw

Member

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 47
Punktów :   

Re: Skrzynki na listy, zieleń, oświetlenie, garaże, komórki, ochrona ...

Nie sądzę. W piątkowej rozmowie z prezesem dowiedziałem się że ten obecny "płot" jest docelowy i zostanie tylko naprawiony.

Offline

#17 2009-04-06 14:53:50

Sasiad

Gość

Re: Skrzynki na listy, zieleń, oświetlenie, garaże, komórki, ochrona ...

Prezes powiedzial ze  druga bramka bedzie na bank. Dobrze by bylo jakby wiecej osob interweniowalo w tej sprawie

#18 2009-04-06 20:58:00

Mika

Gość

Re: Skrzynki na listy, zieleń, oświetlenie, garaże, komórki, ochrona ...

Ja też jestem za drugą bramką wejściową po drugiej stronie, tak byłoby sprawiedliwie dla wszystkich, a wybranym w stopniu znacznym skróciłoby drogę na przystanek autobusowy

#19 2009-06-09 09:18:50

Dominika

Gość

Re: Skrzynki na listy, zieleń, oświetlenie, garaże, komórki, ochrona ...

Hejka:)
Orientuje się ktoś czy miejsca pod chmurką zostały juz rozdzielone i przypisane poszczególnym mieszkaniom? Pytam bo przy niektórych numerach miejsc pojawiły się tabliczki"prosze nie parkować" ...?

#20 2009-06-09 09:51:09

Marta

Member

Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 60
Punktów :   

Re: Skrzynki na listy, zieleń, oświetlenie, garaże, komórki, ochrona ...

Tak miejsca są rodzielone. Jak ktoś podpisał akt notarialny to ma wpisane które stanowisko z numerem jest jego.

Offline

#21 2009-06-09 14:45:06

Kasia

Gość

Re: Skrzynki na listy, zieleń, oświetlenie, garaże, komórki, ochrona ...

W zwiazku z tym ze miejsca parkingowe sa przydzielone prosze o dowiadywanie sie w spoldzielni o swoje numery i nie stawac na nie swoim miejscu.Dzieki

#22 2009-09-19 18:08:57

arteg1

Gość

Re: Skrzynki na listy, zieleń, oświetlenie, garaże, komórki, ochrona ...

Czy ktoś się orientuje dlaczego zdjęto kamery monitoringu?

#23 2009-09-20 20:33:45

sąsiadka

Gość

Re: Skrzynki na listy, zieleń, oświetlenie, garaże, komórki, ochrona ...

Jakis miesiac temu slyszalam ze ochroniarze naszego bloku mowili, ze kamery nie dzialaja wiec moze zawiezli je do naprawy.... Nic mnie juz tutaj nie zdziwi wiec drodzy sasiedzi zycze cierpliwosci...

#24 2009-09-21 09:26:28

skatlak

Gość

Re: Skrzynki na listy, zieleń, oświetlenie, garaże, komórki, ochrona ...

Wielka prośba i pomysł ; ), aby wszyscy, którzy korzystają już ze swoich miejsc oznaczyli je jako zajęte.
Być może dzięki temu unikniemy sytuacji, że  gdyś ktoś przyjeżdża do nas w odwiedziny i parkuje na wolnym miejscu (w sensie nieoznaczonym) znajduje za wycieraczką korespondencję takiej treści, że mi jako mieszkance Wańkowicza jest zwyczajnie wstyd za współlokatorów. Naprawdę sąsiedzi, apeluję o trochę kultury i luzu ... wszystko można załatwić z uśmiechem, nawet jeśli ktoś zajął wasze miejsce, to może nie warto aż tak się gorączkować.
Pozdrawiam ; )

#25 2009-09-21 21:10:40

gość121

Gość

Re: Skrzynki na listy, zieleń, oświetlenie, garaże, komórki, ochrona ...

propnuję, aby każdy sfrustrowany użytkownik swojego miejsca po jego opuszczeniu w celu zabezpieczenia przed "niechcianym gościem" ustawiał zasieki, kubły na śmieci lub inne przeszkody zgodnie z własną inwencją, pozdrawiam

#26 2009-09-21 22:56:17

zarazzaraz

Gość

Re: Skrzynki na listy, zieleń, oświetlenie, garaże, komórki, ochrona ...

ja mam w takim razie pytanie... skoro mowa juz o sfrustrowanych uzytkownikach swojego miejsca postojowego.. Jak mozna spokojnie i z usmiechem do tego podchodzic skoro ktos zajmie CI miejsce (ok nic wielkiego sie przeciez nie dzieje..), parkujesz zatem obok a od razu na balkon wyskakuje zyczliwy sasiad i mowi, ze to jego miejsce.. parkujesz wiec dwa miejsca dalej a rano znajdujesz kartke, ze miejsce to jest wykupione i jakim prawem stawiasz tam samochod..? Ma ktos propozycje co wtedy robic? Łatwo jest pisac: spokojnie, bez nerwow, ale wiekszosc takich reakcji jest tylko "odwzajemnieniem" tego co nas spotyka.

#27 2009-09-22 08:59:16

Gość888

Gość

Re: Skrzynki na listy, zieleń, oświetlenie, garaże, komórki, ochrona ...

Ja nie rozumiem jednego - dlaczego trzeba drugi raz podpisywać miejsca, skoro one już zostały raz oznaczone. Wiadomo wszystkim, że takie miejsce już do kogoś należy i nie powinno się tam parkować. Jak mam "z uśmiechem na ustach" szukać delikwenta, który zajął moje miejsce, skoro nie wiem, do kogo dany samochód należy. Mam inne rozrywki po powrocie z pracy niż bieganie po klatkach i pukanie do każdych drzwi z pytaniem czy szanowny sąsiad raczył był zaparkować na moim miejscu.

Za naszym blokiem tuż przy płocie jest dość spory parking, który zwykle jest pusty. Dlaczego amatorzy cudzych miejsc nie chcą tam parkować? Czy przejście kilku metrów to aż tak duży wysiłek? Wygodniej przecież zaparkować na cudzym - niech właściciel się martwi.

A co do parkujących gości - skoro już się z kimś umawiamy, to można wskazać swoje miejsce parkingowe lub poprosić o zaparkowanie auta poza blokiem na parkingu ogólnodostępnym. Proste, skuteczne i z uśmiechem na ustach.

#28 2009-09-22 09:30:28

skatlak

Gość

Re: Skrzynki na listy, zieleń, oświetlenie, garaże, komórki, ochrona ...

nie rozumiem więc, dlaczego nie można opisać swojego miejsca, jak robi to większość mieszkańców - wtedy na pewno nikt go nie zajmie. Poza tym chodzi mi o formę drodzy Państwo ! Naprawdę, wstyd ! Ja rozumiem, że każdy dba o swoją własność, ale żeby tak komunikować się między sobą... szkoda gadać ; (
pozdrawiam

#29 2009-09-22 10:31:53

Gość888

Gość

Re: Skrzynki na listy, zieleń, oświetlenie, garaże, komórki, ochrona ...

Kultura obowiązuje wszystkich, a treść wiadomości świadczy o piszącym. Dla chamstwa nie ma usprawiedliwienia i dla mnie jest to oczywiste. W gniewie również są granice.

#30 2009-09-22 11:17:20

skatlak

Gość

Re: Skrzynki na listy, zieleń, oświetlenie, garaże, komórki, ochrona ...

na szczęście "niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi" ; )
Życzę wszystkim miłego dnia i oby mniej takich tematów na forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr