Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2009-01-09 13:36:39

GMJ

Gość

Pytanie o dzieci :D

Witamy

Już trochę wiemy o tempie remontu u naszych sąsiadów..

Nas jednak zastawia coś innego. Z kim będą bawić się nasze córcie.
Pochwalcie się swoimi pociechami

Nasze pociechy to :
1. Iga - w tym roku idzie do szkoły (7 lat),
2. Tosia - no cóż, nadal w brzuszku, ale niebawem już nas nawiedzi


Pozdrawiamy

Iga, Gosia i Marcin

#2 2009-01-13 10:48:03

MartaTomek

Member

Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 48
Punktów :   

Re: Pytanie o dzieci :D

Mamy córkę, ma na imię Lena- ma 3,5 roku.
Codziennie nas pyta o plac zabaw a my nie bardzo wiemy czy i gdzie on bedzie się mieścił ??
Wiecie może czy nasze dzieciaki będą miały choć symboliczną huśtawkę i piaskownicę ?

Offline

#3 2009-01-13 14:04:25

GMJ

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Fajnie, że choć 1 dziecko jest starsze... Wózków widzimy trochę, ale takich samodzielnie chodzących dzieci nadal nie..

Jeśli chodzi o plac zabaw - gdy kupowaliśmy mieszkanie powiedziano nam, że będzie...
Jednak coraz częściej zastanawiamy się, gdzie on będzie się znajdował... Być może (jedyne miejsce. które teoretycznie zostało) to tam, gdzie są nadal budy ekipy, która zbudowała nam mieszkanka...

Iga, Gosia i Marcin

#4 2009-01-19 12:53:41

Cien

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Plac zabaw HAHAHAHA...........
Ten minimalny placyk z klapą od kanalizacji, z tyłu budynku raczej bym nim nie nazwał (obok wjazdu do garażu brama 2 po lewej stronie). Ciekawe co się tam zmieści?? I jak zareaguje sąsiad z klatki nr 8 co ma narożne mieszkanie? Bo to zaraz pod jego oknem buhahaha..... To mamy plac zabaaaaw... aż na dwoje dzieci z jednym rodzicem..
A`propo powołując się na przepisy budowlane plac zabaw zgodnie z prawem budowlanym będzie wybudowany za blisko budynku z tego co pamiętam chyba winno być zachowane 15-20m odległości więc radziłbym się tym zainteresować już teraz bo jak go zrobią to pozamiatane!

#5 2009-01-19 16:56:02

GMJ

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Pani Krajcer mówiła, że plac ma być usytuowany tam gdzie znajdują się budy budowlańców. Rozumiem, że masz informacje z innego źródła??

Pozdrawiamy

Marcin i Gosia

#6 2009-01-19 22:34:49

bono

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

halo, jaki plac zabaw na terenie bud budowlańców??? przecież tam na wiosnę zaczyna się nowa budowa - kolejny blok, fakt - nie taki duży jak nasz ale na 2-3 klatki i 4 piętra!!! wystarczy aby zrobiło się dośc ciasno !!
W pierwszym projekcie oczywiście - miał byc plac zabaw właśnie w tym miejscu i dodatkowe miejsca parkingowe - ale nasza cudowna spółdzielnia postanowiła jeszcze na nas zarobic - i stawia blok.
Prawdę mówiąc to może można by to jeszcze oprotestowac ??!!! pozrawiam

#7 2009-01-20 12:09:40

cien

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

bono - juz napisal skąd wiem. A pamiętam jak "Pan" Jacek z budowy mowił:
- tam bedzie wielki plac zabaw i jakieś boisko do kosza i siatki, mowie panu bedzie wypas.

Taaak właśnie się sprawy mają.
Jedyne co pozostaje to wnieść zażalenie do nadzoru budowlanego na tą inwestycje ale musi być zbiorowy minimum 20 rodzin (właścicieli) na zmianę projektu w mojej mapce jaką otzrymałem od SM z planu zagospodarowania wynika całkiem inaczej niż jest teraz

#8 2009-01-20 12:17:09

MartaTomek

Member

Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 48
Punktów :   

Re: Pytanie o dzieci :D

My jesteśmy otwarci na podpis pod zażaleniem
Nie sądzę, aby był problem z zebraniem 20 podpisów.
To nasz wspólny interes w tym aby mieć gdzie wyjśc z dziećmi na dwór

Offline

#9 2009-01-20 23:35:53

bono

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

ja nawet dwoma rękami i jedną nogą mogę sie podpisac pod tym zażaleniem , bo sam mam dzieci i nie wyobrażam sobie aby bawiły się na chodniku lub między autami. Po za tym jak kupowałem to mieszkanie to sam Prezes zapewniał mnie że plac zabaw będzie i mam się nie martwic. Potem okazało się że owszem ma byc mały skwerek na tarasie nad garażami - tak jak jest na Obrońców - miała tam byc ławeczka , piaskownica i takie tam dla dzieci. A potem to już sami wiecie że miało byc to wszystko na miejscu gdzie teraz aktualnie są budy, ale jak to w życiu bywa ponownie zostaliśmy zrobieni w bambuko!!!!!!!!!
Może jeszcze jest czas aby to zmienic??

#10 2009-01-21 09:10:53

gosciu

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Zmieńcie prezesa zbliza się walne wiec jak wszyscy nie dostana apsolutorium bedzie śmiesznie moze sie wreszcie czegos naucza. Ja bym wywalil pania sekretarke ktora tam siedzi i nic nie wie caly czas pyta sie Prezesa o wszystko

#11 2009-01-28 10:00:08

bolo

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

oprotestować i to jak najszybciej!!
ja popieram

#12 2009-03-16 12:57:43

GMJ

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Hmm.. chyba przycichła sprawa "placowego protestu"

Teren ogrodzony... czy da się coś jeszcze zrobić??
Wydaje mi się, że i tak na za dużo im pozwalamy...
Jeśli będzie jakaś akcja z podpisami jesteśmy ZA ..

Gosia

#13 2009-03-16 16:59:33

MartaTomek

Member

Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 48
Punktów :   

Re: Pytanie o dzieci :D

za każdym razem kiedy przechodzę obok miejsca, gdzie miał byc plac zabaw dla dzieci, a teraz będzie budowany blok, to mnie coś trafia...
bedą tu mieszkały 172 rodziny
wiekszośc zdecydowana będzie miała lub już ma dzieci, przynajmniej po jednym dziecku, czasem dwoje i więcej
to daje ogromna ilośc dzieci, które nie będa miały nawet jednej przysłowiowej piaskownicy ani huśtawki
szkoda... dzieci ...

Offline

#14 2009-03-26 11:04:48

MJ

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Placu zabaw nie będzie ,bo jest nie potrzeny,żeby przez cały dzień banda dzieciaków biegała i darła się w niebogłosy.

#15 2009-03-26 12:38:09

do MJ

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Dzieciaki też są nie potrzebne na świecie - w końcu po co ktoś ma zapracować na twoją emeryturę??

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr