Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#16 2009-03-28 18:15:29

MartaTomek

Member

Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 48
Punktów :   

Re: Pytanie o dzieci :D

do MJ

zapewniam Cię że ta "banda dzieciaków" o której piszesz i tak będzie biegała i jak to określiłeś "darła się"
tylko będą to robić pod balkonami, mam nadzieję, że gdzies blisko twojego balkonu
żenujące...

Offline

#17 2009-07-03 16:03:59

GMJT

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Jeśli chodzi o plac zabaw:

Byliśmy dziś u notariusza i rozmawialiśmy ze "spółdzilenią". Wg nich plac w najbliższym czasie powstanie!!! czy się komuś podoba czy nie
Wg planów (więc zatwierdzone niby) ma być na tyłach, czyli na tym małym placu zieleni pod balkonami. Ponoć będzie też ogrodzony.

Czekamy, więc z niecierpliwością

/ swoją drogą ... jeśli będzie tak jak do tej pory.. to raczej poczekamy  ;P

#18 2010-03-16 11:26:12

Nowi :)

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Witam!
Będziemy nowymi sąsiadami na Wańkowicza 64
mamy Synka lat 8 i córeczkę 15 mc
Serdecznie pozdrawiam i już się nie mogę doczekać na Zrobienie mieszkanka i przeprowadzkę!
pozdrawiamy!

#19 2010-03-16 11:44:26

Robert

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Witamy nowych sąsiadów i pozdrawiamy

#20 2010-03-16 14:57:28

MartaTomek

Member

Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 48
Punktów :   

Re: Pytanie o dzieci :D

oczywiście zapraszamy Nowych Sąsiadów jak słonko zaświeci na nasz mini plac zabaw

Offline

#21 2010-03-16 14:58:41

GMJ

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Witamy.. witamy
- szczególnie, że z dziećmi

Pozdrawiamy

#22 2010-03-16 15:00:57

GMJ

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

MartaTomek napisał:

oczywiście zapraszamy Nowych Sąsiadów jak słonko zaświeci na nasz mini plac zabaw

oj nie jest aż taki mały
jak wszyscy na swoich balkonach i w domach zorganizują dzieciom mini placyki - to może jakoś nam starczy hehe , a jak nie - to zapisy na godzinę ;P

Pozdrawiamy

#23 2010-05-31 15:13:43

daga

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

witam drogich sąsiadów...
niedługo bedziemy nowymi sąsiadami z 2 letnim dzieckiem...i muszę podzielić waszą opinię w sprawie tego mini placu zabaw...tak myślałam ze byłoby dużo lepiej gdyby SM zdecydowała się na przekształcenie tych krzaków i kamieni "dekoracyjnych" nad garażami na przestrzeń dla dzieci...posadzic tam pare drzew,oczywiście trawkę, parę ławek, husztawek i starczyło by dla starszych na jezdzienie na rolkach czy rowerach...
prosze podzielic tej opinii i moze cos z tym zrobic bo rzeczywiscie dzieciaki mają bardzo mało miejsca do zabawy.
pozdrawiamy!!!

#24 2010-05-31 15:25:24

xyz

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Nie wiem tylko, czy jeśli byłoby to wykonalne, to czy właściciele ogródków i osoby posiadające balkony od strony placu zabaw, byłyby zadowolone, że cały dzień młodzież jeździ im bezpośrednio pod oknami na rolkach i rowerach. Do tego te parę krzaczków i dekoracyjnych kamyków powoduje, że mimo wszystko nie jest to kamienna pustynia.
Dla dwuletniego dziecka obecny plac zabaw nie jest chyba bardzo mały.

#25 2010-05-31 21:01:59

Ankara

Member

Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 25
Punktów :   

Re: Pytanie o dzieci :D

Też mam te same odczucia co xyz. Chociaż myśmy od początku byli świadomi tego (jako jedynie najemcy), iż plac zabaw jest dość mikroskopijny. Nasz szkrab jeszcze do niego niekoniecznie dorósł, ale myślę, że i tak większość czasu będziemy spędzać raczej gdzieś indziej, a ten plac tutaj traktować w ostateczności.

Offline

#26 2010-06-01 19:16:34

Mika

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Dzieciom bezpośrednio przy ogródkach mówie NIE !!!!!! Oczywiście jak najbardziej rozumiem rodzicow zakochanych w swoich maleństwach,chcących placu zabaw z prawdziwego zdarzenia, aczkolwiek nie wszyscy podzielają tą samą pasję ... myśle ze osiedle jest na tyle duze ze mozna sie bawic do wyboru do koloru pomiedzy pozostalymi blokami...jest tez przeciez boisko, niedaleko park...

#27 2010-06-02 14:29:38

Sąsiad obok

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

tak, a biegać po "krzakach" przy ogródkach będą uprzywilejowane dzieci ;P jak do tej pory. A pozostałym mieszkańcom WSTĘP WZBRONIONY ;P

#28 2010-06-02 14:35:23

xyz

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Jeszcze nie zdarzyło mi się widzieć, aby jakieś dzieci biegały po terenie nad garażami, a codziennie podziwiam te krzaki z okna. Nie rozumiem więc wypowiedzi Sąsiada obok.

#29 2010-06-07 12:20:26

xyz

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Przecież plac zabaw już jest. Nikt z nas nie dostał za darmo mieszkania i każdy ma prawo do w miarę komfortowych warunków, więc powinno sie uszanować zarówno prawo dzieci do hasania, ale też prawo dorosłych do spokoju. Co do tekstu o budowie domu - no właśnie, jak się chce mieć duży wybieg dla dzieci, puszczać głośno muzykę, trzymać głośne i brudzące zwierzęta oraz balować z gośćmi do rana, to trzeba było wybudować dom, a nie pchać się do mieszkania. Wolnoć Tomku w swoim domku, ale w bloku ma być spokój


Pisze się "wsród" i "póki".

#30 2010-06-08 13:03:41

xyz

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Muszę zacząć cytować posty, na które odpowiadam, bo znikają

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław