Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#31 2008-03-11 14:09:19

andrzej

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.1

na budowie chodzą pogłoski,że wrzesień -pazdziernik to minimum.to jest istna żenada,traktuje sie tam ludzi jak smieci.widze,że już zbliża sie czas w którym pania prezes i pana prezesa trzeba będzie wywiezć na taczce.jeśli oni nie mają cywilnej odwagi,za grosz kultury i sumienia i traktują nas jak śmieci,to my potraktujemy ich tak samo.farsa farsa i farsa,głeboka komuna w której oboje prezesostwa zatrzymali sie zarówno mentalnie jak i umysłowo.przyznam szczerze,że ja nie mam już zadnych skrupułów...

 

#32 2008-03-11 15:55:55

ktoś

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Witam ponownie,
nawet nie straszcie że maj nie jest realny bo ja mam słabe serce! Ale wydaje mi się że trzeba będzie podjąć jakieś stanowcze kroki. Obawiam się tylko że pismo deserty może być traktowane przez spółdzielnie jak swoistego rodzaju tarcza - ale cóż jak już są spóźnieni to niech chociaż zrobią to dobrze.

Pozdrawiam

 

#33 2008-03-11 22:10:59

Gocha

Member

Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 56
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.1

robi mi sie słabo jak to wszystko czytam ,ja jestem zwarta i gotowa na maj na odebranie mieszkanka ,a jak nie to ich wszystkich w spoldzielni i na budowie rozniose:)to jakas farsa, testuja nasz cierpliwość?????czy co????zgadzam sie ze koniecznie trzeba cos z tym zrobic.ja obecnie nie przebywam w Polsce wiec to mnie blokuje, ale wkrotce  juz zawitam na budowe i czuje ze trzeba zahaczyc tez o jakiegos dobrego prawnika....

Offline

 

#34 2008-03-12 12:07:46

deserta

Member

Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 100
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Słuchajcie,

Póki co żadnej rekacji na nasze pismo nie ma! Zdecydowaliśmy się nie poruszać w nim kwestii opóźnienia bo prawnik poradził nam, żeby w jednym piśmie załatwić jeden temat a że bardziej istotne na chwilę obecną jest to, żeby w mieszkaniu było sucho, to na tym się skupilismy. To nie oznacza wcale, że nie jestesmy skłonni/ chętni do zrobienia burdy w spółdzielni na temat terminów i myslę, że w tym celu moglibyśmy się spotkaći ustalić plan działania. Moim zdaniem trzeba na nich wymusić zebranie!
Swoją drogą jestem trochę zdziwiona, że nikt z parteru z naszej klatki (8) nie podjął tematu wilgoci w mieszkaniu- ale może po prostu nikogo tu wśród nas nie ma z tej bramy akurat.

Jak czytam o wrzesniu/październiku,to mnie trzepie! Wystapimy do Agrometu z żadaniami pokrycia kosztów wynajmu mieskzań i ubezpieczenia przejściowego!

CO WY NA TO, ŻEBYSMY SIĘ SPOTKALI W NIEDZIELĘ 16 MARCA?

Pozdrowienia dla wszystkich,

Ania&Tomek

Offline

 

#35 2008-03-12 12:28:42

Gocha

Member

Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 56
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.1

ja bardzo chetnie , tylko moj mozliwy termin to po 8 kwietnia:(pozdrawiam

Offline

 

#36 2008-03-12 13:00:25

ktoś

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.1

A ja jak najbardziej jestem otwarty na niedziele! Trzeba tylko jakieś fajne miejsce wybrać i ustalić godzinę!

Czekam na innych i na detale

Pozdrawiam

 

#37 2008-03-12 22:50:00

magda

Member

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 37
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Ja również chętnie się dołączę, niedziela 16go jak najbardziej! Pozdrawiam

Offline

 

#38 2008-03-13 13:24:47

deserta

Member

Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 100
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Witajcie,

Kasiu i Januszu, a jak Wy się zapatrujecie na spotkanie?

Myslę, że spotkanie będzie miało sens, jak będzie nas dużo- skoro jest nas tu 26 Użytkowników, to nie ma raczej sensu spotykać się w parę osób. Co najmniej 18-20, co sądzicie?
Gocha np może po 8 kwietnia-my jesteśmy otwarci, ważne, żeby zebrać ekipę.

Co do odbiorów, to oczywiście TYLKO I WYŁĄCZNIE Z FACHOWCEM!!!

Miłego dnia,

Ania&Tomek

PS Spóldzielnia milczy.. Nie dostalismy jeszcze potwierdzenia odbioru a pismo poszło priorytetem tydz temu..

Offline

 

#39 2008-03-13 14:32:36

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Witajcie.
Co do wilgoci w mieszkaniach to ciezko sie nam wypowidac, bo nie widzielismy naszego mieszkania.
Na razie mamy inny problem. Otoz jak sie dzis dowiedzielismy z budowy zstal zwolniony brygadzista elekrykow Pan Mariusz. Jest ponoc jakis nowy, a co gorsza Pan Mariusz powiedzial nam, ze nie wiadomo czy ustalone z nim poprawki w elektryce beda uwzglednione, a nie mamy zadengo telefonu do nowego elektryka. Pani Aneta nie odbiera. Kur..a. Wiemy, ze wiekszosci z Was to nie dotyczy, bo elektryki nie ma chyba tylko jeszcze na antersowalch, ale to tylko dowodzi burdelu na tej budowie.
Co do spotkania to nam pasuje najblizsza niedziela, ale uwazamy tak jak Ania&Tomek, ze sensowanie byloby spotkac sie np po Swietach, czy nawet po 8 kwietnia. z tej prostej przyczyny, ze nie kazdy odwiedza nasze forum regularnie i im dluzej takie ogloszeni bedzie na forum tym wieksza szansa na obcenosc duzej grupy mieszkancow.

Pozdrawiamy i dajcie znac czy przekladamy spotkanie czy niedziela aktulana.

PS. Magda pisala, ze w klatce nr 2 montowali winde. Czy ktos wie jak sparwa wyglda w innych klatkach?

K&J

Offline

 

#40 2008-03-13 16:36:21

magda

Member

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 37
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.1

co do windy to taką informację otrzymałam od p.Anety gdy zapytałam dlaczego do drugiej klatki wchodzi się przez klatkę nr 1, ale coś nie do końca wierzę w to, że mamy już windę, podejrzewam że to raczej były przygotowania do jej zamontowania...

Offline

 

#41 2008-03-13 21:11:47

arteg

Member

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 36
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Udało nam się przypadkiem dodzwonić do Pani Agaty i z przyczyn prywatnych będzie dostępna dla wszystkich dopiero od wtorku przyszłego tygodnia

Offline

 

#42 2008-03-13 21:44:55

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Dzieki Arteg za info. My probowlaismy sie dodzwonic caly dzien i nic, ale w takim razie teraz wszytsko jasne.
Pozdrawiamy
K&J
PS Ta Pani to Pani Aneta, a nie Agata:)

Offline

 

#43 2008-03-14 11:33:55

Krale

Member

Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 36
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Hej!  Byłem dzisiaj na budowy; fajnie to zaczyna wyglądać. Dachówki faktycznie coraz więcej. Ale wolno trochę to idzie do przodu.

Informacja o Pan Mariusz elektryk; to bardzo niedobra... My w listopadzie już dogadaliśmy z nim zmiany.. Mamy mieszkania na antresola, więc raczej na pewno nic nie zrobiony tam. Sprobuję się dowiedzieć nr do nowego szefa..

Ciekawy jestem jak to wszystko się rozwija. Jestem bardzo "za" spotkania z spóldzielnią. Chętnie się dołączymy do spotkania; jeżeli się spotkamy jakiś niedziela; to proszę około g13. Po 15 już nie mogę niedzieli.

Ale przy okazji; zachęcam do tego żebyśmy spróbowali razem stworzyć pozytywny klimat. Wiadomo, że ten czas budowy jest stresujący itd; ale napewno to wszystko się poukłada. I wtedy już szybko zapomnijmy o stres..

Offline

 

#44 2008-03-15 13:54:42

lol

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.1

budowa napisał:

praca wre na budowie. Dzisiaj, aż miło było popatrzeć. Pełno ludzi pracowało.

 

#45 2008-03-15 15:04:28

Gocha

Member

Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 56
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.1

dobre wiesci przynosisz lol,oby takich wiecej:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky Holice Ali's Apartment https://www.worldhotels-in.com/ dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr