Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-01-22 22:11:04

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Wiesci z budowy c.d.1

Zapraszamy na www.wankowicza.cba.pl po najswiezsze fotki naszego bloku.
Sa juz prawie wszedzie pionowe krokwie na dachu i ocieplenie oraz izolacja ostaniego stropu, co ma zapobiec kolejnym zalaniom mieszkan. Elektryka jest pociagnieta do 3 pietra.
Pozdrawiamy.
K&J.
PS Ze wzgedu na objetosc wczesniejszego watku " Wiesci z budowy c.d.", został on zarchiwizowany.

Offline

 

#2 2008-01-28 14:37:20

Majk

Member

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 34
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.1

aby poluzować trochę atmosferę informuję, że byłem dzisiaj na budowie i pracowało tylu robotników, że aż ciemno było od ich ilości. Miałem wrażenie, że zebrali wszystkich robotników z Wrocławia do nas na budowę.

Offline

 

#3 2008-02-04 21:24:27

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Dzis prace szly na budowie pelna para. Zapraszamy po aktualne zdjeć na www.wankowicza.cba.pl.
Na skosnej czesci dachu od strony wewnetrzenej bloku pojawila sie folia izolacyjna.
Rozmawialismy z elektrykiem i on planuje sie wyrobic z cala elektryka do marca. Teraz blokuja go jedynie murarze. Do bloku jest juz poprowadzone glowne przyłacze pradu.
Pozdrawiamy
K&J.

Offline

 

#4 2008-02-06 18:25:10

budowa

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.1

praca wre na budowie. Dzisiaj, aż miło było popatrzeć. Pełno ludzi pracowało.

 

#5 2008-02-10 23:59:27

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Byliśmy dziś na budowie. W sumie nie mielismy robić zdjęć, bo co mogli nowego przez tydzien na budowie zrobić. I tu miła niespodzianka. Po fotki i spostrzezenia zapraszamy na www.wankowicza.cba.pl.
Pozdrawiamy serdecznie
K&J

Offline

 

#6 2008-02-16 17:35:46

julpaw

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Z dzisiejszej wizyty na budowie.

Pojawiły się pierwsze dachówki. Niestety to niezbyt efektowna (prawdopodobnie cementowa) łuska Nad garażami rozsypywali jakieś kamienie. Chyba podkład do ogródków. Poza tym nie widać większych postępów prac.

 

#7 2008-02-21 00:05:29

Ewa

New member

Zarejestrowany: 2008-02-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Witam serdecznie

Jestem nowa na forum, ktore odnalazlam dzis przez przypadek. Ogromnie sie z tego ciesze. Czytajac Wasze wypowiedzi wydaje mi sie ze napawde zyczliwe osoby beda tutaj mieszkaly. Wielkie podziekowania za wszystkie informacje i Wasze checi dzielenia sie wiedza i informacjami.
Poniewaz mieszkam obecnie z dala od Wroclawia i nie mam mozliwosci zagladania na budowe, do tej pory niezbyt wiele wiedzialam. Teraz dzieki Wam moge dowiedziec sie wielu interesujacych rzeczy.

Czy jest ktos na forum kto moglby podzielic sie informacjami dot. stanu zaawansowania prac w klatce 2. Moje mieszkanie to klatka nr 2 m.11. Nie ukrywam ze troche juz przeraza mnie cale opoznienie
I czy ktos wie w jakiej kolejnosci maja byc oddawane poszczegolne klatki, bo z tego co do mnie doszlo to niektore klatki sa szybciej wykanczane niz inne? Czy to zostalo w jakis sposob ustalone?

Z gory serdecznie dziekuje.

Pozdrawiam
Ewa

Ostatnio edytowany przez Ewa (2008-02-21 00:12:21)

Offline

 

#8 2008-02-21 14:17:37

julpaw

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Witam

W pierwszej kolejności miały być oddawane klatki 7,8 potem 1,2 a następnie środek budynku.
Na pierwszy rzut oka nie widać różnic zaawansowania prac pomiędzy klatkami, ale diabeł pewnie tkwi w szczegółach.
w szczegółach.

 

#9 2008-02-22 07:52:16

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Witamy serdecznie,

Byliśmy wczoraj na budowie. Niestety nie posuwa się to tak szybko jak w styczniu. Po ostatnich postępach oczekiwaliśmy niewiadomoczego. Trwają intensywne roboty na dachu - na izolacje są przybijane poprzeczne deski. Przypuszczamy, że do nich będą mocowane dachówki. Teraz jakby bardziej zaawansowany jest środek budynku. Na tarasie położona jest taka biała miękka mata i wysypane kamienie oraz trochę ziemi. Ale nie jest to jeszcze "rozgrabione", tylko takie hałdy. Postawione są  zbrojenia pewnie pod słupki murków oddzielających ogródki.
Termin oddania mieszkań raczej się oddala. Do końca miesiąca można rezygnować z kuchenek i drzwi wewnętrznych (drzwi Polskone kolor dąb europejski z szybkami - info od p. Anety).
Nie wiadomo jeszcze według jakiego klucza będą przeprowadzone odbiory mieszkań.
To tyle z ważniejszych informacji. Aha - likwidują te biura - baraki. Tak więc jeśli chcecie coś załatwić na budowie to zostało Wam mało czasu.

Pozdrawiamy serdecznie

Offline

 

#10 2008-02-22 13:17:50

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Odnosnie drzwi to ma byc firma POL-SKONE, a dokładnie model DECO 01SD, kolor: dąb europejski nr 334.
Szczególy np tu:
http://www.sklep.eurodom.pl/Drzwinbspwe … 14798.html
Pozdrawiamy
K&J

Offline

 

#11 2008-02-23 12:50:28

julpaw

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.1

To kwestia gustu, ale jak narzazie to nie słyszałem pozytywnej opinii o wybranym wzorze drzwi. Nie rozumiem, na jakiej podstawie został dokonany wybór.
Po pierwsze w umowie mamy zapisane drzwi Porta. Po drugie na ostatnim spotkaniu było mówione, że będą w kolorze czereśni a nie dąb europejski.
Widać, że spółdzielnia nie ma zamiaru brać naszego zdania pod uwagę.

 

#12 2008-02-23 15:57:20

alicja

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Witam.Ja również uważam ,że kolor czereśni byłby o wiele lepszy.Pasowałby wtedy do ram okiennych.W umowie mamy jednak napisane o drzwiach "TYPU" PORTA co dało spółdzielni pewne pole manewru.Może jednak dałoby się coś z tym jeszcze zrobić...Mam jeszcze pytanie o rodzaj kuchenki-czy ktoś ma o tym jakieś konkretne informacje?Pozdrawiam

 

#13 2008-02-25 01:10:08

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Wiatmy.

alicja napisał:

W umowie mamy jednak napisane o drzwiach "TYPU" PORTA co dało spółdzielni pewne pole manewru.Może jednak dałoby się coś z tym jeszcze zrobić...

i myslimy, ze wlasnie spoldzielnia sie wykazała... .
Jedyne co mozna zrobic, to do końca lutego z nich zrezygnowac, co niniejszym uczynimy.

Zapraszamy na www.wankowicza.cba.pl po fotki dachówek i nie tylko.

Pozdawiamy
K&J

PS Dzis ma byc znany dokladny model kuchenki. Napiszemy o tym w stosownym wątku:

http://wankowicza.pun.pl/viewtopic.php?id=29

Offline

 

#14 2008-02-25 08:04:46

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.1

Ja rozumiem, że nie należało się spodziewać drzwi z najwyższej półki cenowej, tylko jakichś najprostszych i jednych z tańszych. Ale czemu wybrali jakiś model retro, zamiast tego najprostszego? Sprawdzaliśmy w katalogu i to ten prosty model - z prostokątnym oknem jest najtańszy, no to liczyliśmy na ten. No i teraz mamy problem.

Offline

 

#15 2008-02-26 09:38:37

wiktor

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.1

to jest jakis skandal z tymi drzwiami,jak mozna bylo wybrac takie badziewne przeszklenia w stylu retro.to psuje caly uklad mieszkania.jak ktos ma wizje mieszkania w nowoczesnym stylu,to moze sobie te drzwi wsadzic gdzies.ta spoldzielnia jest niepowazna.jak mozna tak traktowac ludzi,co za podejscie,chyba sprzed 30 latu za czasow prlu.trzeba zrobic chyba jakas awanture bo do tych ludzi nic nie dociera.smiech na sali

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.ehotelsreviews.com Majoitus Melbourne dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr