Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#16 2009-04-30 08:45:38

julpaw

Member

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 47
Punktów :   

Re: Nowy budynek na naszym terenie zamiast parkingu.

Drodzy mieszkańcy nowego bloku. Nie rozumiecie naszej frustracji bo nie walczycie ze spółdzielnią od dwóch lat ale wszystko przed wami. Jeszcze się przekonacie ile warte są zapewnienia spółdzielni - choć absolutnie wam tego nie życzę.

Nie wiem na ile jesteście zorientowani w temacie ale nasze budynki nie będą wiecznie spółdzielcze. W budynkach będą działały wspólnoty mieszkaniowe które będą ewentualnie będą mogły wybrać SM Agromet na zarządce ale równie dobrze kogokolwiek innego (choć obawiam się że spółdzielnia będzie się to za wszelką cenę starała uniemożliwić).
Jeżeli nowy zarząd, zgodnie z prawem, postawi płot pomiędzy naszymi blokami i zamknie bramę  to jak wjedziecie na teren swojej posesji? Może nie stanie się to za rok ale jaką dacie gwarancje że za 10 lat nie będziecie mieli wymarzonego mieszkanka z garażem ale bez dojazdu. Radzę nie wierzyć w zapewnienia pani Zosi czy prezesa tylko dokładnie sprawdzić czy wszystko z usytuowaniem waszego bloku jest w porządku i czy wasz dojazd nie będzie zależny od czyjegoś widzimisię. 

PS.
Wasz budynek rożnie jak na drożdżach. Wylali już ścianki piwnic i przygotowują się do zalania stropów. Znacznie szybciej postępują pracę niż przy naszym budynku. Macie szczęście że zmienili wykonawcę.

Offline

 

#17 2009-04-30 12:24:24

Robert

Gość

Re: Nowy budynek na naszym terenie zamiast parkingu.

Blok rośnie szybko bo jest dużo mniejszy, koniunktura w budownictwie się zmieniła.
Jak dla mnie to nie ma problemu, żeby nasi nowi sąsiedzi ( których serdecznie pozdrawiam) wjeżdżali przez tę samą bramę co my.

Pozdrawiam

 

#18 2009-04-30 14:33:15

Marta

Member

Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 60
Punktów :   

Re: Nowy budynek na naszym terenie zamiast parkingu.

Dla mnie ten blok to nie problem, problem jest taki, że miał tam był plac zabaw/parking dla gości. No cóz plany się zmieniły. Ja chce tylko akt notarialny.
Naprawdę przyszli sąsiedzi mają szczescie, ze wykonawca sie zminił no i oczywiscie nie bez znaczenia jest wielkość bloku. Macie jakis rzut tego bloku, chciałabym zobaczyc jak to ma wyglądac.

Offline

 

#19 2009-04-30 14:41:25

Robert

Gość

Re: Nowy budynek na naszym terenie zamiast parkingu.

Kiedy ja kupowałem mieszkanie, to nie było mowy ani o parkingu dla gości, ani o placu zabaw i chyba dlatego nie mam żadnych zastrzeżeń.
Zresztą nie bardzo widzę jak by można było rozwiązać sprawę parkingu dla gości.
Jak sami wiecie, miejsca postojowe przy bloku trochę kosztowały, a taki parking dla gości byłby wykorzystywany przez mieszkańców bloku posiadających więcej samochodów niż miejsc parkingowych.Nie widziałbym rozwiązania dla tego problemu.
Co innego plac zabaw.Przydałby się.
Zresztą to tylko takie moje gdybania, bo jak sami widzicie, parkingu nie będzie

Pozdrawiam
Robert

 

#20 2009-04-30 17:31:08

Maciej

New member

Zarejestrowany: 2009-04-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nowy budynek na naszym terenie zamiast parkingu.

Niestety nie mam rzutu bloku. Jeżeli chodzi o place zabaw to bodajże są przy innych blokach, ale czemu nasze dzieci mają chodzić bawić się na placach zabaw tamtych dzieci, skoro my się od nich odgrodzimy? Nie jestem zbytnim zwolennikiem zamykania osiedli, ale to z racji mojego wykształcenia Po prostu wiem jakie są następstwa. Pozdrawiam i mam nadzieję, że spotkamy się niebawem i będzie się nam dobrze razem mieszkało.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr