Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#106 2007-08-27 11:11:03

deserta

Member

Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 100
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy

Do gościa:podzieliłam się z Wami informacją, jakiej udzielił mi kierownik, nie po to, żeby 'opowiadac głupoty' ale zostawić informację dla wszystkich zainteresowanych. Przykro mi, że moje intencje zostały tak odebrane a nic nie poradzę na to, że facet jednej osobie mówi jedno, a drugiej drugie..

Offline

 

#107 2007-08-27 21:05:58

Dżyngis Han

Gość

Re: Wiesci z budowy

deserta napisał:

Do gościa:podzieliłam się z Wami informacją, jakiej udzielił mi kierownik, nie po to, żeby 'opowiadac głupoty' ale zostawić informację dla wszystkich zainteresowanych. Przykro mi, że moje intencje zostały tak odebrane a nic nie poradzę na to, że facet jednej osobie mówi jedno, a drugiej drugie..

Deserta, nie łam sie - szczerze powiem, że na początku bardzo mi się inicjatywa tej strony podobała, ale jak ostanio czytam, co tu ludzie wygadują to mi się średnio chce tu wchodzić. Nie mieszkają tam jeszcze, a już ich dopadła jakaś emocjonalna chandra jak by im sąsiad z góry mieszkanie zalewał. Trochę chyba frustracja. Myślałem, że to forum ma służyć dzieleniu się informacjami, wspólnym ustaleniom, nawet swego rodzaju "spiskowaniu przeciw spółdzielni", oczywiście w pozytywnym tego określenia znaczeniu. Ale jak czytam sformułowania typu "nie wygaduj głupot" lub "skąd cieć ma wiedzieć kiedy skończą" to zastanawiam się z kim będę dzielił podwórko. A swoją drogą - cieć może lepiej wiedzieć kiedy skończą (w końcu tam pracuje i wie np. do kiedy ma pilnować) niż ktoś, kto wszelkie informacje czerpie od p. Zosi lub od kierownika budowy, którzy mają dość takich pytań (wiedząc, że opóźnienie faktycznie istnieje) i w związku z tym zbywają ludzi najlepszą z możliwych gadek: "to zależy". Nie jest to pierwsza inwestycja AGROMETU.
Pozdrawiam Drogich Sąsiadów

 

#108 2007-08-28 07:59:51

deserta

Member

Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 100
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy

Dzięki za wsparcie, Dżyngis Han. Masz rację- ja tez miałam nadzieję, że będzie to platforma wymiany informacji (uzyskanych, nie wymyślonych..) i rzeczywiście w dużej mierze nią jest, ale niestety zdarzają się posty nie na miejscu, nikomu i niczemu nie służące. Z resztą Twoich wrażeń też się zgadzam.
A powiedz jeszcze, z której jesteś bramy?

Pozdrowienia i życzenia niezjadliwości vs sąsiadów,

deserta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr