Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#31 2008-07-19 17:54:01

Aga i Marcin

Member

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Gratulujemy
My jesteśmy umówieni na środę godz. 8.00
Oczywiście damy znać.

Sąsiedzi z klatki nr 8

Ostatnio edytowany przez Aga i Marcin (2008-07-19 17:54:22)

Offline

 

#32 2008-07-20 00:17:22

GMJ

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Gratulujemy szczęśliwcom...

Ale wiadomość o odebraniu klatki 4 za 3-4 tygodnie jakoś nie wydaje nam się realna - jednak ufamy, że w końcu i my odbierzemy klucze do naszego mieszkanka

Pozdrawiamy
Gosia i Marcin

 

#33 2008-07-20 00:34:25

Marta

Member

Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 60
Punktów :   

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Fajnie. A powiedzcie Marta i Adam czy jest prąd i woda? A jak klatka schodowa skończone wszystko w środku???

Offline

 

#34 2008-07-20 22:40:29

Mika

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Fantastyczna wiadomość ))))))) Gratuluję!!...po wielu trudach wkońcu pierwsze odbiory. Jak widać rozpoczynają od bram zewnętrznych ku środkowi, co pozwala mi przypuszczać że nasze mieszkanko (klatka nr 6) będzie oddawane jako jedno z ostatnich...ale nie umniejsza to mojej radości ..... Juppi

 

#35 2008-07-21 07:00:58

Aga i Adek 101

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Szczęściarzyki Pozdrawiamy i Gratulujemy !!!!!!!!!

 

#36 2008-07-21 11:18:50

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Gratulujemy odbioru kluczy i pozdrawiamy z urlopu.
My pewnie jeszcze na klatke 6 poczekamy...
Czekamy na kolejnych szczesliwcow.
K&J

Offline

 

#37 2008-07-21 14:27:19

Agunia

Member

Zarejestrowany: 2008-01-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Gratulecje!
Napiszcie jak wygląda ten odbiór? Kto w nim uczestniczy?
Ale wam zazdroszczę!

Offline

 

#38 2008-07-21 15:05:32

Dzinek

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

A orientuje sie ktos ile wynosi czynsz?

 

#39 2008-07-21 21:02:29

Gosc

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Co do odbioru klatki 6-ej to optymistyczne sa wiesci z budowy, iz maja ja oddawac we wrzesniu.
Bedac jednakze na budowie i widzac zaawansowanie prac (masakra) oraz fakt ze przed klatka 6 sa w kolejce 3 i 4 klatka - ciezko uwiezyc w ten termin odbioru.

 

#40 2008-07-21 21:02:58

Gosc

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Co do odbioru klatki 6-ej to optymistyczne sa wiesci z budowy, iz maja ja oddawac we wrzesniu.
Bedac jednakze na budowie i widzac zaawansowanie prac (masakra) oraz fakt ze przed klatka 6 sa w kolejce 3 i 4 klatka - ciezko uwiezyc w ten termin odbioru.

 

#41 2008-07-21 23:26:26

JiM

Member

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Hej.Właśnie wróciliśmy z dwutygodniowych wakacji,gdzie z dala od internetu nie zaprzątaliśmy sobie głowy terminem odbioru mieszkania na Wańkowicza.
Rano,gdy zajrzeliśmy na forum, mało nie spadliśmy z krzeseł,gdy czytając te rewelacyjne wieści,że "już oddają" z radością przebieraliśmy nogami:)...aż przeczytaliśmy Twojego posta Gościu:(...czy jest naprawdę aż tak źle?My też czekamy na 6tą klatkę!
Pozdrawiamy.
JiM

Offline

 

#42 2008-07-22 08:20:03

deserta

Member

Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Marta i Adam napisał:

Witajcie drodzy sąsiedzi.Przepraszam,że tak pożno ,bo pewnie większość czeka z niecierpliwością na jakieś informacje,ale dopiero dzis udało mi sie usiąść przy komputerze.
Z WIELKA PRZYJEMNOSCIA MOGE OZNAJMIC ZE ODEBRALISMY MIESZKANIE.

Wczoraj po poludniu,bez wiekszych przeszkod.w skrócie sciany proste,sufity proste,wylewki równe,kontakty kaloryfery tez ok,ladnie pomalowane,naprawde ok.Jedyny szczegół to lekko obdrapane okno,ale to byliśy w stanie zakceptować bo w miejscu nie rzucającym sie w oczy.mam nadzieje ,ze klatka nr 8 rozpocznie szczesliwy ciag i kazdy z szanownych sąsiadów odbierze niedługo swoje mieszkanko.Tymczasem biegne wybierac parkiety i kafelki ,bo mam juz klucze.

ps.wideodomofon jest fajny choc jeszcze nie działa

Witajcie, Marto i Adamie:),

Gratulujemy serdecznie odbioru mieszkania:)! A powiedzcie, jak rozwiązaliście kwestię sprawdzenia instalacji elektrycznej? Bo prąd w mieszkaniach będzie dopiero po podpisaniu umów. Jak z tym było?
Dziękujemy i pozdrawiamy,

Ania&Tomek

Offline

 

#43 2008-07-22 14:48:20

Dzinek

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Od Gość do JiM

Informacje ze spoldzielni jak i z placu budowy od kadry inzynierskiej wskazuja rzeczywiscie na wrzesien (klatka 6). Jednakze bedac na budowie marnie widzi mi sie ten termin biorac pod uwage zaawansowanie prac w klatce 6-ej. Pesymizmu dodaje mi fakt, iz ekipy remontowo-budowlane sa przenoszone z klatki do klatki bo "taki jest prykaz ze spoldzielni - Pan(i) X jest wazniejsza od Pan(i) Y" zamiast wykonywac prace zgodnie z harmonogramem.
Ale podobnie jak Wy czekamy na odbior oczywiscie klatki 6-ej. Mam nadzieje ze we wrzesniu

Orientuje sie moze ktos ile bedzie wynosil u nas czynsz?
Pozdrawiam

 

#44 2008-07-22 18:33:16

Ania

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Wysokośc czynszu można sobie policzyc mając następujące dane (źródło p. Zofia, informacja podana na czerwcowym Walnym Zgromadzeniu):

1) śmieci 15zł/lokal
2) winda 14zł/lokal
3) ciepła woda 12,40zł/m3 (zaliczkowo za 5 m3 na miesiąc)
4) zimna woda i ścieki 5,40/m3 (zaliczkowo za 5 m3 na miesiąc)
5) czynsz dla spółdzielni (m.in. zarządzanie) 1,46zł /mkw
6) ogrzewanie (C.O.) 1,60 zł/mkw
7) energia elektryczna (części wspólne) 0,11 zł/mkw
8) fundusz remontowy 0,30 zł/mkw
9) podatek (chyba od nieruchomosci) 0,12 zł/mkw
10) garaże i miejsca postojowe na parkingu podziemnym 48zł/miesiąc

Mam nadzieję, że niczego nie pominęłam. Proszę potraktowac te dane jako orientacyjne.
Opłaty za ogrzewanie, wodę, energię elektryczną (częsci wspólne) są zaliczkowe. Raz w roku będzie rozliczenie dla każdego lokalu osobno.

Pani Zofia podała informację, że przy metrażu około 50 mkw i dla rodziny 3 osobowej po uwzględnieniu mediów wysokośc czynszu to około 300zł.

Niestety nie zanotowałam jak będą rozliczane antresole. Pamietam tylko, że to będzie zależało czy antresola będzie zabudowana czy otwarta.

 

#45 2008-07-22 21:44:52

JiM

Member

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Od JiM do Gościa:)

Jak ja jutro zadzwonię do tej cholernej spółdzielni,jak ja im w końcu powiem,co o nich myślę...!Ostatnio,kiedy pytałam o datę oddania,to usłyszałam ,że po 15ym lipca należy sie spodziewać.Już wtedy miałam powiedzieć Wielkiej Pani Zastępczyni,że taki termin raczej nic mi nie mówi,bo może to być w grudniu i widzę,że sie nie pomyliłam za dużo!((Traktują nas po prostu niepoważnie:(
Pozdrawiamy przygnębiająco i wściekle:(

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław