Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#31 2007-04-12 08:19:30

mateosz

New member

Zarejestrowany: 2007-04-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy

Witam,

co do szczęśliwców z antresolą, też otrzymałem informację że na górze nic postawić i zrobić nie można, dopiero po odbiorze. Więc siak czy owak czeka mnie zatrudnienie ekipy do zrobienia antresoli. Więc płacenie 2 patoli za sam dół mija się z celem.

Pozdrawiam

Offline

 

#32 2007-04-12 17:24:39

monia

Gość

Re: Wiesci z budowy

wpłaciłam właśnie pieniądze za zmiany w projekcie trudno nie miałam innego wyjścia ,ale czuję sę wyrolowana... pozdrawiam

 

#33 2007-04-13 13:58:00

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Wiesci z budowy

Dzis wplacilismy pieniadze za zmiany. W koncu dodanie kaloryfera i przesuniecie kolejnego oraz wyciagniecie pionow na antresole kosztowalo nas 300 PLN. Reszte zmian wprowadzimy sami po odebraniu kluczy. Niestety bedzie czekalo nas wiele dlubaniny z elektryka, ale i tak w tym momencie na antersoli nic nie mozna bylo wymyslic. Pozdrawiamy wszystkich łożących na utrzymanie biura WuBePe:(.

Offline

 

#34 2007-04-14 14:41:22

Monky

Gość

Re: Wiesci z budowy

Byłam dzisiaj na naszej budowie! Fajnie, że w sobotę pracują;) ale mogliby szybciej . Nie wiem jak to jest, ale zawsze jak tam jadę jest ładna pogoda i wydaje mi się, ze to bardzo fajne miejsce do mieszkania (czowiek to ma wyobraźnię;))

 

#35 2007-04-16 12:34:22

Robert

Gość

Re: Wiesci z budowy

Cześć.
Ja byłem w Niedzielę.
Zrobiłem kilka zdjęć i wysłałem Panu Januszowi.
Może wrzuci na stronkę, chociaż postępu zbyt dużego nie widać.
Ja wpłaciłem za zmiany planu 1000zł, bo nie interesowała mnie łazienka 3,2m2.

Pozdrawiam
Robert

 

#36 2007-04-16 14:03:22

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Wiesci z budowy

Witam. Dzieki za zdjecia. Wrzuce wieczorem na stronke. Eee badzmy optymistami. Moze te zmiany nie sa jakies drastyczne, ale widac juz zaczatki kolejnej kondygnacji:) tz pojawily sie gdzieniegdzie stropy nad parterem:). pozdrowka. K&J

Offline

 

#37 2007-05-02 20:31:38

Majk

Member

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 34
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy

witam, na długi weekend praca nie będzie się odbywać ponieważ wykonawca odrobił dni pracujące pomiędzy wolnymi w kwietniowe soboty. Rozmawiałem na ten temat ze stróżem w poniedziałek. Poza tym pozwozili trochę zbrojenia i cegieł. Aktualnie siedzę przy małej wódeczce i patrze się na naszą budowę z balkonu mojego kolegi.

Offline

 

#38 2007-05-03 10:40:47

Marta

Member

Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 60
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy

Cześć Majk! Rozumiem, że Tówj kolega mieszka blisko naszej budowy, to powiedz mi co on mówi o pociągach, są uciążiliwe, czy przyzwyczaił się może?

Offline

 

#39 2007-05-03 14:12:23

Mala

Gość

Re: Wiesci z budowy

No dobrze wykonawca odrobil dni wolne majowe...a kiedy odrobi to miesieczne opoznienie o ktorym byla mowa na forum...??Czy moze cos przeoczylam i juz wszystko idzie zgodnie z planem? Mam jeszcze jedno pytanie...czy od strony osiedla ma byc plac zabaw dla dzieci?? Bo ja slyszalam ze nad garazami to bedzie ale zielen,trawa, krzewy ozdobne....ale nic wiecej.

 

#40 2007-05-04 08:18:08

Majk

Member

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 34
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy

cześć Marta, mój kolega mieszka 50 metrów od naszej budowy. Z jego balkonu widzę dzwigi. Jeśli chodzi o pociągi to nie słychać ich wcale u niego. Poza tym one naprawdę sporadycznie jeżdżą i zazwyczaj bardzo powoli. Co do opóźnienia to tydzien temu rozmawiałem z Zośką, która powiedziała, że odrobili zaległość. Będę w spółdzielni w najbliższy poniedziałek więc jeszcze ją zapytam. Byłem na budowie wczoraj z moim bratem, który jest fachowcem jeśli chodzi o budownictwo. Był bardzo pozytywnie zaskoczony, że materiały używane do budowy są bardzo dobrej jakości.

Offline

 

#41 2007-05-05 11:49:49

Marta

Member

Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 60
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy

Cześć Sąsiedzi! Powiem Wam, że byłam dzisiaj na budowie i nawet coś robili:) Wygląda to coraz lepiej!!!

Offline

 

#42 2007-05-08 16:12:32

sąsiad

Gość

Re: Wiesci z budowy

jeżeli można mi coś Wam doradzić- mieszkam w sąsiedztwie- jeżeli ścianki działowe są np z supremy lub regipsów , to dajcie sobie siana z projektami i przebudujcie po swojemu po odbiorze - to naprawde nie są wielkie koszty, a jeszcze może się wam zmienić koncepcja. Moje mieszkanie to był istny koszmarek, zrezygnowałem z instalacji wodnej i gazowej, którą zrobiłem na swój koszt (miedź zamiast plastiku, bardziej rozbudowana i tańsza od zaproponowanej przez spółdzielnie !!!) do tego przesunałem jedną ściankę, sąsiedzi porozwalali przepierzenia przy szachtach i mieszkania zrobiły się o 1,5 m większe. Wprawdzie nasza spółdzielnia (cegiełka) zmiany w projekcie robiła gratis, to wiele ludzi obudziło sie dopiero po odbiorze. Dla porównania- w grudniu za wymurowanie ok. 65 m2 ściany z suporexu (to 26 metrów bieżących ściany w bloku) murarz wziął ode mnie 1500 zł + oczywiście materiał.

 

#43 2007-05-08 16:20:50

sąsiad

Gość

Re: Wiesci z budowy

aha, i jeszcze jedno- osiedle nie jest takie idealne jak się wam wydaje- drogi- beznadziejne (trawowa - poligon, tyrmanda- nie jedna miska olejowa poleciała na studzienkach), miejsc parkingowych jest o połowę za mało, kanaliza burzowa żle obliczona i zrobiona- co roku zalewało garaże i piwnice na całym muchozbiorze (dla pocieszczenia ci z morelowego to juz wogóle mają kanał), obok waszego budynku jest jakiś węzeł kolektora kanalizacji, z którego potrafi nieźle zapodawać) do tego gościnne występy dresów z nowego tworu i starej części muchoboru Pociągi niestety jeżdżą dosyć często, a na polu które widzicie z okna - chodzą słuchy- ma powstać kolejne osiedle- za ranczem.
To pisałem ja- jarząbek- już od 7 lat mieszkaniec osiedla

 

#44 2007-05-08 19:20:29

Majk

Member

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 34
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy

zgadzam się, że drogi to maxymalna porażka. Sam osobiście kilka lat temu skasowałem miskę olejową jadąc do kolegi, który mieszka 50 metrów od naszej budowy. teraz na pewno będę dojeżdżał do mieszkania kosteczką równoległą do tyrmanda. Mam nadzieje, że dresowa hołota z nowego dworu i starej części muchoboru da sobie spokój widząc ogrodzony budynek. Zresztą któż to wie. Jeśli chodzi o przeróbki mieszkania to jeśli będę jakiekolwiek robił to na pewno na własną rękę. Poza tym dokupiłem miejsce garażowe w podziemnym garażu wielostanowiskowym. 14 tyś. PLN to naprawdę niedrogo. Wszyscy chcą min. 25 tyś. PLN. Dzięki tej inwestycji zostałem kompletnie bez kasy. Tak się trochę musiałem wygadać

Offline

 

#45 2007-05-08 19:27:02

Majk

Member

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 34
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy

aha, jeszcze jedno. Dzisiaj od strony klatki nr 8 rozpoczeła się budowa pierwszego piętra. Byłem dzisiaj na budowie około godz. 16.30 i nawet sporo ludzi się kręciło jeszcze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr