Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#16 2010-02-16 14:42:10

nawrócona

Gość

Re: A mnie wkurza...

Och! Jakże mnie oświeciłeś mój panie.. Biada nam, jeśli tacy ludzie tu mieszkają.
Ale koniec z tym. Sprawa palenia na klatce jest rzeczywiście warta zastanowienia... W mojej na razie na szczęście nie mamy tego problemu..

Pozdrawiam

#17 2010-02-16 19:40:51

Jacek/Wańkowicza 56

Gość

Re: A mnie wkurza...

Drodzy Sąsiedzi!!
Proponuje spuścić zasłonę milczenia na poczynania naszego sąsiada/ naszej sąsiadki, który męczy się tutaj od wczoraj. Po przeczytaniu palaczu twojego pierwszego dzisiejszego postu, wzbudziłeś we mnie nadzieję, że wyciągnąłeś wnioski z wczorajszego kazania. niemniej jednak jak się później okazało, pomyliłem się, co do twoich intencji. No cóż, zdarza się... Przedstawiasz się jako pełnoprawny mieszkaniec tego osiedla i pewnie masz do tego prawo, skoro tak uważasz ale w błędzie jesteś, jeśli ci się wydaje, że każdy z tutaj obecnych ma tysiące zastrzeżeń co do wszystkiego co jest związane z naszym budynkiem. Każdy ma swoje racje, z którymi nie do końca inni muszą się zgadzać. Przedstaw swoje argumenty za czy przeciw w konkretnym temacie a nie wyjeżdżaj na osobiste wycieczki, zachowując się poniżej pewnego przyjętego i akceptowalnego poziomu. Nie mniej jednak tego typu forum powstało i służy właśnie temu, żeby podejmować konstruktywną dyskusję, wymieniać się poglądami, w miarę możliwości sobie pomagać. Niestety twoje żenujące wejście tutaj wczoraj, pokazało, że są wśród mieszkańców naszego budynku ludzie, którzy myślą, że są anonimowi w sieci i i ich prostackie zachowania spotkają się z przyklaskiem u innych. Otóż mylisz palaczu i wierzę, że na dłuższa metę zrozumiesz wiele z tego co tutaj zostało do ciebie skierowane. Zresztą twój pierwszy dzisiejszy post, pokazał, że przemyślałeś coś w tym zakresie i chwała ci za to. Wnioskując po ilości twoich wpisów z dnia dzisiejszego, proponowałbym w myśl twoich nauk, zająć się jednak czymś pożytecznym, może swoją rodziną, żoną, dziewczyną/ mężem, chłopakiem, aniżeli przesiadywać na forum, chyba, że naprawdę chciałbyś coś interesującego wnieść do dyskusji. Licząc w dalszym ciągu na wolę ujawnienia się ciebie wśród forumowiczów, pozdrawiam niemniej serdecznie. Jeśli jednak podczas mojej kolejnej tutaj wizyty nie zauważę czegokolwiek co by świadczyło o takim zamiarze z twojej strony, również uznam twoją osobę za podmiot pokroju sieciowego trolla i zaapeluję do wszystkich tutaj obecnych o niedokarmianie cię. Powodzenia palaczu vel...?? Masz na tyle odwagi, żeby się ujawnić?

P.S. I jeszcze jedno. Nie nazywaj siebie prostym głupkiem pod pseudonimem palacz, który zamieszał na forum, bo sam siebie obrażasz. Widać jednak, że lubisz sam się nakręcać i co ciekawsze, czerpiesz z tego niepohamowaną przyjemność. Życzę Ci abyś wskoczył na wyższy jak to nazywasz level, to może i rozmowa z innymi  forumowiczami przybierze inny charakter. Zanim zaczniesz krytykować innych mieszkańców, o których nie masz bladego pojęcia, sugerowałbym powstrzymanie swoich emocji na wodzy, bo następnym razem mogą być mniej wyrozumiali.
PZDR

#18 2010-03-02 01:44:14

sąsiadka

Gość

Re: A mnie wkurza...

A mnie wkurza to że.....
W nocy niektórzy mieszkancy wyprowadzają swoje pieski,aby załatwiły swoje "potrzeby" na trawniku przy placu zabaw przy czym "oblewaja"tam rosnące krzewy.
Dzieci tam chodzą,biegają,dotykaja,a nawet upadają.Zcałym szacunkiem nie mam nic do zwierzat,ale mamy dwa wyjścia poza nasze ogrodzenie. Więc apeluję drodzy miłośnicy piesków troszkę,a nawet i wiecej rozsadku i odpowiedzialnosci.

#19 2010-03-03 14:00:04

sąsiadkaa

Gość

Re: A mnie wkurza...

sąsiadka napisał:

A mnie wkurza to że.....
W nocy niektórzy mieszkancy wyprowadzają swoje pieski,aby załatwiły swoje "potrzeby" na trawniku przy placu zabaw przy czym "oblewaja"tam rosnące krzewy.
...

Właściciele psów to tak jak palacze.
Nie dociera do nich, że to może komuś przeszkadzać.
I o ile odchody psów można z buta zetrzeć klnąc przez zaciśnięte zęby, to już trującego i śmierdzącego dymu się tak łatwo z nie pozbędziesz.

#20 2010-03-03 20:47:15

GMJT

Gość

Re: A mnie wkurza...

Wybaczcie, ale nie dotyczy to wszystkich właścicieli psów... My po swoim sprzątamy zawsze, gdy nie uda mu się za teren bloku wybiec (a zdarza się to niezwykle rzadko). A porównanie do palacza jest nieco krzywdzące ...
Pozdrawiam

#21 2010-03-03 22:57:20

sąsiadka

Gość

Re: A mnie wkurza...

Witam
Oczywiście j.w. napisałam dotyczy to NIEKTÓRYCH miłośników zwierzat,a zwłaszcza tych,którzy chowają się pod osłoną nocy:/
A tym rozsądnym z góry dziękujemy:)

#22 2010-04-16 10:45:02

magda

Member

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 37
Punktów :   

Re: A mnie wkurza...

.... że goście nie mogą swobodnie wyjść poza bramę ktoś wie jak mają zamiar to zorganizować? Wczoraj miałam taką sytuację, że wychodziła ode mnie koleżanka i ochroniarz zdziwiony, że nie ma klucza łaskawie umożliwił jej wyjście.....

Offline

#23 2010-04-16 12:13:43

abcd

Gość

Re: A mnie wkurza...

Najwyżej wszyscy staną się bardzo dobrze wychowanymi ludźmi i będą odprowadzać swoich gości do furtki.

#24 2010-04-17 09:26:25

Ankara

Gość

Re: A mnie wkurza...

Abcd - no niby tak hehehe, ale dla mnie sposób nierealny. Mam w domu niemowlę, kiedy jestem sama nie zostawię go, aby odprowadzić kogokolwiek. Wczoraj miałam tę samą sytuację, ojciec musiał poczekać, aż będzie ktoś wyjeżdżał.

#25 2010-04-17 14:02:42

Sąsiad

Gość

Re: A mnie wkurza...

Na Morelowym osiedlu mają podobne rozwiązanie ale dla wychodzących z osiedla, na murku, jest przycisk otwierający drzwi. Myślę że trzeba naciskać na spółdzielnie żeby takie rozwiązanie wprowadziła u nas.

#26 2010-04-18 12:28:04

Mika

Gość

Re: A mnie wkurza...

Witam

Sama ostatnio zetknelam się z tym problemem... zarówno pod kątem znajomych jak i własnym.... żeby wyjść trzeba było przekopać całą babską torebkę w poszukiwaniu kluczy co jak wiadomo łatwe nie jest zwłaszcza w pośpiechu na poranny autobus do pracy;) Udałam sie zatem do ochrony z zapytaniem jak niby ma to ułatwiać zycie ...absurd totalny... Pan poradził ze jedyne co możemy zrobić to naciskać na spółdzielnie i im to komunikować... moznaby zaproponować coś takiego jak na morelowym osiedlu...pozdrawiam

#27 2010-04-23 23:01:40

Ankara

Gość

Re: A mnie wkurza...

Jest i upragniony przycisk! I nawet działa Jedno z głowy...

#28 2010-07-28 12:44:38

...

Gość

Re: A mnie wkurza...

a mnie wkurzają właściciele kotów!!!!!

Zwłaszcza tego piękniutkiego, zadbanego czarnego!!!
Pies zasra nam trawniki ("ochyctwo, brud, syf, szkoda gadać.."niech srają we własnych domach, a właściciele mogą tam mnie sprzątać!!)

--   za to kochane, czyściutkie kotki z kogoś domku (zresztą wiem z którego..) zarąbią piaskownicę puszczane samopas !!


Wybaczcie.. ale musiałem...

#29 2010-07-29 08:20:58

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: A mnie wkurza...

Dlatego apeluję o zasłanianie piaskownicy tą niebieską plandeką, która leży obok, każdorazowo przy opuszczaniu placu zabaw. W trosce o zdrowie naszych dzieci.

Pozdrawiam
Ola

Offline

#30 2010-08-16 10:37:47

GMJ

Gość

Re: A mnie wkurza...

Rozwieszam pranie na balkonie. Jest 10;35. Na placu zabaw jakaś kobieta z dziećmi. Patrzę w bok, a tam 2 facetów podchodzi do boku ogrodzenia. Jeden z nich bezczelnie przeskakuje, zaś drugi już się szykuje. Na moje głośne : "A gdzie wy wchodzicie??!!" odpowiada mi gromkie "Sp... !!", ale ten drugi ucieka..  A potem ten 1 bezczelnie przechodzi przez całość od strony placu, obok strażnika i dalej znika mi z oczu.. (swoją drogą ten 2 przechodzi wzdłuż ulicy w kierunku wejścia do nas).

OCHRONA NIC !!!!

No kurna zaraz idę do niego i sobie z nim pogadam!!!! Nawet swego wielkiego oręża megafonu nie użył !!! SZCZYT!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com worldhotels-in.com La Casita IlohĂŤ dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr