Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#31 2011-01-04 05:51:46

Olaf

Member

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

Idż do ochrony, to dostaniesz numer do właściciela mieszkania jak użyjesz dobrego wkrętu. O nędznym prezesiku zapomnij. Jest ustawa o ochronie danych osobowych i tyle. Nagle mu się przypomni i będzie się za tym chował...

Offline

#32 2011-01-24 23:45:24

VIP

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

KLATKA 54 miała być w pierwotnym zarysie planu na tej łączce gdzie załatwiają się psy z naszego osiedla, ale architekt się pomylił i niestety na końcowym projekcie znalazła się tu gdzie jest... Dlatego co chwila wychodzą z niej jakieś niemiłe historie...

#33 2011-01-24 23:52:30

VIP

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

małe sprostowanie, chodziło mi o klatkę 56.  PRZEPRASZAM KULTURALNĄ 54

#34 2011-01-29 12:06:36

mieszkaniec klatki 56

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

Składałem skarge w spółdzielni na zachowanie lokatorów z 16. na skarge oczywiście do dzisiaj nie dostałem konkretnej informacji zwrotnej.
napisałem że w końcu zgłoszę sprawe do prokuratury skoro policja sobie nie radzi i społdzielnia tez nie reaguje na to, że meliniarze zagrażają życiu i zdrowiu innych lokatorów, szczególnie gdy są pijani.

po kilku tygodniach dostałem telefon ze spółdzielni, że podają mi numer do właściciela mieszkania nr 16 (meliny) i gdyby była tam awantura w nocy to abym zadzwonił i wezwał własciciela mieszkania, aby ten na własne oczy zobaczył co tam sie dzieje.
zapisałem ten numer i kiedy po niedługim czasie znowu była "impreza pijacka" dzwoniłem do własciciela , jednak podany nr telefonu przez osobę ze spółdzielni nie był dostępny przez długi czas. próbowaliśmy tam dzwonić o różnych porach jeszcze przez kilka
nastepnych tygodni. niestety bez skutku.
być może najłatwiej uzyskacie nr telefonu od pracownika spółdzielni dzwoniąc tam po imprezie ze skargą. proponuje napisac 5 zdań aby formalnie dać wyraz że skarge zglaszacie i wyslijcie te skargę faxem z żądaniem podania kontaktu do własciciela.

#35 2011-01-31 01:03:11

:(

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

VIP napisał:

małe sprostowanie, chodziło mi o klatkę 56.  PRZEPRASZAM KULTURALNĄ 54

56 też jest kulturalna!!! nie można całej klatki oceniać po zachowaniu 4 osób

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław