Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#16 2010-08-03 08:26:36

MartaTomek

Member

Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 48
Punktów :   

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-


wpuścili ją do domu ok 21.30
jednak nawet jak była już w domu, to dokładnie jak piszesz do nocy było ich słychać, delikatnie mówiąc

z rozmów z policją wynika jedno, nie załatwiać takich spraw na własną rekę, bo po tym nie ma śladu żadnego
radzą zawsze dzwonić na policje, bo fakt zgłoszenia jest odnotowywany i zawsze jest to jakiś dowód tego, że interwencja była potrzebna
uciszając ich domofonem, czy dzwonkiem od drzwi nieczego nie osiągniemy,
także prosze, dzwońcie i mówcie co się tam dzieje

swoją drogą co za głupi gość wynajmuje takim ludziom to mieszkanie,
wystarczy sie tam przejsc, aby zobaczyć, że to jest już melina w dosłownym słowa znaczeniu

Offline

#17 2010-08-03 19:17:10

Olaf

Member

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

Akurat zamykanie kobiet na balkonie jest praktykowane nie tylko w bramie meliniarzy

Offline

#18 2010-08-04 09:21:15

Sąsiad

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

Coooo Ty gadasz??!!

#19 2011-01-01 13:15:17

mbr

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

Witam Panstwa. Z tego co mi wiadomo to meliniarze wyprowadzaja sie za tydzien. pan ktory wynajmuje mieszkanie byl za bardzo zajety swoimi golebiami. choduje. normalnie biale szalenstwo.

#20 2011-01-01 13:29:04

mbr

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

ten pan co wynajmuje mieszkanie meliniarzom niczym sie nie rozni. wlasciwie on wynajmuje tylko dla tego tym aspolecznymm typom poniewaz placi im (informacje potwierdzone) 4zl na godzine. najwyrazniej najwiekszy wplyw na to ze ich broni a wszelkie posty ktore sa pisane uwaza za pomowienie - jest mu na reke(kwestia finansowa) wziela gore nad rozsadkiem i dobra relacja z lokatorami klatki nr 56. chce nadmienic ze wlasciciel tego mieszkania to typowy obraz patologi zwiazanej ze szczesciem.wygral duze pieniadze w obecnej chwili inwestuje je w zasrany interes biale golebie.moim marzeniem jest zeby zainwestowal wszystkie pieniadze ktore ma ze skotkiem oczywistym (stracil je) jezeli bedzie opcja zeby kupic to mieszkanie to zainwestuje.sa tez sposoby niekonwencjonalne i praktycznie kazdego dzisiaj mozna sprowadzic na ziemie jak sie powinno chodzic(nauczyc). ubolewam przezylem kiedys podobna sytuacje i zalatwilem ja domowym sposobem zgadnijcie jakim? K

#21 2011-01-01 21:44:48

:(

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

no to czeka nas kolejna noc z imprezką w naszej klatce, oby nie była w melinie

tylko 'posylwestrowa' u normalnych sąsiadów

#22 2011-01-02 11:03:27

nowy

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

Witam, jestem nowym lokatorem klatki 56. Mieszkam tu od miesiąca i już mam dosyć tego co się dzieje w mieszkaniu 16 (melinie). Proponuje, aby wszyscy, który to przeszkadza zebrali się razem i zrobili z tymi debilami porządek. Nie może tak być aby patologia tu rządziła. Czy są jacyś chętni na zrobienie wizyty w melinie?

#23 2011-01-02 14:17:10

:(

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

niestety wizyta tam nic nie da...
lepsze byłoby pismo do właściciela bądź do spółdzielni od wszystkich mieszkańców klatki... wówczas może coś zrobią.. ja jestem chętny do podpisu..

#24 2011-01-02 17:52:47

nowy

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

To zależy od charakteru wizyty. Mi się wydaje, że pismo właśnie nic nie da. Jeśli w kilka osób się zbierzemy to musi to odnieść skutek. Nie możemy sobie pozwolić na terroryzm z ich strony, bo oni czują się bezkarni. To my zapłaciliśmy bardzo dużo za swoje mieszkania i należy nam się tu spokój i normalne życie. Ja nie będę na to patrzył spokojnie z boku. Długo tu nie mieszkałem i nie przeszkadzało mi to, ale jak czytałem na tym forum co oni wyprawiali to wszystkim bardzo współczuje i dziwie się, że tak długo to trwa.

#25 2011-01-03 05:30:50

Olaf

Member

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

Głowa do góry. Zawsze jest się z kim napić

Offline

#26 2011-01-03 08:17:18

abcd

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

Skoro nic nie działa na właściciela, to może kontrola Urzędu Skarbowego i Zusu podziała. Czy facet ma spisaną umowę najmu z tymi ludźmi i czy odprowadza od tego podatki? Czy osoby te mają płacone składki jako pracownicy? Czy mają zrobione szkolenia BHP i czy mają zapewnione wymagane prawem warunki pracy - tutaj PIP może się wypowiedzieć. Dalej mamy Sanepid i kontrolę pod względem wymaganej ilości sanitariatów itp. Jeśli gościowi nagle przestanie się opłacać zatrudnianie za marne stawki żuli, to może się tych meliniarzy pozbędzie. Jeśli macie słać pisma, to nie do spółdzielni i właściciela, bo to nic nie da - uderzajcie do instytucji, które są skuteczne w tego typu działaniach

#27 2011-01-03 13:09:32

GMJ

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

Witamy nowych sąsiadów

#28 2011-01-03 21:12:44

nowy

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

Wszystko super, tylko jak się nazywa firma tego właściciela, skąd wziąć taką informację? Może ktoś posiada, zawsze warto spróbować uderzyć w źródło problemu.

#29 2011-01-03 21:37:44

abcd

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

Czasami wystarczy wujek Google - imię + nazwisko + np. "hodowla gołębi". Skoro facet chce robić biznes na gołębiach, to pewnie jakiś ślad w sieci istnieje.

#30 2011-01-03 21:55:54

mbr

Gość

Re: MELINA- klatka 56 mieszkanie 16-

najprostrza droga ktora mozna dowiedziec sie o firmie wlasciciela mieszkania jest wpisanie w wyszukiwarce jego imienia i nazwiska.dane te napewno udostepni prezes spoldzielni wowczas dodatkowo uzyskamy jego adres zamieszkania nazwe firmy i wszelkie potrebne dane ktore sa potrzebne instytucja przeprowadzajacym roznorodne kontrole. K

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr