Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#46 2010-05-31 15:51:14

aaaaaaa

Gość

Re: parkowanie na chodniku

Za płotem jest dość duży parking dostępny dla wszystkich. Klucz do furtki od tamtej strony kosztuje kilka złotych. Tam proszę parkować. Niestety, te kilkadziesiąt metrów trzeba będzie przejść pieszo - taki wysiłek nie powinien być ponad Państwa siły.

Apeluję również do pozostałych mieszkańców, aby nie używali klaksonu pod bramą wjazdową. Często bez względu na porę dnia i nocy ktoś stoi pod bramą i trąbi. Często dochodzi przy tym do bardzo głośnych pyskówek na poziomie magla i wyzwisk pod adresem strażnika, gdy ten ostatni słusznie nie chce delikwenta/tki wpuścić. Kto nie ma "czipa wjazdowego", stawia samochód poza terenem naszego bloku. Proste, choć dla niektórych poza możliwością przyswajania podstawowych informacji.

#47 2010-05-31 20:58:41

Ankara

Member

Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 25
Punktów :   

Re: parkowanie na chodniku

Z tym trąbieniem to już kiedyś pisałam... naprawdę, jeśli ktoś ma okna od tej strony idzie dostać kota! Zamiast tego znaczka "zakaz przechodzenia", mogliby nakleić zakaz trąbienia. Plus zakaz wjeżdżania z impetem jak skrajni debile... nie będę wymieniać kogo mam na myśli... ludzie naprawdę nie zdają sobie sprawy, że mogą wyrządzić jakiemuś dzieciakowi, który nagle wyskoczy krzywdę.

Offline

#48 2010-06-04 22:33:24

Olaf

Member

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: parkowanie na chodniku

Tutaj należy pozdrowić kierownika białego Audi A4 z logo SWIFT International, bo chyba o niego chodzi   Nie wiem czy to młodość, cwaniactwo czy skrajny debilizm. Za jakiś czas bramę wjazdową rozwali z tego swojego pośpiechu i zacznie parkować na klatce schodowej, byle bliżej do domu ...


PS. Witam na forum

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław