Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#31 2010-06-08 18:30:29

Sąsiad obok

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

xyz napisał:

Przecież plac zabaw już jest. Nikt z nas nie dostał za darmo mieszkania i każdy ma prawo do w miarę komfortowych warunków, więc powinno sie uszanować zarówno prawo dzieci do hasania, ale też prawo dorosłych do spokoju. Co do tekstu o budowie domu - no właśnie, jak się chce mieć duży wybieg dla dzieci, puszczać głośno muzykę, trzymać głośne i brudzące zwierzęta oraz balować z gośćmi do rana, to trzeba było wybudować dom, a nie pchać się do mieszkania. Wolnoć Tomku w swoim domku, ale w bloku ma być spokój

tak - domek trzeba było sobie wybudować Szanowny Panie XYZ skoro chciało się mieć spokój - w bloku tak to już bywa, że wszystko się niesie ;P
na dowód, że nie tylko u nas :
http://www.blog.pl/artykuly/co-slychac-w-bloku,60,1

#32 2010-06-08 18:32:01

Sąsiad obok

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Nie chcę by mój poprzedni post zabrzmiał jak zaczepka, ale tu na prawdę nie jest aż tak źle

#33 2010-06-08 19:08:23

xyz

Gość

Re: Pytanie o dzieci :D

Szanowny Sąsiedzie obok, mój post jest odpowiedzą na wypowiedź pani, która niestety skasowała już swój post.  Żyjemy w społeczeństwie i niestety każdy w bloku musi się godzić na pewne kompromisy. Nie może być tak, że ktoś z premedytacją hałasuje i twierdzi, że jeśli to komuś przeszkadza, to niech zmyka do domku. Z drugiej strony każdy ma prawo do normalnego życia i wiadomo, że dzieci na placu zabaw hałasują i takie ich prawo. Chodzi tylko o to, aby np. cały teren nie stał się jednym wielkim placem zabaw lub aby muzyka puszczana w jednym mieszkaniu nie była słyszalna we wszystkich innych. Ja nie twierdzę, że u nas jest źle, bo bardzo mi się tutaj podoba, ale roszczeniowe postawy niektórych mieszkańców bez oglądania się na innych, szczerze mówiąc mnie dziwią.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr