Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#91 2008-01-05 12:07:42

julpaw

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.

Wykonawca ma czas do maja ale na skończenie wszystkiego, łącznie z zagospodarowaniem przestrzennym. A to jeszcze sporo pracy poza budynkiem. Budynek napewno nie zostanie oddany w styczniu ani lutym ale liczymy na to że pozwolą wykańczać mieszkania przed odbiorami (tak jak zapowiadała spółdzielnia).

 

#92 2008-01-07 08:20:48

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.

Odliczanie nas nie nudzi, bo to jest jedyna rzecz, która nam zostaje (poza wyborem kafelków). W umowie ze spółdzielnią mamy zapis o 4 kwartale 2007. Wiec w tym momencie już jest opóźnienie. Spółdzielnia w umowie z wykonawcą podobno ma zapis o karach umownych. Ciekawe czy będzie je egzekwować. A termin majowy, to termin w którym nie powinno być ani śladu prowadzonych prac budowlanych, łącznie z posianą trawą i wykończeniem chodników.
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich przyszłych sąsiadów.

Offline

 

#93 2008-01-07 09:41:03

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Wiesci z budowy c.d.

Popieramy przedmowców:) w calej rozciaglosci tematu.
Pozdrawiamy wszystkich cierpliwych i juz zniecerpliwionych.
K&J

Offline

 

#94 2008-01-11 20:54:58

Agunia

Member

Zarejestrowany: 2008-01-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.

Dobry wieczór!
Jestem "nowa" na forum, które cudem znalazłam!Fantastycznie , że ktoś ma takie świeże informacje z budowy!Ja mieszkam 90 km od Wrocka i nie bywam tam  czekając na dobre informacje od spółdzielni.Czy ktos wie jaki jest stan robót w klatce nr 3 ? Mam mieszkanie nr 4 - parter.Czy są tu może sasiedzi?Kto to jest p.Aneta? Czy to jakiś kierownik budowy? Przedstawiciel inwestora?CZy można wejść i obejrzeć własne mieszkanie/Bardzo proszę o odpowiedź.Wszystkich pozdrawiam

Offline

 

#95 2008-01-12 00:20:13

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Wiesci z budowy c.d.

Witaj Agunia.
Milo ze jakos udalo sie Tobie znalezc nasze wspolne forum. Tak tak, wiemy ze nie latwo nas odszukac, ale nie za bardzo mamy pomysl na rozpropagowanie naszego forum.
O aktualnym stanie robot wiemy tyle co z forum bo na budowie nie bylismy od swiat (najswiezsze zdjecia obejrzj na www.wankowicza.cba.pl, ale zdaje sie ze pojawily sie pierwsze krokwie, czyli dach tuz tuz. To co jest pewne, to to, ze mozesz swoje mieszkanie obejrzec (pewnie nie bedzie jeszcze wylewek na podlogach, ala okna i tynki wewnetrzne zapewne beda no i scianki dzialowe). Zadzwon i umow sie na ogladanie z Pania Aneta (tel. kom. 504462721 lub 693799499). A dokladnie jaka ta Pani (myslimy, ze z niej rozsadna babeczka - to jest subiektywne odczucie) pelni funkcje na budowie to nikt dokladnie nie wie. Jest jakby prawa reka kierownika budowy i jest odpowiedzialna za bezposredni kontakt z klientem.
Pozdrawiamy serdecznie w Nowym Roku.
K&J

Offline

 

#96 2008-01-12 08:39:24

Julia & Paweł

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.

Panie Aneta jest zdaje się zastępczym inwestorem innymi słowy takim naszym pełnomocnikiem.

 

#97 2008-01-12 15:51:55

Agunia

Member

Zarejestrowany: 2008-01-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.

Dzień dobry!
Bardzo dziękuję za informację.Cieszę sie , że Państwo tak życzliwie mnie powitali.Oczywiscie spotkam sie z panią Aneta - postaram się w przyszłym tygodniu.Jeśli dowiem sie czegos nowego -dam znać.
Nadal szukam lokatorów z klatki 3.Może ktoś się znajdzie?
Pozdrawiam serdecznie
Agunia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wankowicza.pun.pl dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr